november mama's 2011 Deel 3

Discussion in 'Bevallingslijst forum' started by moontjemoon, Aug 5, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Stroopwafel

    Stroopwafel Fanatiek lid

    Oct 20, 2010
    1,033
    0
    0
    NULL
    @Cass: Suc6 met werken deze week. Knap hoor dat je het nu nog volhoud 6 dagen achter elkaar te werken
    @Hanna: Gelukt met behangen?
    @Nikki: Gelukkig dat alles nog goed is. En leuk dat je ze met een webcam kan bekijken
     
  2. miepske

    miepske Actief lid

    Sep 2, 2010
    396
    0
    0
    Nikki, wat fijn dat je koortsvrij bent! Heerlijk knuffelen en troetelen straks!


    Casss, 6 werken is wel heel veel van het goede. Aan de rem trekken als het.niet meer gaat hè?

    Mvc, ookal kan het geen kwaad, hou er wel rekening mee!

    8 uur slapen, wat is dat? Voordeel is wel dat ik voorbereid ben op de gebroken nachten.

    Ik heb gisteren het hemeltje afgemaakt, kamertje is nu echt af! Nu de test van het huis nog.
     
  3. Aowyn

    Aowyn VIP lid

    Dec 16, 2007
    15,763
    1
    38
    MTB heerlijk al verlof! Ik heb nog 3 weken, tel echt af!

    catwoman beterschaps meid!!

    katemans leuke idee :p heb smartphone dus ik ben er dan wel haha

    MvC succes! oh kijk niet te groot nog ;)

    nikki super dat de koorts weg is!!! lekker buidelen strakkies!!

    slapen sliep altijd niet aan één stuk door maar nu nog erger. Ook omdat ik moet draaien met de kussen en ook omda tmijn onderrug of buik vervelend voelt.

    Vind het leuk om te lezen over indalers. Hier nog steeds bbbi
     
  4. Beetletje

    Beetletje Bekend lid

    Feb 28, 2011
    624
    0
    0
    Nikkijane gefeliciteerd met je 2 meiden! Fijn dat ze het zo goed doen en dat je nu koortsvrij bent zodat je vandaag lekker kunt knuffelen met ze. Geniet ervan!

    Almika, ik twijfelde ook heel erg over de jongensnaam die we hadden. Het voelde gewoon niet goed. Inmiddels hebben we nu dan ook een andere jongensnaam :D

    Gisteren was ik precies 30 weken! Ongelooflijk hoe snel het gaat. Komende 2 weken lekker vakantie. Hang nu ook nog steeds op de bank,zo maar eens douchen en aankleden.
    Mn zus is gisteren geweest en heb heel veel kleertjes van haar gekregen/geleend, dus daar kunnen we nu voorlopig mee vooruit. :)
     
  5. Napoleon

    Napoleon VIP lid

    Jan 19, 2009
    11,632
    0
    0
    Docente
    Zo net ff bijgekomen in bad. Wat een geluk dat F vanmorgen pas om half 11 wakker werd... Helemaal onder het snot, dat dan weer wel :p

    Heb nog flink wat harde buiken gehad zostrak, denk toch dat het (hoop ik) met indalen te maken heeft maar als ik voel down onder dan is mn baarmoedermond wel naar voren gekomen (lag eerst ver weg) Dus rustig aan vandaag... maar ja... moet zo meike halen, er moeten boodschappen gedaan worden en moet straks met de oudste naar de ortho... ook nog... nou ja, niks aan te doen hè. Tussendoor maar ff op de bank niksen, voor zover dat kan met 2 peuters in huis...

    oh ja... (sorry) heb ook een ontstoken talgkliertje op mn tepel, jakkes! kwam allemaal smurrie uit (was net of ik een 2e tepel had :p dus ik drukte erop en toen kwam er van dat groene spul uit en later wat bloed)
    en als we het toch over borsten hebben... heb steeds toeschietreflexen, heeel erg irritant. Gelukkig loop ik niet over. De melk is nu ook geel aan het worden.
     
