Hoi meiden! Ik zoek een beetje fatsoenlijke, niet te dure (max 160 ofzo) eReader, liefst met WiFi! Hebben jullie tips voor me?
bol.com | Te reserveren, Sony, E-readers, E-readers | Elektronica Deze Ik heb hier een oudere versie (nog zonder wifi) van en ik vind heel fijn. Deze schijnt nog beter te zijn.
Ik wilde ook een ereader. Uiteindelijk ben ik voor een Ipad gegaan.. Manlief wilde deze graag en mijn boeken konden er ook op
Ik lees sinds kort boeken via de Kindle app op m'n Ipad. Erg fijn, vind ik. En met die Ipad kun je nog veel meer andere dingen doen ook, dus persoonlijk vind ik dit fijner dan een aparte ereader.
Waarom een E-reader met wifi vraag ik me af. Ik heb een E-reader zonder wifi, geweldig, mis het ook niet dat je geen wifi hebt. Inmiddels ook in het bezig van een Ipad zonder 3G, en ook deze leest verbazingwekkend goed (onddanks dat het scherm licht geeft).
Ik vraag me ook even af waarom met wifi ( puur uit intresse hoor) Ik heb nu een iphone met ibooks, krijg het alleen nog niet voor elkaar.
BeBook Club, mijn collega had die ook en bevalt mij ook prima. Mijn eerste boek is uit ben gelijk door gegaan in de volgende. Alleen de kosten van de e-books vallen mij tegen.
Ik heb sindskort een Yarvik tablet (TAB211), een soort fake-iPad dus, die kostte met het luttele bedrag van slechts 88 euro (incl verzendkosten) en daar kan je ook prima e-books op lezen met de Aldiko app. Ik zat eerst ook te denken over een e-reader maar met een tablet pc kun je zoveel meer (internetten, gamen etc) en ook gewoon boeken lezen. Plus dat deze zo goedkoop was dat de keuze niet zo moeilijk was. En hij doet het prima!
Ik heb sinds een week ook een e-reader. Vond ze hiervoor altijd zo belachelijk duur (ja ik weet dat je na een aantal boeken het bedrag terug hebt, maar toch ) Ik heb er nu 1 voor 79 euro bij de mediamarkt vandaan. Hij is van het merk Archos en bevalt prima! Je kan er ook video's, muziek en foto's op afspelen in HD kwaliteit. Het beeldscherm geeft idd licht, maar je kan de scherpte daarvan instellen. Ik vind het heel fijn werken en heb er al 10 boeken mee gelezen
Heb ook een archos een 7ob ereader...ben GEK op t ding. Echt nog nooit zo blij met een gadget geweest nouja buiten mn wacom tablet dan Filmpjes, foto's MP3's PDF-jes en uiteraard ebooks. wifi, usb, sdcard zat eem headset bij en een kabeltje voor naar je pc. En uiteraard een oplader. Toen ik hem kocht was hij 99,- en hij is inderdaad nu 79,- (als je tenminste niet naar de dixons gaat zag ik gister want dan betaal je 129,- ) Enige niet fijne is de browser maar heb er een andere opgezet.
Ja die heb ik ook! Ik ben er ook echt gek op! Sleep hem overal mee naartoe Hoe zet je er een andere browser op dan?
Ik wil graag WiFi omdat ik met iemand met een eReader (een Bebook) hoorde dat het erg handig is met downloaden van bijv. Bol.com enzo... Heb ook WiFi op m'n gsm en vind het superhandig, gebruik het constant! Bedankt voor jullie tips tot zover! Vooral die Sony lijkt me wel interessant, heb ik wel meer goede dingen over gehoord. Een echte iPad kunnen we momenteel ons niet echt veroorloven. Maar misschien is een 'fake' met eReader functie idd wel een goeie optie!
Men neme een man die ICT-er is en zegge hem...DO FIX! Euhm marketplace hoe heetie abslip? En dan zoek je op browser en dan kan je opera erop zetten (niet de mini versie!) En t werkt een stuk beter als diegene die er op zat. Edit ok geen abslip maar een appslib...ook goed
Ik heb ook de archos 70B, prima dingetje hoor! Heb er al vele boeken mee versleten die ik gratis download en er via het sd-kaartje erop zet. @Wilma: bedoel je dat je browser van de archos kunt veranderen???
Je kan hem niet veranderen maar er een bij zetten zeg maar. Net zo goed als dat ik bvb op mijn pc 4 verschillende browsers heb
Nog een nadeeltje van een internet tablet, die zal ik dan moeten 'delen' met vriendlief. het zal waarschijnlijk de Sony worden, als ik geduldig genoeg ben, of de pocketbook iq 701!