Vind ik ook. En nee, ik had de juf er niet meer op aan gesproken. De topictitel doet ook suggereren of de juf het expres heeft gedaan. En misschien dat de juf dacht dat de rits goed dicht zat, maar open ging terwijl je dochter weg liep. Je weet wel, dat de rits van onderen weer opengaat. Ik noem maar wat hoor.. Het was dus gelukkig geen dure jas. En omdat de rits al slecht was, had je vroeg of laat toch een nieuwe moeten kopen.
Wat een discussie weer over een rits... Snappen wie snappen kan hoor waar sommigen zo een drama over maken.
Dan haal je toch op de markt een nieuw jasje van een paar Euro? Dat je je hier druk over kan maken...en ik zou mij kapot schamen om hier überhaupt nog over te beginnen bij de juf. Dat je dat zelfs hebt overwogen!
Hahaha dat dit een serieuze vraag is! nee geen verhaal halen, wat een onzin, ws weet die juf geeneens meer waar je het over hebt. Een moeilijk lopende rits is een kapotte rits op korte termijn
juf heeft de rits niet kapot gemaakt, de rits was al slecht en zij heeft hem toevallig aangeraakt op het moment dat de rits het niet meer trok. ik zou er niks meer over zeggen verder en er niet eens meer over nadenken.
Ze zit op een kinderdagverblijf en is 3 en deze laarzen kon ze zelf niet dicht krijgen dus dat ze het zelf heeft gedaan denk het niet!
Er zijn nu eenmaal mensen die het financieel niet zo gemakkelijk hebben en dan vind ik het geheel normaal dat dat kapot jasje een ramp is. Ik zou dus ECHT niet weten waarom ze haar zou moeten schamen! Waar is het medeleven van de mensen tegenwoordig toch naartoe zeg? Ik begrijp sommige mensen echt niet hoor.
o haha, nee dat denk ik ook niet dan. Omdat je het over school had dacht ik aan een kleuter ofzo, kan mij voorstellen dat ze dat soms niet durven zeggen.
Klopt helemaal. Maar als een rits al stroef loopt dan moet je bij voorbaad al geld aan de kant leggen voor een andere rits/jas. Dan weet je namelijk dat hij kapot zou kunnen gaan zonder dat er veel voor nodig is.
lieve help wat een gezeik om een rits. haal een rits van een paar euro en vraag een handige buurvrouw of moeder of vriendin om er die nieuw in te zetten. zou niet in me kop opkomen om ermee naar de juf te gaan... ok ze had het even kunnen zeggen maar wie weet heeft je dochter het zelf wel gedaan en zegt ze dat de juf het heeft gedaan. zo zijn kinderen nu eenmaal
ff langs de turk meid.super handige mensen voor 2,50 heb jij een nieuw strak ritsie die jaren mee gaat. en ff langs de kringloop hebbie ook voor 1,50 een leuk jasje.
handige tip voor de volgende keer mocht haar rits weer streof gaan. Pak dan een kaars en wrijf met de kaars over de rist. gaat die weer super soepel en kan misschien niemand hem kapot maken
De juf had het wel even kunnen melden, ik ben zelf ook juf en zou dat wel doen namelijk. Maar verder kan ze er ook niets aan doen. De rits ging al stroef, dus was er al iets mis mee. Het is mij ook weleens gebeurd, maar ik heb ouders ook weleens gevraagd of ze een ander jasje aan wilden doen omdat de rits pas na heel veel moeite dicht ging en ik niet degene wilde zijn waarbij hij kapot ging.