ben is douchen, en alyss gaat af taaa tuuu taaaa tuuuu taaaa ttuuuuuu nu is het ineens niet zo grappig meer
Mjammie, ik heb lekker de bak met Hertog-ijs tevoorschijn gehaald. Wel slecht voor de lijn, maar vooruit maar weer .
genietse mermaid.ik hoor magnumijsje roepen...maar laat hem maar roepen We wachten nog steeds op anwb
Hoi, kom even zwaaien! Xayla is al een paar nachten erg onrustig, steeds heel erg overstuur huilen en alleen mama kan haar troosten... Bij auke blijft ze gewoon 10min huilen en dan ben ik het beu... Nu dus lekker in bedje, hopend op een goede nacht. Mermaid, succes morgen bij de KA! @ cm, waar is dat setje van noa van? Vind het echt onwijs gaaf!!! Slaap lekker iedereen
oh lekker ijs Mermaid... ik heb keelpijn dus een ijsje gaat er wel in.. maar NEE ik doe het niet.. MamaX vervelend zeg dat ze zo overstuur is en dan alleen mama wil... En nonnie jij ook sterkte... oh en Chil natuurlijk wachtenden op de ANWB ..
Wij gaan morgen bij de Ikea lekker planken kopen. 2 voor in de woonkamer en voor in de hal ( we hebben tussen de woonkamer en de keuken een open lange hal ) van die kleine plankjes waar je lijstjes op kan zetten.. RIBBA Houder voor schilderijen - 115 cm - IKEA deze en dan 3 naast elkaar... kan ik me weer lekker uitleven met foto`s erop enzo..
hoeveel brood eten jullie kleintjes eigenlijk om maar even van de hak op de tak te springen. Sanne krijgt s` ochtends of pap ( bambix 8 granen ) of peutermusli en tussen de middag 2 boterhammen.. maar die zijn zo weg en ze is echt boos als ik haar bord weg pak dus krijgt ze meestal nog een droge cracker.. maar vandaag dacht ik ik geef haar gewoon eens drie boterhammen, maar dan is het dus hetzelfde verhaal... die eet ze doodleuk alledrie op en wederom is ze boos als ik haar bord weg pak... ik heb gewoon een vreetzakje... of zijn er meer kindjes die zoveel eten ???
@ Kris: Leuk! Jij bent ook echt van de mooie foto's maken natuurlijk. Arco en ik zijn allebei echt geen fotografie-wonders. Best jammer eigenlijk... Wij gaan in Arco's vakantie ook nog even een keer naar de woonboulevard in Utrecht. We willen onze salontafel weg hebben, want die is veels te groot nu met de bank en dan willen we een hocker met een dienblad erop ervoor in de plaats.
Ayla eet 's morgens 1 boterham en 's middags meestal 1 à 1,5. Pas had ze er tussen de middag 2 op, maar dat was echt een uitzondering.
leuk vind ik dat altijd beetje interieur dingen veranderen... Ik heb al twee foto`s uitgeprint op A4 die er in ieder geval op komen.. even kijken of hij ze wil uploaden..