  6. katemans

    katemans Fanatiek lid

    Dec 27, 2010
    1,446
    0
    0
    heb ook nog geen indalertje hoor....
    en over dat aan een stuk slapen heb ook precies hetzelfde probleem..... pfff en die mannen maar klagen :)
     
  7. katemans

    katemans Fanatiek lid

    Dec 27, 2010
    1,446
    0
    0
    @Napoleon, hoop dat die ontsteking snel weg is... last van??
     
  8. pamsie

    pamsie VIP lid

    Jan 10, 2009
    8,086
    0
    0
    pedagogisch medewerker (kinderopvang)
    lelystad
    hoi meiden,

    sorry heel druk weekend gehad. heb een beetje het gevoel dat ik jullie verwaarloos. :(

    allereerst:

    nikkijane en man en zoon,
    van harte gefeliciteerd met de geboorte van tess en mila!!

    @nikki: balen dat je koorts had maar fijn dat het weer weg is. dan kan je je meiden lekker knuffelen.

    @groeiecho: hier niet standaard. wel jammer maar goed er is geen reden voor om er hier een te krijgen.

    @cass: respect dat je nog zoveel kan werken.

    @namen: wij hebben de naam al sinds de 20 weken echo.

    @geboortekaartje: hebben we zelf ontworpen. nog een beetje bijschaven en dan is hij klaar.

    @sjees: leuk dat je mvc ook buiten zp spreekt.

     
  9. pamsie

    pamsie VIP lid

    Jan 10, 2009
    8,086
    0
    0
    pedagogisch medewerker (kinderopvang)
    lelystad
    @napoleon: zou fijn zijn als de baby is ingedaald. jakkes, balen van je ontsteking. klinkt nou niet echt fijn.

    @slechte nachten: pff hier ook. echt verschrikkelijk af en toe. ik hoop wel dat dat beter worden als ik straks verlof heb.

    ivm met de klachten ga ik trouwens nog een week eerder:D dat betekent dat dit mijn laatste werkweek is:D dat is wel heel fijn. nog maar 3 halve dagen werken:D
     
  10. pamsie

    pamsie VIP lid

    Jan 10, 2009
    8,086
    0
    0
    pedagogisch medewerker (kinderopvang)
    lelystad
    ohh ja napoleon had het al gelezen, maar manlief had nog even het idee opgevat om mijn een hartverzakking te bezorgen voor ik moet bevallen.


    michel bedacht van het weekend om de piano uit elkaar te halen. deze stond boven in de nieuwe babykamer dus moest daar weg. hij heeft een tijdje op onze slaapkamer gestaan maar dat was tijdelijk hij zou weer naar beneden gaan.
    dus van het weekend wilt hij hem uitelkaar halen. hij is semi elektrisch het bovenstel ( toetsen, kabels) kunnen los geschroeft worden van het onderstel. ( poten) dus hij gaat onder de piano liggen en draai de schroeven er 1 voor 1 uit. en na de laatste schroef valt het bovenstel zo naar beneden op z'n borstkas!!
    ik lag nog met lotte in bed te spelen maar ik wist niet hoe snel ik overeind moest springen. want dat ding is echt loodzwaar. en ik kon zijn gezicht niet zien. ( en meneer roept dan ook niet even dat het gaat) dus ik met al me kracht dat ding optillen zodat hij er onderuit kan. hele borstkas rood natuurlijk.

    maar gelukkig valt het uiteindelijk mee. er lijkt niks gebroken of gekneusd te zijn.
     
  11. almika

    almika Fanatiek lid

    Jan 6, 2011
    2,101
    0
    0
    @katemans...ik ga zo bellen, had zelf nog zalfjes en zetpillen

    @beetletje...ben ik niet d eeinge dus, maar welke naam ik ook zie, kom toch terug op die waar ik niet 100% achter sta...

    @babywens...ik gebruik geen echte inslapers maar rode valeriaan, dit is tegen nerveus zijn maar ontspant zodanig dat je loom en suf wordt ook je spieren, dus die neem ik en dan slaap ik aan stuk door, melatomime mag ook. is ook homeopatisch..

    @pamsie Ik heb ook zelf gebooortekaartje ontworpen, moet alleen nog nieuwe foto inscannen en dan is klaar..............hoewel wachten tot bengel is geboren.

