Zijn er hier ook moeders die hun schoonmoeder wel mogen ;)

Discussie in 'Baby en dreumes' gestart door Isis26, 7 sep 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Alita

    Alita Niet meer actief

    MIjn schoonmoeder is superlief erg bezorgd wil je graag verzorgen enz....dus een superoma en schoonmoeder! Maar zit ook een beetje in de cultuur van haar
     
  2. sneeuw

    sneeuw Fanatiek lid

    29 okt 2010
    1.671
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik heb een geweldige schoonmoeder en superlief met mijn zoontje. In het begin heb ik zelf wel een beetje moeite gehad met bepaalde dingen, maar dat komt gewoon omdat ik er zelf nog niet aan toe was. Al was het mogelijk, ik zou haar NOOIT en te nimmer inruilen! Maar niet te vergeten mijn eigen moeder en (schoon)vaderte vermelden, ze zijn allemaal super blij met hem en laten dat ook veel merken. Ik ben zeer content dus!
     
  3. DJ Momo

    DJ Momo Fanatiek lid

    23 apr 2010
    4.523
    0
    0
    NULL
    NULL
    ja hoor, laat ons heerlijk vrij. maar wil kleinzoon wel minstens elke 2 weken zien.
     
  4. Leeuwtje83

    Leeuwtje83 VIP lid

    8 mei 2008
    9.079
    313
    83
    Vrouw
    Software Engineer
    Nieuw-Zeeland
    Ik heb een fantastische schoonmoeder! Het duurde even voordat ik haar 'doorhad', maar daarna was het top :)
     
  5. moonlight159

    moonlight159 Fanatiek lid

    20 mei 2008
    3.051
    1
    0
    In m'n huis
    Hier ook super lieve schoonouders! Soms iets te lief, wbt. cadeautjes voor mijn zoon hihi.
    Maar ze staan altijd voor ons klaar, ik heb nooit iets negatiefs over ze!
     
  6. ratatosk

    ratatosk VIP lid

    16 mrt 2010
    5.429
    5
    0
    Het ligt vast niet alleen aan schoondochter hè. Het is (in mijn geval) echt niet zo dat ik per sé een hekel wil hebben aan de moeder van mijn man! Juist liever niet.

    Maar helaas...
    Dingen die ik in vertrouwen aan schoonmoeders heb verteld gingen de hele familie rond, dat is best vernederend als je net nieuw bent in de familie.

    We vragen ze even wat vaker te bellen voor ze langskomen omdat we knettergek werden van hun bezoekjes rond etenstijd en wanneer we net weg wilden gaan (en dan gaan ze niet weg, nee dan is het "ach één kopje koffie kan nog wel", pardon?) en ze vertelden iedereen die het horen wilde dat ze niet welkom zijn bij ons.
    Voordat dit een discussie start: Ze hoeven dus niet ALTIJD te bellen, maar gewoon wat vaker. De gulden middenweg zeg maar.

    Natuurlijk ook de opmerking dat het nooit zo zal worden als met de ex van mijn man, tijdens ons EERSTE gesprek samen.

    En zo nog veel meer dingen die ik niet op zal typen in het topic voor mensen die hun schoonmoeder wél mogen :)

    Door al bovengenoemde dingen en nog veel meer momenten waarop ik door haar/hen gekwetst/vernederd/beledigd ben heb ik afstand van ze genomen. Puur uit zelfbescherming, wanneer ik steeds weer een vertrouwensband opbouw met iemand en die wordt dan weer keihard neergeslagen dan neem ik steeds meer afstand.
    Ik besteed mijn tijd liever aan mijn gezin en mijn eigen leven dan aan piekeren over hoe ik de volgende crisis op moet lossen.
     
  7. pinguin

    pinguin Bekend lid

    8 apr 2011
    974
    1
    0
    somewhere
    mijn schoonouders zijn helaas beiden overleden maar had met allebei een hele goede band!
    super lieve mensen!
     
  8. Claartje79

    Claartje79 Fanatiek lid

    17 aug 2006
    4.862
    1
    0
    huismuts
    Groningen
    ik heb helaas geen lieve schoonouders, mijn sl is een draak en nee, dat komt niet door hoe ik doe ;) iedereen vind hun verschrikkelijk en ze hebben hun eigen zoon het huis uit gejaagd, gelukkig is mijn zwager nu hun lievelingszoon.

    mijn man is wel heel blij met z'n schoonouders. als hij ergens mee zit en er niet mee bij mij terecht kan, dan gaat hij regelrecht naar mijn moeder. en met mijn vader gaat hij regelmatig golfen. we gaan ook wel 1x per jaar met elkaar op vakantie of een weekendje weg.
     
