Is toch normaal dat Beyonce's nieuws zo rondgaat, tis ook een heel bekende meid he En ik denk dat het helemaal niet ongepland is hoor, las vorig jaar al dat ze graag zwanger wilde worden want toen dacht ik nog 'oeh tof als ze gelijk als mij zwanger zou zijn' en er was zelfs spraken van dat ze 'hulp' nodig zouden hebben maar of dat nu zo is weet ik natuurlijk niet!
Ik wist zo niet hoe Jay-z er uit zag. Dus ben even uit mijn hol gekropen en heb gegoogled. en denk nou.. zal wat zijn zo nav de reacties.. Nou. zo lelijk en zulke "zulu" lippen heeft hij nou ook weer niet zeg. hij heeft gewoon meer afro-amerikaans trekken dus past wel allemaal bij elkaar.
Alyssa Milano is bevallen van een zoontje; Milo Thomas. Leuke naam Alyssa Milano bevallen van zoon - RTL Boulevard
Mel B is ook aan het bevallen. Preggo Mel B Carried Into Hospital -- IT'S GO TIME!! | TMZ.com Fijn zulke foto's .......
arme mel B, zulke foto's, schandalig! maar dan dus wel snel babynieuws daar Ben altijd zo benieuwd naar de naam
Ach welnee, Mel B heeft zelf de pers gebeld hoogstwaarschijnlijk! Echt hoor, publiciteitsg**l is ze wel...
Ja ik ben ook altijd benieuwd naar de namen...soms zijn ze super leuk en soms denk ik ach dat arme kind...ze blijven toch redelijk creatief daar in dat wereldje met namen Liefs Pien
tsja, eens een bekende... en moet je kijken wat voor vage BN'ers er allemaal zijn. Mensen houden van sensatie
Volgens mij heeft ze een reality-show in de VS ofzo, of gehad. Vandaar ook mijn opmerking over dat ze de pers ws. zelf had gebeld