okee daar ben ik dan en het is het is het is....... Alles zit erop en eraan dus er waren er heel veel die het goed hadden. Het was super om te zien hoe alles er nu uit ziet en hoe veel groter het is dan met de 12 weken echo.
JAAAAAAAA ROZE hoe gaaf!! We komen nog in de meerderheid (ooit ). (Yes, volgensmij ook de eerste pol die ik goed heb, bedenk ik me ineens )
Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, wat super gaaf, een meisje, ik zei het je gelijk al vanaf het begin Heerlijk om te zien dat het al zoveel groter is he, in 5 weken echt een wereld van verschil (net als van de 8 weken naar de 12 weken echo trouwens). Super lautje, veel plezier met het vertellen aan iedereen. Liefs, Caitlin
NOD Augustus 2011 LaikaBasko (22) NOD September 2011 19/09 Nieke (26) MMM IVF DeLi (24) Afspraken: 09/09 Lautje: pretecho 17 weken 12/09 Caitlin: 4e en laatste les baby massage // Loki09: 3e Inentingen + CB 13/09 DeLi: 3e injectie Lucrin 15/09 Caitlin: na-controle Kyara bij kinderarts // Jolanda: Controle Gyn. 19/09 Spikkeltje: CB + prikjes 20/09 Caitlin: hersteloperatie 25/09 Jolanda: JARIG!!! 26/09 Caitlin: echo heupjes Kyara 04/10 DeLi: Start 1e ronde IVF 05/10 Lautje: 20 weken echo 07/10 Caitlin: 1ste werkdag 11/10: DeLi: Echo 29/10 Allen: Meeting!!! 16/11 Caitlin: 1ste wen-ochtend KDV 30/11 Caitlin: 1ste volledige dag KDV Zwanger Jolanda86 (januari '11 positief getest / 25-09-2011) Lautje (juni '11 positief getest / 16-02-2012) Bevallen JuJu81 (april '10 positief getest) 04/01/2011 "Uk" (3760 gram en 51 cm) Bloom24 (mei '10 positief getest) 09/01/2011 Jongen (4096gr, 54cm)Loki09 (september '10 positief getest) 04/05/2011 S.venna G.ina J.oanna (2950 gr, 49 cm) Spikkeltje ( September '10 positief getest) 31/05/2011 Jongen (3440 gr) Caitlin (oktober '10 positief getest) 22/06/2011 Kyara Jade 3380 gram 50cm Poll: Lautje 16-02-2012 (denkt zelf: jongen ) Meisje: Caitlin, Spikkeltje, Loki09, Bloom, Nieke, Uk Jongetje: Jolanda, JuJu81, Deli Zo weer even de lijst naar voor gehaald.
Wat heerlijk Lautje gefeliciteerd! Roze! Daar waren we wel weer aan toe haha!!! Voorkeur: Tja ik zal niet liegen.. ik zou heel graag nog een meidje willen. En zal ook héél blij zijn met een mooie gezonde jongen maar aangezien het hier denk ik toch bij twee kindjes blijft (als een tweede ons gegund is) zal het toch even pijn doen dat ik dan nooit een dochtertje zal hebben. Stom he. Hier barstte vriend in gelukstranen uit toen we bij de echo een piemeltje zagen. Dus. (wel schattig). Terwijl hij nooit echt een voorkeur had. Ego: Uk heeft een tandje Dus straks naar de winkel tandpasta en babyborsteltje kopen!
ik heb altijd geroepen dat ik geen voorkeur heb maar donderdagnacht werd ik wakker en toen dacht ik ik wil een meisje en nu is het waarheid. Ik ben er super blij mee en kan niet wachten tot ik kan gaan winkelen en van de kleine mag gaan genieten.
