Wie begint er ook met IUI/IVF?

Discussie in 'Vruchtbaarheidsbehandelingen' gestart door babyborn, 29 jul 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Esther1983

    Esther1983 Fanatiek lid

    5 nov 2008
    2.861
    0
    36
    Noord Holland
    Ik had alleen pijn toem ze de vloeistof inspoot. Op waterbasis is niet zo pijnlijk dan op oliebasis. Mijn baarmoeder trok samen bij het inspuiten zoals een wee aanvoelt zei ze. Blauw is water basis, geel oliebasis. Maar langer dan 30 seconden deed het geen pijn ook daarna niet. Wel de ochtend een pilletje op voorhand tegen de pijn gekregen.
     
  2. f0rever

    f0rever Fanatiek lid

    22 mei 2011
    1.284
    0
    36
    zorg
    n brabant
    dames ik weet niet wat ik hier mee aan moet

    heb koppijn
    afscheiding dik en niet stinkend(sorry) normaal gaat het een beetje ruiken tegen mijn ongi aan.
    nog steeds pijnlijke boobs
    zin in een bigmac maar dat heb ik ook wel is rondom mijn ongi

    ik hoop dat er iemand nog reageert...

    liefs
     
  3. queenmeisje

    queenmeisje Fanatiek lid

    14 apr 2011
    2.134
    0
    0
    NULL
    Utrecht
    Forever.. Meis ik denk dat dit beide kanten op kan gaan ik hoop het beste voor je.
    Ik had net iets donkere afscheiding en de endometriose pijn die ik voor mijn ongi altijd heb. Baal enorm.
     
  4. f0rever

    f0rever Fanatiek lid

    22 mei 2011
    1.284
    0
    36
    zorg
    n brabant
    dikke knuffff voor jou queen en thnx voor je snelle antwoord...

    begin nu onzeker te worden want het zal toch niet een anderhalf maand voor we naar het ziekenhuis gaan dat ik dan zw zou zijn na 2,5 jaar

    snif snif
     
  5. queenmeisje

    queenmeisje Fanatiek lid

    14 apr 2011
    2.134
    0
    0
    NULL
    Utrecht
    snif snif??? Meis dat is toch heerlijk.. Ik duim echt voor je.. Wie weet?
    Ik voel me erg rot. Heb gewoon echt het idee dat ik ongi wordt.
    Door de endo pijn.
     
  6. f0rever

    f0rever Fanatiek lid

    22 mei 2011
    1.284
    0
    36
    zorg
    n brabant
    ja ik ben gewoon eigenlijk bang dat het mischien zo kan zijn en ik weet niet hoe ik het moet uitleggen terwijl ik eigenlijk gewoon echt op mmijn ongi zit te wachten,,,

    en ik vind het zo kut voor jou ! vink echt niet leuk voor je dat je ongi gaat worden misschien dan.... snif snif voor jou

    liefs
     
  7. Imke22

    Imke22 Fanatiek lid

    28 jul 2011
    1.462
    0
    0
    Oude Pekela
     
  8. Imke22

    Imke22 Fanatiek lid

    28 jul 2011
    1.462
    0
    0
    Oude Pekela
    De wonderen zijn de wereld nog niet uit hé?! Laten we het hopen! Het zal toch ontzettend fijn zijn? Ik ben jaloers! :p
     
  9. Imke22

    Imke22 Fanatiek lid

    28 jul 2011
    1.462
    0
    0
    Oude Pekela
    HSG onderzoek was ook niet mijn favoriete onderzoek! Erg pijnlijk hoor, sorry. Ik had ook op oliebasis en op het moment dat ze het contrastvloeistof inspuiten voelt het inderdaad als ween :(

    Het is gelukkig maar even en als je het gevoel hebt van ''ik kan niet meer'' is je onderzoek gelukkig ook afgelopen. Ik heb ook nog een heel klein nabloedingkje gehad.. Niks bijzonders! :D Maar had alles er graag voor over!
     
  10. Imke22

    Imke22 Fanatiek lid

    28 jul 2011
    1.462
    0
    0
    Oude Pekela
    Ik hoop dat je een hele leuke avond hebt gehad! ;)

    LIEFS!
     
