Hallo, Helaas mag mijn zwager over 2 weken weer op uitzending naar Afghanistan. Nu wil ik een afscheidsfeestje voor hem organiseren met zijn vrienden en familie. Ongeveer 20-25 man. Ik dacht het gewoon op een zaterdagmiddag te doen tussen een bepaalde tijd maar nu oppert mijn vriend; dan doen we een bbq. Hartstikke gezellig hoor, geen probleem maar om nou voor 25 man een bbq te organiseren gaat me teveel kosten. Zou ik het kunnen maken om zijn vrienden op te bellen om uit te leggen dat ik iets wil organiseren en dat het 10 euro pp kost? Ik wil niet dat iemand vanwege de kosten weg blijft zeg maar. Of hebben jullie nog een ander (goedkoper) idee?
Ik zou eerst even nagaan of hij of zijn vrouw dit wel zien zitten. Ik weet wel dat toen mijn man uitgezonden werd, dat de laatste 2 weken wel voor ons was en niet voor iedereen. En mijn man wilde niet van iedereen officieel afscheid nemen. Dat vond hij te beladen.
Zijn vriendin heb ik al gesproken en vindt het een leuk idee. Één ding weet ik zeker en dat is hij het echt super leuk zou vinden.
Ja dat dacht ik ook gelijk. Maar ik lees ook dat ze het leuk vinden. Ik vind 10 euro pp helemaal niet raar om te vragen. Ik zou dat als "vriend"zien als een soort cadeau. Leuk idee.
Nee joh gewoon vragen! M'n neef en nicht zijn op Stage geweest voor een half jaar en (m'n nicht woont nu in hongkong) en hebben dus ook een afscheidsfeest gehad.. Iedereen had wat leuks voor hem bij dus je kunt ook gewoon vragen voor een BBQ toch? Ik zou dat heel gewoon vinden
Is toch helemaal niet raar om er 10 voor te vragen. Ik zou het persoonlijk trouwens niet een afscheidsfeestje maar een uitzwaaifeestje noemen.
Dat idd! Toen mijn man op uitzending ging hebben we ook een tot ziens feestje gehad. En het is helemaal niet raar om geld aan z'n vrienden te vragen. Ik heb toen ook iedereen gevraagd of ze allemaal op een a4-tje een tekstje wilden zetten, met eventueel een foto, en dat heb ik allemaal in een mapje gedaan en aan hem meegegeven. Vond ie hartstikke leuk!
Of zelf wat mee laten nemen? hebben wij ook wel eens gedaan, was hardstikke leuk hadden echt heel veel verschillende dingen die we waarschijnlijk zelf nooit hadden gekocht..
ik zou indd ook geld vragen is helemaal neit raar. en afscheidsfeestje is hartstikke leuk hebben wij toen ook gedaan toen mijn vriend op uitzending ging.. ( niet t laatste weekend kiezen maar dat snap je zelf ook wel neem ik aan ) succes