Zo ben weer thuis. Tygo is vanmiddag bij opa en oma geweest want papa moets weer draaien. Op de terug weg naar huis even bij MacDonalds gestopt voor het eten wat Tygo en ik samen lekker hebben opgepeuzeld . Nu ligt hij lekker in zijn bedje dus weer lekker de hele avond voor mij alleen. @Chilleke, leuke schoenen. Tygo had ook zoiets maar dan met veters. Vind die superflex schoentjes echt ideaal. @Nonnie, Hopelijk wordt Alyssa niet ziek. Vind het altijd zo sneu als ze zich niet lekker voelen. @Mermaid, Zo dat was idd een kort nachtje zeg, gelukkig is het weekend kun je het een beetje rustig aan doen. @Ikheid, veel plezier op de kermis. Verder heb ik geloof ik niks onthouden.
Goedenavond! Hoe is het hier? @ Chill, leuke schoenen! Anders doe je die All Stars een keer aan als hij een tijdje in de buggy blijft en dan foto's maken! Hahaha! @ Ikheid, Roosendaalse kermis, daar ging ik als tiener altijd naar toe. Ik was smoor op één van die kermisgastjes! Hahaha! Die kermis ging altijd eerst naar Zevenbergen, waar mijn vriendinnetje woonde en dan de week erna naar Roosendaal. Dus wij stonden ons dan twee weekenden lang te vergapen aan dat lekkere ding! @ Nonnie, Lukas wil ook altijd smileyfrietjes. Maar als ik jou goed begrijp gaat dat over een paar jaar dus niet over! @ Ka, balen van je foto's! Bij ons is het SD kaartje een keer kapot gegaan. Ook veel foto's weg. Zo zonde! @ Lau, beterschap voor Laetitia. Is jouw keelpijn inmiddels wel weer over? @ Mermaid, wat leuk dat je die tas hebt gekregen! Sneu dat je kindjes allebei zo verkouden zijn. Beterschap! @ Ingrid, ah, twee zonnebadende mannetjes in jouw gras! Haha! Zie het al helemaal voor me! Hier is Noa ook niet helemaal lekker. Beetje hangerig. En zeker met het verkeerde been uit bed gestapt vanmiddag. Pffff, best vermoeiend in je eentje! Vanmiddag wel met mijn moeder en Noa naar de stad geweest. Een AhBra gekocht (zo'n bh van de telsel reclames) en een superschattig setje voor Noa die ik misschien voor de bruiloft bewaar, mocht ik niets beters vinden. HEt is een antraciet legging, een strokenrokje met antraciet, knalroos en lichtgrijs met een tulerandje onderop. En een antraciet giletje met knalroze accenten. Ik moet nu alleen nog een roze longsleeve hebben, maar die hadden ze niet in haar maat. Wel in een ander filiaal, dus daar ga ik woensdag even kijken.
alyssa voelt zich prima hoor denk dat je lau bedoeld met laetitia mjammmm mac donalds!! fijne avond!! @chill, avondje zou geen kwaad kunnen maar als ze zo groot zijn dan kan het wel kwaad vind ik want dan gaat ie straks nog struikelen over zijn eigen voeten @lau, ja dat geloof ik dat je dubbel hebt gelegen, ik zag alleen de foto en lag al dubbel laat staan als ik er bij was
@Cm, nope helaas zodra ze volwassen worden gaat die fase niet meer over van de smileyfrietjes klinkt als een leuk setje!! balen dat noa zich niet zo lekker voelt, heb je nog wat van steef en lukas gehoord??
@ Chilleke: Nee, voor een avondje kunnen de Allstars vast geen kwaad, ook al kan hij er niet zo goed op lopen. @ Caro: Dodelijk vermoeiend idd als ze zo chago zijn. Nou, ik voel me nu wel een beetje een aansteller dat we maandag een afspraak bij de ka hebben, want Tobin is sinds gisteren ineens weer zo relaxd. Ik snap er niks van . Zelfs de ha vond overduidelijk dat hij huilde van de pijn, maar nu lijkt er niks meer aan de hand en is hij hartstikke vrolijk.
