Ik lees dat veel meiden vinden dat broekjes/pakjes met voetjes niet handig zijn. Ik vraag me af waarom dan niet? Slobbert het voetgedeelte aan de voetjes? Of zit de hele handel juist vaak te strak? De gyn zei gisteren dat we konden rekenen op een kindje van ongeveer 7 pond bij de geboorte. Nou ja, of dat echt zo is moeten we nog maar zien. Twee weken geleden werd ie namelijk veel zwaarder geschat Ik vertrouw het allemaal niet zo. Maar wel heeft ie al sinds de 20 weken echo grote voeten en lange benen Hij lijkt op mama. Ik heb voor naar het ziekenhuis 2 pakjes in maat 50 klaargelegd met gewone broekjes. Maar ook een setje 50/56 met een broekje met voetjes eraan. En een pakje met voetjes eraan in maat 56 (Feetje). Zal ie het wel aan kunnen als ie echt lange benen heeft?
Ik vind ze juist heerlijk! Hier ook een meid met lange benen, maar Feetje valt best groot, dus in maat 56 zal ie eerder te groot dan te klein zijn. Koop er een paar en probeer het eens uit, misschien word je wel net zo enthousiast als ik! Bij mij(n kind) zakten de sokken juist steeds af, dus een pakje met voetjes eraan was de ideale oplossing. Zeker met het gure weer wat eraan komt!
Het probleem kan zijn dat je baby zijn voetjes omhoog trekt (dus uit de voetjes van het pakje) en dan met zijn opgetrokken beentjes in het pakje 'klem' komt te zitten. Ik vind het voordeel van pakjes met voetjes echter weer dat ze geen stukje bloot been hebben (en het staat erg cute ), dus ik los dit meestal op door een gewoon sokje over het pakje heen te doen, dan blijft zn voetje ook zitten.
Ik vind ze juist geweldig! Sokjes gaan óf uit óf zitten juist te strak waardoor mijn baby een rood randje aan zijn been heeft als ik de sok uitdoe. Hebben jullie baby's dat niet? Ik vind die sokbroekjes van de Hema heerlijk. Maatje 50/56 past hij nu nog prima en hij is al bijna 4 maanden oud, dus een goede aanschaf.
Ik vond ze ook fijn, zeker als het wat kouder is. Als je kindje z'n voeten omhoog trekt, kun je dat voorkomen met zo'n mini-babyslofje erover heen. Zien ze er helemaal uit als een smurfje, maar dat vond ik juist schattig. M'n dochter heeft ook lange benen en gigantische voeten, maar ook zij heeft heerlijk van die pakjes aangehad. Wij hadden ze van petit bateau, van velours. Je moet alleen niet naar de leeftijdsaanduiding kijken, die hoort bij franse (en dus kleine) kindjes. De lengteaanduiding klopt redelijk. Broekjes met voetjes eraan vond ik niet fijn, om de een of andere reden zaten die nooit goed. Gewone sokken aan ging niet bij m'n kids. Of ze zaten te los (en gingen dus uit), of ze zaten veel te strak. Lange sokken of katoenen slofjes over een broekspijpje heen bleven nog het beste zitten, omdat stof op stof minder snel uit glijdt dan stof op huid.
Ons mannetje had ook erg lange benen en de benen paste er dus gewoon echt niet in bij de meeste pakjes. Toevallig bij die van feetje wel, dus misschien heb je wat dat betreft geluk. Ik had dus omdat het niet goed paste en hij er geirriteerd door raakte, liever broekjes met sokjes (bambino van de kruidvat gingen hier als enige niet uit). Ik denk dat het gewoon een kwestie van uitproberen is wat je zelf straks fijn vind. En het gewicht is echt alleen een grove schatting, hoor zo vaak dat ze er flink naast zitten. Bij ons was het ruim een halve kilo minder (gelukkig!)..
Hier een klein ventje maar op zich geen enkel probleem met die pakjes met voetjes aan. 1 keertje dat hij zijn beentje helemaal uit de pijp gewerkt had en dus met 2 beentjes in dezelfde pijp zat. Als hij zijn beentjes optrekt komen zijn voetjes wel eens uit het voetgedeelte maar ze gaan er ook weer in als hij zijn beentjes weer strekt dus ik heb geen enkel probleem met die pakjes. En het staat ook zo schattig.
