rond of vierkant? haha nee alle gekheid.. ik doe 1 a 1,5 ei.. dat is voldoende.. meestal gaat het met de grote hoop mee en schep ik hem ongeveer 2/3 deel vol
Wauw... Ik heb zojuist mijn eerste bruidstaart opdracht gekregen! Spannend joh!! de 30e gaan ze trouwen... En "gelukkig" is het een enkele taart, want stapelen leer ik pas de 30e... hahaha Heb echt zin om hem te maken! Het is een low-budget bruiloft van zo'n 18 personen, Ik heb een bakvorm van 26 cm die volgens de tabel van deleukstetaarten voldoet voor zo'n 18 stukjes... Echter ben ik hier in altijd een beetje huiverig, omdat ik dan altijd zo bang ben dat als iemand net ff een te grote punt snijd dat iemand anders dan geen stukje taart heeft. Verder heb ik nog een vorm van 30 cm, die zou dan volgens de tabel voor zo'n 24 personen zijn... Denken jullie dat ik dit dan beter kan aanraden of niet?
Ohh ff snel tussendoor.. gister had ik een legertijd alvast zo goed als klaar gemaakt.. Nu ging ik em bekleden en is de soldaat aan het zweten ( haha ) Kan ik een taart met marsepein en fondant beter buiten of in de koelingbewaren? De taart zit nu in een taartdoos van de hema haha
Stapelworkshop heb ik pas 30 september. (en die dag gaan ze ook trouwen) En ik wil eerlijk gezegd geen risico lopen, dadelijk doe ik het verkeerd en zakken ze in. Ik vind een kleine stapel zelf ook absoluut leuker hoor, maar ze wou een enkele taart.. Dus tja.. Klant is koning he haha
haha ja ik heb al eens iets gelezen over kitkat reepjes, maar ik doe het toch liever gewoon met deuvels
@ Mamak: Bedankt! Ja ik zat daar zelf ook aan te denken.. Maar dan zijn ze in iedergeval er wel van verzekerd dat er genoeg taart is. Enne... Volgense de traditie moeten ze 1 taartpunt invriezen toch? haha Ja zeker leuk! Alleen had ik het niet erg gevonden als ze het 2 weekjes eerder hadden doorgegeven hahaha. Beetje druk de laatste tijd en komende tijd en ook nog een paar opdrachtjes staan, echt ontzettend leuk! Had niet verwacht dat ik nu al opdrachten zou krijgen... Maar goed ik heb me voorgenomen om deze taart helemaal zelf te ontwerpen, lijkt me zo leuk! Wil er dus ff lekker de tijd voor nemen.. inspiratie op doen... En dan via een handig programma'tje dat ik heb de taart ontwerpen.
Leuk Iris... ik vind het echt zoo gaaf voor je... echt heel stoer.. je bent echt heel goed dus komt zeker goed... kijk al uit naar onze middag samen.. gaat goed komen.,.,
@ Iris.. als je de workshop overigens toch niet wil doen is dat ook goed hoor.. maar dan zou ik dat wel zsm willen weten.. dan kan ik voor dat weekend andere opdrachten aannemen..
He? Doe niet zo gek!!! hahaha. Ik wil hem juist echt heeeel graag doen!! Zeker omdat het charlize d'r eerste verjaardagstaart is, ik zou het juist geweldig vinden als je me daar mee zou helpen!! Ookal zeggen sommige mensen dat ze nooit problemen hebben gehad met stapelen, ik wil het gewoon goed leren. Laatst zag ik namelijk een foto van iemand op hyves die een taart heeft gestapeld voor het eerst, nou sorry maar het zag er gewoon niet uit. Ik kan er omheen draaien maar dat doe ik niet. En het stomme is.. Ze heeft deuvels gebruikt. Maar het zag er echt ingezakt uit.
oke Ik word altijd een beetje onzeker als iedereen begint over youtube en allerlei how to's......dan bedenk ik me dat mijn master en ervaring misschien wel helemaal niet zoveel waard is en mensen het liever zelf uitvogelen..