Ik denk dat veel mama's toch graag (ook) een dochter willen. Net zo goed als mannen een zoon. Mijn vriend vond bij de eerste een meisje helemaal tof maar volgensmij vooral omdat 2 goede vrienden van hem beide een dochter hebben en die zijn ook gewoon heel leuk en lief. Veel meer vergelijk heeft hij niet dus ik denk dat het daarop gebaseerd was . Bij de 2e hoopt hij ook echt op een zoon zei hij gister nog. Mij maakt het dit keer echt niet uit. Voor mijn vriend zou ik een jongen tof vinden, jongens trekken vaak naar mama's toe en zijn wat minder fel gemiddels ( ) dus dat heeft ook wel pluspunten voor mij maar ik zou persoonlijk 2 meiden ook echt fanastisch vinden en misschien nog wel het meeste voor Mummel... Ach, eerst eens zien of ons ooit een 2e gegunt wordt. Heb altijd geroepen dat een 2e al luxe is en dat meen ik, dat we 1 kindje hebben mogen krijgen ben ik al zo gigantisch dankbaar voor dat ik de 2e zou gunnen aan iemand die onbewust kinderloos moet zijn... Lautje: Ohhh lekker aan de shop, heerlijk! Beetje vals wel; maar in de winkels is 2/3e meidenkleding. En er is dan ook zooooooo veel leuks dat rustig aan doen tegen valt . Hier ga ik binnenkort eens de 50/56/62 uitzoeken die ik op MP ga zetten. Mijn aller favorietste setjes hou ik wel maar al zouden we nog een meisje krijgen dan is wat nieuw shoppen geen straf . Misschien nog iets voor jou bij Lautje? . Heb zelf ook weer een hele lading gekocht (inslaan van maatje 68 ): - Jurkje met legging - Ballonrokje (hoort de legging ook bij) - Shirtje korte mouwen (zelfde serie) - Shirtje lange mouwen (zelfde serie) - Grijs m roze spijkerbroekje (kan ook 3/4e, stoer met maillot eronder ) - 3 witte broekjes (niet echt winters maar dat combineert zo makkelijk ) - Spijkerbroekje gevoerd (heb ik nu in 56 en die is zo fijn, helaas door de warmte weinig gedragen) - Spijkerrokje - Roze blousje - Longsleeve Nou ik ga me weer eens nuttig maken, mummeltje slaapt en ik zit hier te lamballen
loki voor je het op marktplaats zet mail mij even dan kan ik kijken wat er voor mij tussen zit. Ik ga proberen de aankomende maanden zo min mogelijk te kopen alleen dingen die ik 100% vind. Na de 20 weken echo gaan wij het kamertje kopen en daarna als ik kastruimte heb ga ik helemaal los. Ik wacht eerst mijn moeder en zussen even af want die zullen nu wel aan het kopen gaan
Haha een van de redenen dat ik graag een meid wil is dat die kleding zooo leuk is haha! Ik vind het voor een jongen soms best een uitdaging, het is me de eer te na om hem alleen in Hema te laten rondlopen uhh tijgeren Gelukkig ben ik niet te beroerd om fanatiek online te zoeken en te klikken dus komt het wel goed Uk heeft vandaag na zijn half 7 voeding tot half 9 tussen ons in geslapen. Ochtendslaapje overgeslagen en ook de middagslaap ziet hij voor alsnog niet echt zitten. Hij is zijn rietjesbeker met thee aan het wegrollen en dan zelf er achterna. Hij probeert er uit te drinken maar dat lukt hem nog niet haha ga hem zo even helpen Zojuist een uberschattig tandenborsteltje gekocht voor baby's bij de Hema en kindertandpasta (Weleda, ik ben hoofdsponsor van dat merk ) dus vanavond gaan we voor het eerst poetsen Meiden met baby's met tanden: wanneer poetsen jullie? Ik lees dat 's avons het beste is maar ik geef de laatste voeding altijd boven op zijn kamertje in het donker en daarna valt hij zo lekker in slaap, denk dat poetsen hem alleen maar wakker maakt. Hoe doen jullie dat? Loki het gaat echt super snel, ze worden zo snel groot. Als ik kijk hoe uk al eet, hij trekt zich op en kan bijna uit zichzelf gaan zitten. En dan is hij nog geen snelle ook nog, moet er niet aan denken dat je dat ook nog hebt dan is het kleine er wel heel snel vanaf..
tanden poetsen moet ik ook binnenkort aan beginnen nu er 2 tandjes door zijn. ik weet het eigenlijk niet want zit met zelfde dillema als jij: de laatste voeding geef ik boven omdat hij dan slaapt en ik hem er voor wakker moet maken. hij gaat dan ook direct weer naar bed. ik ga er over nadenken.
Hallo, Wij genieten nog steeds volop van het mooie weer (30 graden en meer). Nog een paar dagen en dan zijn we helaas weer thuis. Weet even niet goed waarop allemaal te reageren. Maar ik zag dat de echo bij LAUTJE goed was. Gefeliciteerd en wat leuk dat er weer een meid bij komt. Ik zie dat ik een jongen gestemd had, terwijl ik al die tijd een meisje in mijn hoofd had.... JOLANDA Nog even spannend voor jullie (en ons ook Haha). Succes met de laatste loodjes. MEETING Ik kan thuis pas op het nieuwe forum kijken. Maar ik zag hier ergens iets over staan. Ik zou het niet heel erg vinden als we moeten verplaatsen. Als iemand niet kan, dan moeten we even een nieuwe datum prikken. Wij genieten nog even een paar dagen van het mooie weer. Begin volgende week zij wij weer thuis.
voor ik het vergeet ik moet ook nog op dat andere forum komen maar gister lukte het mij niet ga het morgen nog een keer proberen. Op een later moment vind ik ook goed als iedereen er maar bij kan zijn want dat is het leukste. deli geniet van je vakantie.
Wat een weertje is het weer zeg bah. Hier sinds een uurtjee alleen maar slijmverlies tijdens mijn wc bezoekjes (sorry voor de details haha) Ik ga nu nog wat tv kijken en dan lekker me bedje in slaap lekker allemaal
Wordt erg spannend Jolanda!! Hier net terug van personeelsfeest. Mummeltje heeft straks de fles gehad dus ik zit nu te melken Vanmiddag trouwens naar de babydump geweest en een buggy uitgezocht, het is de Chicco Liteway geworden. Heb eigenlijk totaal niets met Chicco maar deze voldeed aan alle eisen en was 1 van de meest verkochte volgens haar. Volgensmij is het wel een aardig dingetje. Kan iig helemaal plat dus ze kan er nu al in zo nodig . Hier flitst hier al heel de avond maar verder gebeurt er niets. Bij jullie noodweer geweest?