Hier ook een fan van hele pakjes . Waar ik wel op zou letten bij het kopen is of je de onderkant kan losmaken, zonder dat je het hele pak uit hoeft te trekken. Ik heb er een paar gekregen waar dat niet kon, die heb ik dus ook (bijna) niet gebruikt. Zeker voor zo'n heel kleintje vond ik het zielig om hem dan bij elke verschoning helemaal uit zijn kleertjes te moeten hijsen. Maar ik zou het gewoon zelf uitproberen wat je ervan vindt. Misschien vind je het net zo prettig als de meeste hier, maar misschien vind je ze ook vreselijk. Groetjes Mariska
Bedankt voor jullie antwoorden. Valt dus allemaal wel mee met die pakjes Maar zouden jullie een dergelijk pakje/broekje ook meenemen naar het ziekenhuis als eventueel eerste pakje? Of wat dat betreft het zekere voor het onzekere ivm er misschien met de benen niet inpassen?
Ik ben dan de eerste die ze niet fijn vond. De voetjes gingen er inderdaad elke keer uit met/zonder sokken erober heen. Vond het echt ondingen maar goed ieder zijn eigen mening en ervaring!
Hier nog één die er geen fan van is/was. Ik had veel liever gewone broekjes met sokken van de kruidvat (bambino) de enige sokken die goed zitten en aanblijven. Die broekjes waren zoonlief altijd heel snel veel te klein, maar een maat groter zakte weer van zijn minikontje. Bij dikkige bolle baby`tjes blijft het misschien zitten, maar bij mijn dunne kindjes werkte het niet. En wat betreft gewicht schatten: mijn dochter zou 7,5 pond zijn, nou ze haalde de 6 nog niet eens! Bij zoonlief zaten ze er wel aardig in de buurt (3250 geschat en hij woog 3190 gram).
Hier ook geen fan! Het moet precies passen, anders is het OF zielig, OF ziet het er niet uit met zo'n lubberend sokje. Neem gewoon een reserve broekje zonder voetjes mee naar het ziekenhuis, dan zie je wel!
vind ze hier heerlijk. Gebruik is vooral voor in de nacht, uk schopt namelijk de dekentjes af, ook wanneer hij slaapzak aan heeft. Nu blijft hij lekker warm. Vind het ook nog lief staan.
Ik heb er ook 2 aangeschaft, maar nooit aangedaan omdat ik later dacht dat die voetjes te los zitten Maar de tip van sokjes over die voetjes heen doen zeg maar, kan ik wel eens proberen Ach kan ik ze altijd als pyjamabroekje gebruiken hihi
Die sokjes blijven hier ook het beste zitten , zakken niet af zoals de rest! Zal vandaag of morgen weer een paar nieuwe halen. En de sokjes van de Hema gaan ook nog wel
Nou, ik ben er uit hoor. Je weet van te voren dus gewoon niet hoe het bij jouw kindje valt Dus ik neem naar het ziekenhuis gewone broekjes en sokjes mee en dan gaan we thuis wel experimenteren met de broekjes/pakjes met voetjes eraan
let wel op de pasvorm. feetje heeft voor kindjes met lange benen, mijn dochter heeft korte beentje, dus daar bungelt dan zo´n 10cm aan los stof onder haar voetjes. C&A vind ik dan weer korte beentjes, maar heb ik een paar van gekregen die dan niet los kunnen aan de onderkant en dan moet dat pakje helemaal uit... lekker koud 's nachts. Wij hebben haar meestal in een pyjama 'snachts en dan lekker in een slaapzak. Overdag heeft ze thuis lekker zachte kleertjes aan met sokjes eronder. Straks in de winter doe ik er wel een maillot onder, is ook warm. wat ik eigenlijk wou zeggen is dat je niet meteen teveel moet kopen van 1 soort. Kijk eerst ff naar je baby. Is zo bijgekocht.
het kan soms helpen om eerst ff het hele topic te gaan lezen..... sorry voor de mosterd na de maaltijd
Ik had ze in het begin voornamelijk, maatje 50 & 56 en dan vooral als pyjamaatje. Dennis is in januari geboren dus dan is zo'n pakje wel lekker 'tochtvrij' zeg maar. Verder was Dennis vrij klein bij de geboorte (net over de 6 pond) maar had wel lange benen. Na een maand of 2 konden die pakjes dus ook niet meer want dan zat ie een soort van klem, een sneu gezicht was dat. Nu heb ik pakjes zonder voetjes als pyjamaatje (van Prenatal en Lief! o.a.) en hoewel hij verder gewoon in maat 62 pas, zitten al die pakjes 'm als driekwartbroeken, lol. Niet erg als pyjama, maar je kunt je wel indenken dat zulke pakjes met voetjes in maat 62 niet erg lekker zouden zitten!