@jewe ja tis zeker sneu.. hopelijk voelt ze zich morgen beter maar dat is afwachten lekker macdonalds @Nonnie haha ach ja was nogal een stunt whahaha @Cm nee keelpijn is nog steeds niet over begin er gek van te worden. maarja.. klinkt als een leuk setje voor noa!
CM dat klinkt gaaf dat setje voor Noa! En is de ahbra wat? Sneu dat Noa niet helemaal lekker is. Chilleke goed excuus om ze niet aan te trekken dat ze nog (veel) te groot zijn. Nonnie Lyanne doet het goed. Lief dat je daar naar vraagt. Ze drinkt steeds vaker een fles van 80 op ipv de 50 of 60 waar ze eerst aan kwam. Ik neem aan dat ze nu ook lekker gaat groeien.
@Mermaid, Je hebt ook geen idee of er in die tussentijd iets veranderd is waardoor die niet meer zoveel huilt?
Nee, donderdag was hij nog helemaal overstuur aan het huilen in de ochtend (toen we bij de ha waren) en 's middags en vrijdag was het ineens over. Hij heeft toen wel 's avonds nog behoorlijk gehuild, maar overdag heel de dag niet. Vandaag was hij overdag ook super-relaxed en is hij alleen nu aan het huilen. Maar Arco is nu bij hem en hij is wel gelijk stil. Dus nou ja...schiet mij maar lek hoor .
mermaid, misschien huilt ie wel minder omdat jij minder gefrustreerd bent? in de zin van maandag komt er hulp dus ik zie het wel, misschien dat ie aanvoelt dat je iets relaxter bent geworden?? begrijp me niet verkeerd he! is positief bedoeld @ka, wat fijn zeg dat ze het zo goed doet!! met die flessen ook, hopelijk is ze idd lekker aangekomen! wanneer ga/moet je weer wegen??
en omdat arco nu ook vakantie heeft, waardoor niet alles meer op alleen jou aankomt, dus dat er een soort extra last van je schouders valt?? zou goed kunnen dat ie dat aanvoelt! en anders kom je er zowiezo maandag wel achter denk ik wat er aan de hand is??
Als hij alleen bij mij zo huilde zou dat geen gekke gedachte zijn idd, maar hij doet/deed het dus ook bij Arco, mijn moeder, iedereen eigenlijk... Nou ja, we zien/horen het maandag wel.
Nou, Tobin is nog klaar wakker, dus die ligt nu weer onder zijn babygym. Kan ik op zijn kamertje mooi eens even een kleding-inventarisatie maken...kijken dus hoeveel setjes kleding in maat 62 hij heeft.
toen Milan zijn waterbreuk had was het eerst ook brullen, gelukkig alleen 's avonds omdat het dan natuurlijk helemaal vol zat, en ineens was het over en het brullen dus ook. Ze zeiden toen dat het wel een jaar kon duren maar het was dus nadat we een echo hadden gehad enzo een paar weken later over.
Ka, wat balen van de foto's! Wel fijn dat Lyanne het zo goed doet, dan komt dat groeien idd vast ook helemaal goed! Lau, balen van de stoel maar ziet er wel grappig uit!! CM, foto van het setje?? Klinkt wel heel leuk! Balen dat Noa niet zo gezellig was en niet helemaal fit is.
@ Ingrid: Oh ja, dat had Milan idd. Nou toevallig zeiden ze bij het cb dat Tobin's zakje ook wat vergroot was en dat dat idd ook kon komen van vocht wat erin loopt doordat iets (vraag me niet meer precies wat) dan nog niet goed gesloten was.
Oh, nou en ik heb iets van 8 of 9 setjes kleding in maat 62, dus dat lijkt me voorlopig wel even genoeg. Ik wil eigenlijk alleen nog een bruin broekje, want dat staat het leukste bij een longsleeve die ik heb. En ik moet nog even een bups rompers in 62 kopen.