Mei 2012 mama's

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door MilanFleur, 23 aug 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. LiLaLief

    LiLaLief VIP lid

    1 jan 2009
    6.729
    0
    36
    Ik voel me eigenlijk mega energiek! was eerst moe maar sinds een paar dagen..
    Misschien omdat we allemaal nieuwe meubeltjes voor de slaapkamers en gang gekocht hebben bij Ikea die ik in elkaar aan het schroeven ben, vind ik leuk!

    Verder in de ochtend misselijk, maar wel héle supergevoelige tepels.. bijna te pijnlijk om aan te raken.

    Wel veel meer last van afscheiding.. vervelend :(
     
  2. LiLaLief

    LiLaLief VIP lid

    1 jan 2009
    6.729
    0
    36
    Ik heb ook alles eruitgehaald, maar toen ik mezelf weer een beetje terug begon te vinden na de zwangerschap en kraamperiode begon ik ze toch wel te missen!
    Heb nu alleen nog een traguspiercing en navel..
    Tong moest er sowieso uit, ik ben er van gaan slissen en heb logopedie gehad kort geleden.
    Was niet héél super erg maar ik ben zangeres en het ging me irriteren.
    Vooral in de studio, die microfoons pikken alles(sssss) op. :(
     
  3. miffy

    miffy VIP lid

    15 jun 2011
    7.746
    418
    83
    Gastouder en Verzorgende IG
    friesland
    bij mij is het slissen juist minder geworden :p
    kan ook de andere kant op dus hahahahahaha
    ik heb trouwens ook nog een tragus piercing :D
    die gaat er zowiezo niet uit!!!
     
  4. LiLaLief

    LiLaLief VIP lid

    1 jan 2009
    6.729
    0
    36
    Eerder was dat met 4 maanden of zo maar nu is er veel tekort aan kraamzorg dus kun je je het best vroeg inschrijven.

    Ik wil dezelfde kraamverzorgster als bij Lila graag terug!
    Ga er gewoo om vragen, toen ze weg ging zei ze; als jullie nog eens zulke leuke plannen hebben hoor ik het graag..
     
  5. LiLaLief

    LiLaLief VIP lid

    1 jan 2009
    6.729
    0
    36
    Nou ik sliste vroeger al en kreeg op de basisschool logopedie.
    Eigenlijk van de slis af geweest tot ik die piercing liet zetten.
    Nu heb ik anderhalf jaar geleden wer logopedie gehad en dat heeft geholpen.
    Een kleine slis blijft maar dat hoort ook wel een beetje bij me, het is niet storend meer.
     
  6. miffy

    miffy VIP lid

    15 jun 2011
    7.746
    418
    83
    Gastouder en Verzorgende IG
    friesland
    bij mij is het slissen pas op latere leeftijd begonnen,
    heb vroeger wel logepedie gehad, maar dat was omdat ik een spraakachterstand had omdat ik tot ik bijna 4was zo goed als doof was
    maar sinds mijn piercing is het slissen wel iets minder geworden als ik mijn piercing nu uit doe is het ook echt verschrikkelijk
     
  7. Feestmuts

    Feestmuts Bekend lid

    9 mei 2011
    843
    75
    28
    Vrouw
    Den Bosch
    Goedeavond!

    Mi77, wat fijn dat alles goed is!

    Toch veel meiden hier die bruin of roze verlies hebben. Zelf heb ik (nog) nergens last van gelukkig, maar kan me voorstellen dat je er super onzeker van wordt.

    Kleintje, spannend of dat je zwanger bent van 1 of 2 beebjes..

    Wat betreft eerste echo, was ook wel benieuwd hoe dat in zijn werk gaat.. Ik moet ook zorgen voor een redelijk volle blaas, dus volgens mij doen ze dan bij mij een uitwendige (gelukkig, haha)

    Heb trouwens nog echt helemaal geen klachten. Behalve 's avonds wat last van mijn buik soms. Maak me daar een beetje zorgen over. Het voelt nog zo onwerkelijk dat ik zwanger ben. Heb wel in totaal 5 testen gedaan en die waren allemaal positief, dus daar kan het niet aan liggen zou ik zeggen ;)
     
  8. Feestmuts

    Feestmuts Bekend lid

    9 mei 2011
    843
    75
    28
    Vrouw
    Den Bosch
    Heb mezelf er ook tussengezet op 6 mei :)
     
  9. LiLaLief

    LiLaLief VIP lid

    1 jan 2009
    6.729
    0
    36
    Pfoe, net de VK even gebeld en maandag even naar de dokter.
    Ik hou zoveel vocht vast dat m'n armen en benen er pijn van doen en ben kortademig.
    Niet echt gebruikelijk bij 5 weken. :(
     
  10. Zustertje2015

    Zustertje2015 Fanatiek lid

    10 mrt 2011
    2.682
    0
    36

    Oh dat is minder ja, wat raar!

    Ik was gisteravond benauwd maar dacht dat zal vast komen door t stoppen met roken ;)
    Maar nu ook al vocht vast houden is wel raar...
    Sterkte!
     
  11. souries

    souries Fanatiek lid

    5 sep 2011
    2.578
    0
    0
    Zuid-Holland
    Hoihoi,gefeliciteerd allemaal!hopen dat iedereen tot mei met veel plezier dit forum mag bezoeken :).ik ben zelf 13 mei uitgerekend!had vorige week veel last van symptomen maar nu al twee dagen alleen maar moe,dus hoop dat t goed blijft gaan. Duurt lang he,de eerste afspraak bij vk!
     