  9. mariska1976

    mariska1976 Bekend lid

    12 feb 2011
    796
    0
    0
    postbesteller
    Eindhoven
    Ik mocht mijn schoonmoeder wel,ondanks dat we af en toe wat discussies hadden.Helaas is ze niet meer onder ons.(is overleden op de dag,dat de jongste geboren was)En dat merken we al te goed.Zoals met moederdag en haar verjaardag.
    En nu ook een paar dagen terug.want op 22 aug hebben we een achternichtje erbij en kregen we het nieuws dat er weer een achter neefje/nichtje onderweg is,die maart volgend jaar geboren moet worden.dit zou ze absoluut leuk gevonden hebben en ervan genoten hebben
     
  10. puzzelstukje

    puzzelstukje VIP lid

    13 mei 2010
    11.413
    2.718
    113
    jawel hoor, hier ene stiefschoonmoeder en over t algemeen gaat t erg goed, en als er wat is staat ze voor ons klaar!
     
  11. pareltje2212

    pareltje2212 Fanatiek lid

    17 mei 2007
    1.539
    299
    83
    Vrouw
    huismoeder
    Leusden
    Ik ben ook heel erg blij met mijn schoonmoeder, zij was samen met mijn man natuurlijk bij de bevalling van onze jongste dochter. Zowel zij als ik hebben dat als heel bijzonder ervaren.
     
  12. Superjollie

    Superjollie Fanatiek lid

    13 feb 2011
    1.821
    72
    48
    Groningen
    Ik ben heel blij met mijn schoonouders en met mijn eigen ouders. Mijn schoonouders zitten een aantal maanden per jaar in het buitenland, dat is wel jammer, dan zien ze onze zoon niet op regelmatige basis. Mijn ouders passen 1 dag per 2 weken op en dan zie je dat ze toch een andere band krijgen.
     
  13. La Palma

    La Palma Fanatiek lid

    24 mei 2010
    2.721
    2
    0
    NULL
    NULL
    Geweldige schoonmoeder hier :D
     
  14. maria80

    maria80 Fanatiek lid

    18 aug 2009
    1.974
    136
    63
    Hier ook superschoonouders. Willen altijd oppassen en logeren is ook geen probleem, echt super.

    Offtopic; heeft er iemand nog een leuk cadeau-idee om ze te bedanken voor alles?
     
  15. angiebaby

    angiebaby Fanatiek lid

    12 jan 2010
    3.872
    0
    0
    ik heb ook een superlieve schoonmoeder
     
  16. Anne1985

    Anne1985 Fanatiek lid

    17 okt 2007
    1.364
    6
    38
    Ik heb mijn schoonouders een abonnement op de "OOK" gegeven. Vinden ze echt super, is ook een leuk blad.

    Ontopic: Ik heb super lieve schoonouders. Ik heb een betere band met ze dan met mijn eigen ouders.
     
  17. dnise

    dnise Fanatiek lid

    16 feb 2010
    1.819
    0
    0
    regio rotterdam
    ook hier een super lieve schoonmoeder! heel lief en gezellig!

    sinds de geboorte van aiden zijn er jammergenoeg wel wat klinken in de kabel gekomen en is het contact toch anders... vind dit heel jammer maar ben dan ook vreselijk gekwetst door der....
    terwijl het voorheen altijd heel erg leuk was met ter! (lekkere winkelen en kletsen enzo!)
     
  18. misa

    misa Niet meer actief

    Waar vind je die? Ik wil ook wel zo één bestellen! ;)
     
  19. Mikki77

    Mikki77 VIP lid

    17 nov 2007
    5.698
    0
    36
    Noord-Holland
    Mijn schoonmoeder (en -vader) heeft me geleerd wat 'familie' is. Familiegevoel. Dat kende ik van thuis helemaal niet. Mijn eigen ouders zuigen energie van mij, maar mijn schoonouders geven mij juist energie, en ik leer veel van ze. Ik ga er echt altijd voor mijn plezier heen, en dat is bij mijn eigen familie wel anders. Dus ja, ik ben heel blij met mijn schoonmoeder!
     
  20. fioontje

    fioontje Fanatiek lid

    3 jul 2007
    2.748
    0
    0
    Den Burg, Texel
    hier ook lieve schoonouders die altijd voor ons klaar staan
    in het begin wel strubbelingen gehad, maar toen mijn man duidelijk heeft gemaakt dat hij ten alle tijden voor mij zou kiezen bond ze wel in, en nu kunnen we prima met elkaar over weg
     

Deel Deze Pagina