nee want hij moest sport kijken maar hij moet nu maar even komen helpen, want 2 kindjes tegelijk badderen in mn eentje lukt nog niet
Goede morgen (nog net hihi ) Bram ligt nu al in zijn bedje want we hebben vanmiddag een familiedag en moeten daar om 14.00 zijn. Nu kan hij teminste anderhalf uur slapen. Hier nog een paar nachten slapen en dan gaan we echt op vakantie. Heb er zo,n zin in. Ik neem voor de zekerheid een zwangerschaptest mee op vakantie die hopelijk positief mag uitvallen. Super m leuke foto's van devin en jaylinn. En fijn dat jij er ook van heb kunnen genieten. En volgens mij hebben Bram en devin dezelfde schoenen (nike schoenen met een oranje Nike teken) of ik heb het natuurlijk niet goed gezien. Bellie leuk zijn je hotfix creaties. En succes met je strijk Lila lief fijn dat je iets minder moe en misselijk ben. Betreft speelgoed staat hier de huiskamer aardig vol en ik wil ook na onze vakantie wat speelgoed op bergen want het word wel erg vol nu in de huiskamer.
Goedemiddag, sm: leuke spam van D. en J. in de dierentuin en fijn dat jij je ook alweer iets beter voelt. Vanaf wanneer ben je weer inzetbaar? Sterkte met alles! ladytijger: fijne familiedag en ik hoop met je mee op een knaltest!!! Hier ff huisje schoonmaken, want (o)ma komt straks en blijft een nachtje slapen. Gezellig! Etienne ligt net een halfuur op bed, maar ik was gelijk begonnen met stofzuigen en daar bleef hij natuurlijk wakker van. Hij had de gordijnen een stuk open gedaan en de stekker van de babyfoon eruit gehaald oops, die zet ik nu maar op een veiligere plek neer hihi... Gisteren heeft hij 1,5 uur geslapen. Eens kijken hoelang hij vandaag slaapt... Ja, ik ga weer ff verder... Fijne dag allemaal! XxX
Thnx!! Ik ben komende week zowiezo vrij, dan 2 weken school dus voor ik weer werk is het 26 sept... Dus even niks... behalve dan 12 sept. weer school. Lekker dat hij nu wel slaapt... Devin trok ook de babyfoon eruit... staat nu ook veilig aan de andere kant Hier slapen de kids ook. Net ff me bed aan andere kant gezet en zometeen ff verschonen met me mams... Me huisje is weer helemaal school en netjes, wasjes zijn gevouwen en opgeruimd, heerlijk zo'n moeder Vanmiddag als kiddies wakker zijn naar opa en daar eten we dan wat... Morgen niks en dinsdag gaat Jaylinn weer naar de PSZ en moet ik met Devin naar cb... ben benieuwd!!
Oooh, dus je hoeft ff niet naar je werk. Das ook wel lekker... Fijn he als de kids ff slapen, ff tijd voor jezelf. en fijn dat het huisje weer schoon is. Hier ga ik zo de woonkamer nog ff stofzuigen en dweilen. Manlief is de auto nu aan et schoonmaken. Hij haalt zo een paar collega's op en gaat dan met ze naar een feestje in A'dam op een boot. Voor vanavond eet ik met mams en Etienne een pasta ovenschotel met mozarella. Net weer een shake naar binnen gewerkt. Heb nu alleen wel een koortsblaar in mijn mondhoek. Die had ik echt al heel lang niet gehad. Toch maar wat meer vitaminen tot me nemen, nu ik bezig ben met die shakes...
Aaah wat een eigenwijsje zeg hihi. Je schop heeft geholpen hoor, alles is weer spik en span. Fijn dat jij je weer wat beter voelt! Nog even lekker rustig aandoen!
Whaha, als jij nu al nesteldrang hebt, dan wil ik geloof ik niet weten hoe je er tegen het einde van de zwangerschap bij loopt. Ik had het bij Fabiënne ook zo veel erger dan bij Dinand. Ik bleef bezig met poetsen. Mijn schuursponsjes waren mijn beste vriendjes.
Pittig nachtje gehad dus! Ik ben nu (achteraf gezien) zo enorm blij dat ik op dag 2 toch ben over gestapt op de fles. Natuurlijk is het wel het beste voor ze, maar op momenten dat ik moe ben schop ik gewoon hubbie z'n bed uit hihi. Hopelijk kan je nog even tukken vandaag!
Hello Girls! even bijlezen: Lilalief: wat een geweldig t-shirts! Beetje aan het idee gewent? Ladytijger: herkenbaar! ik ben zelf met mannetje al aan het bedenken hoe wij alles dan zouden willen hebben dus kan je nagaan... lilalief: L is ook meer over baby's ect aan het praten hoor maar ook met poppen aan het spelen dus het hoeft niets te betekenen verder *drome* nee die zijn zeker niet erg he knuf!
nee dat is zeker niet duur. ik ga met: 10 volwassenen 4 kleine kids 4 grotere kdis waarvan 1 waarschijnlijk onder volwassenen valt. Voorkeur is niet met eigen vervoer (hebben wij niet alleen de werkbus) dus vandaar via iemand. Zal eens bij de reisbureau's kijken. doel is januari volgend jaar
mamamia: wat een belachelijke opmerking zeg!!! maarre, welk merk is die pot ben nieuwsgierig hahaha. en thanks!
Dodnersteen: hoop dat het evrwijderen van de Mirena jouw ook de oplossing geeft Knorretje: hahahahahaha Guppekop: gaat het evrder wel goed met je? ik bedoel lees over bloedproppen en overgeven dus...maak me een beetje zorgen... Dondersteen: hahaha zie het voor je van je dondersteentje!
paramolletjes: kijk uit is heel verslavend! Nelta: sorry vergeten te vragen inderdaad maar fijnd at je wijzer bent geworden over schisis mamamia en dodnersteen: :d heerlijk juist sexen met dat warme weer hier ook hoor mannetje was er niets voor niest gisterenavond