  12. miffy

    miffy VIP lid

    15 jun 2011
    7.746
    418
    83
    Gastouder en Verzorgende IG
    friesland
    vandaag werd ik weer lekker laat wakker, maar lag ook erg laat te slapen
    ik moest rennen naar de wc omat ik ontzettend nodig naar de wc moest, daar werd ik dus ook eigenlijk van wakker
    nu weer zo misselijk dat ik niks naar binnen krijg dus ik begin mijn dag heel gezond met een cup a soupje.....
    soms ben ik al helemaal klaar met die misselijkheid :(
     
  13. LiLaLief

    LiLaLief VIP lid

    1 jan 2009
    6.729
    0
    36
    Dank je!

    Ik prbeer veel te drinken en aandag maar even horen wat de dokter zegt..
     
  14. miffy

    miffy VIP lid

    15 jun 2011
    7.746
    418
    83
    Gastouder en Verzorgende IG
    friesland
    @lilalief
    ik had helemaal over je berichtje heen gelezen *bloos*
    wat vervelend dat je vocht vasthoud.....
    op wat voor plekken zit dat dan???
    hopelijk niet bij je longen enz dat je daardoor kortademig bent
    lijkt me doodeng!!
     
  15. LiLaLief

    LiLaLief VIP lid

    1 jan 2009
    6.729
    0
    36
    Nou ik en 3 kilo aangekomen en m'n bovenarmen en bovenbenen doen enorm pijn bij hele lichte druk.
    En ik hoop ook niet bij m'n longen.. zal wel niet, maar ben zo benauwd. :(

    Voel me net een michelinpop..
     
  16. miffy

    miffy VIP lid

    15 jun 2011
    7.746
    418
    83
    Gastouder en Verzorgende IG
    friesland
    oooooh dat is verschrikkelijk!!
    veel sterkte ermee!!
     
  17. marjand

    marjand VIP lid

    13 jul 2009
    9.728
    0
    36
    geboefte vermaken
    zuid holland
    Hier eigenlijk ook geen echte spannende klachten.

    Af en toe een vlaagje misselijkheid maar niet erg spannend, kan moeilijk naar de wc, heb zere (.)(.) en ik ben stik chagrijnig. Oh ja en mijn hoofd lijkt wel een champignon kwekerij...nodeju wat een puisten zeg!
     
  18. Yupgup

    Yupgup Fanatiek lid

    18 mrt 2011
    3.745
    0
    36
    Onze grote beer en kleine welpje!
    Gelderland
    Lilalief, brandnetelthee?
     
  19. Daro

    Daro Fanatiek lid

    1 aug 2010
    2.548
    0
    0
    West-Brabant
    Lilalief vervelend zeg dat je kortademig bent en zoveel vocht vast houdt! Das inderdaad niet echt een bekende klacht zo aan het begin van een zwangerschap.

    Weer welkom en gefeliciteerd aan de nieuwe dames. We zijn echt met een grote groep al, en er zullen er naarmate de maand vordert wel meer bij komen!

    Sorry verder wordt dit een beetje een ego bericht :(
    Gister is mn zoontje dus besneden. Alles is goed gegaan, maar we hebben de dokter wel nog terug laten komen na anderhalf uur omdat hij wel erg veel bloedde. Hij had ook veel pijn, huilde bij iedere beweging. Dit bleek door zn luier te komen, die schuurde tegen de wond en maakte de wond telkens open. Sindsdien luier uit, en het gaat al veel beter. Gisteravond en vannacht heeft ie wel veel gehuild als ie moest plassen, hij durfde eigenlijk niet te plassen omdat het natuurlijk pijn deed. Hij heeft vannacht bij mij in bed geslapen, ik denk dat we in totaal misschien 4 uur geslapen hebben dus ik ben behoorlijk kapot nu! En ik ben fijn een keer of 5 ondergepiest maar ach dat heb ik er graag voor over (lang leve de wasmachine).

    Het hakt er best wel in om je zoontje zo te zien, toen hij gisteravond (vannacht) eindelijk sliep stond ik echt letterlijk te trillen op mn benen, de spanning kwam er opeens helemaal uit.

    Maar gisteravond liep ie alweer rond en vanochtend heeft ie nergens meer last van, hij loopt en rent en danst zoals altijd. Het duurt echter nog wel een paar dagen tot het wondje geheeld is, er zitten ook nog 3 hechtingen in.

    Sorry dames geen idee waarom ik dit hier vertel hoor, maar ja het houdt me wel bezig natuurlijk en ik vind het wel fijn om even van me af te schrijven..
     
  20. rose83

    rose83 Bekend lid

    26 nov 2010
    753
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hoi meiden,

    Ook ik mag als het goed is mama worden in mei! Ik had het totaal niet verwacht deze maand en toch was het raak! Ik sluit mij graag aan bij de club.

    Hier wat last van mijn rug, borsten en soms wat misselijk. voel me verder wel oke. Maar moet zeggen dat het nog steeds moeilijk te geloven is.

    Allemaal een fijne zwangerschap toegewenst met hoplijk niet te veel kwalen.
     

Deel Deze Pagina