  11. queenmeisje

    queenmeisje Fanatiek lid

    14 apr 2011
    2.134
    0
    0
    NULL
    Utrecht
    Ik hoop het ook lieve dames. Truste voor straks.
     
  12. f0rever

    f0rever Fanatiek lid

    22 mei 2011
    1.284
    0
    36
    zorg
    n brabant
    Dank jullie wel lieverds we wachten maar gewoon rustig af ik ga nu slapen slaap lekker allemaal en tot morgen

    Liefs mij
     
  13. debby25

    debby25 Fanatiek lid

    17 okt 2010
    1.773
    324
    83
    Verkoopster Juwelier
    Tilburg
    Dames ik denk dat ik even iets moet ophelderen....

    Ik heb 8 jaar geleden chlamydia gehad, en heb daarom de hsg onder algehele narcose gehad.Omdat ze dan evt. Verklevingen meteen konden verhelpen. Zoiezo gaan ze dan wat minder voorzichtig te werk denk ik. Ik heb dus ook 2 littekens en sprak ik over inwendige wondjes. Maar welke manier dan ook....leuk is het niet helaas.

    Bedenk waar het voor is, dan valt het miss wat minder zwaar.
     
  14. f0rever

    f0rever Fanatiek lid

    22 mei 2011
    1.284
    0
    36
    zorg
    n brabant
    Vandaag mijn nod en nog geen ongi of evt krampen te herkennen...

    Zal mij ongi dan weer later komen??
    Liefs en ik hou jullie op de hoogte
     
  15. Esther1983

    Esther1983 Fanatiek lid

    5 nov 2008
    2.861
    0
    36
    Noord Holland
    @ Forever, wat een onzekerheid he! pff zou er niet aan moeten denken! Mijn lf is meestal 11 of 12 dagen dus ik hoef gelukkig nooit te wachten tot de 14 ;) zou bloednerveus worden haha.

    @ augustus en queen ; kappen nu he! Jullie zijn veel te droevig hup, raak jezelf bij elkaar, kop op en blijf geloven in wonderen! Als jullie lf echt zo kort is dan moeten jullie beiden daar is over gaan praten want 11 dagen is het minimum en korter mag hij niet zijn anders kan de embryo niet eens goed innestelen!
    Je mag de moed weleens opgeven maar hoop moet je altijd blijven houden!

    Knuffel!
     
  16. Esther1983

    Esther1983 Fanatiek lid

    5 nov 2008
    2.861
    0
    36
    Noord Holland
    Heb je weleens geprobeerd te tempen?? Zo kun je precies zien wanneer je ei is en wanneer je ongesteld wordt. Ik heb het 6 maanden gedaan en het is wel mooi om te zien! en handig! Als mijn temp in de ochtend gedaald was wist ik dat ik die dag ongesteld werd!

    Liefs
     
  17. f0rever

    f0rever Fanatiek lid

    22 mei 2011
    1.284
    0
    36
    zorg
    n brabant
    Ja ik heb ook een tijd getempt dus weet wel wanneer ik ongi moet worden en dat is vandaag dus maar afwachten

    Liefs
     
  18. Druufke

    Druufke Fanatiek lid

    18 mrt 2010
    1.288
    0
    0
    Assistent bedrijfsleidster
    Venlo
    Goede morgen dames!!
    Mijn avondje was gisteren geslaagd! Was super gezellig en heb me eens flink verwend hihi! Mag ook wel eens he hihi!
    Vandaag een heerlijk dagje vrij! Laten we voor de verandering eens hopen dat het ook eens droog blijft! Maar zoals het er nu naar uit ziet....het zonnetje schijnt hier heerlijk!!

    @ forever: ja ik weet het die onzekerheid is killing!! Doe anders gewoon een testje?!
     
  19. Esther1983

    Esther1983 Fanatiek lid

    5 nov 2008
    2.861
    0
    36
    Noord Holland
    Heerlijk he jezelf verwennen! Hier schijnt de zon trouwens echt niet! Verre van, bluh word gek van dat grouwe weer!
     
  20. f0rever

    f0rever Fanatiek lid

    22 mei 2011
    1.284
    0
    36
    zorg
    n brabant
    Heb me zelf bellof als ik twee weken nog niet ongi ben dat ik dan pas ga testen omdat mijn cyclus dus zo raar doet

    Liefs
     

Deel Deze Pagina