    @cass...zoveel achter elkaar werken...ppffff ik werk nog steeds volledig(30 u p/wk) minus 1 uur per dag want ik trek niet meer. dat ene uur is al niet genoeg meer dus ik ga zo even weer in overleg....voor meer in ziektewet

    @nikki......geniet van knuffelen met meisjes. hoe lang moeten ze blijven? weet je dat al?
     
  12. almika

    almika Fanatiek lid

    Jan 6, 2011
    2,101
    0
    0
    @pamsie...mannen:(:cool:..willen nooit hulp vragen maar soms meot het gewoon. gelukkig goed afgelopen, stevige borstkas dan;)
     
  13. juf85

    juf85 Niet meer actief

    Ben een weekend weg geweest, dus heb net alles snel bijgelezen.

    Nikkijane: gefeliciteerd met je dochters! Veel sterkte ook.

    Bij mij ging het dit weekend niet zo goed. Ik heb vrijdag voor het eerst na de zomervakantie weer ingevallen. Ik heb erg op mn houding gelet en ervoor gezorgd dat ik niet teveel achter elkaar stond. Tussen de middag begon ik mijn bekken te voelen en smiddags kon ik moeilijk lopen. Na het werk naar huis gefiets en met bus en trein richting vakantiepark gegaan. Ik werd door mn vriend bij het station opgehaald (was niet heel ver reizen hoor). Savonds zakte ik steeds door mn benen, allemaal pijnscheuten. Mn vriend heeft mij in bad geholpen. Maar iedere beweging deed pijn, dus niet heel lang in bad gelegen. Hij moest mij helemaal helpen met afdrogen en aankleden, dat vond ik echt heel moeilijk dat ik zoiets niet meer zelf kon. In bed wist ik ook niet hoe ik moest liggen. Snachts eruit naar wc lukte ook niet zonder hulp.
    En dat allemaal na 1 dagje werken! Dat had ik echt niet verwacht.
    Vandaag heel lang uitgeslapen, want ik had afgelopen weekend slecht geslapen. Ik kon gelukkig zelf weer uit bed komen.

    Ik heb dit weekend ook een harde buik gehad. Ik had het wel eens na traplopen oid, maar dat was dan meteen weer weg. Ik lag in het zwembad te dobberen (dat was dan wel weer fijn). Maar ik kreeg steeds steken in mn onderbuik. Toen ik het zwembad uitwilde, voelde ik opeens weer zo'n zware buik (in het water ben je heerlijk gewichtloos). En toen was mn buik keihard, en dat is ook een tijd zo gebleven. Warme douche gehad en toen gaan liggen en toen zakte het weer weg.
     
  14. Aowyn

    Aowyn VIP lid

    Dec 16, 2007
    15,763
    1
    38
    juf jeetje heftig voor 1 dagje werken! beetje té voor het wenning.. heb je wel fysio voor de BI?
     
  15. juf85

    juf85 Niet meer actief

    Ja ik heb al vanaf 17 of 18 weken fysio. Maar in de zomer zijn we gestopt omdat het zo goed ging
    Vandaag voel ik me ook aardig, maar heb ook nog niks gedaan. Wil het even paar dagen aankijken en als ik toch veel last blijk te houden, dan bel ik haar weer. Dat hebben we ook afgesproken.
     
  16. Napoleon

    Napoleon VIP lid

    Jan 19, 2009
    11,632
    0
    0
    Docente
    Was je trouwens op de DHC aan het werk? althans zag daar in groep5/6 allemaal naambordjes op tafel staan toen ik er smiddags langsfietste.

    Ga je deze week nog wel werken dan of heb je zoiets van, laat maar deze week...
     
  17. Stroopwafel

    Stroopwafel Fanatiek lid

    Oct 20, 2010
    1,033
    0
    0
    NULL
    @Pamsie: heerlijk zeg laatste week werken. Lekker genieten volgende week.
    ik moet eerlijk bekennen dat ik eigenlijk ook nooit om hulp vraag dus wat dat betreft :)
    Gaat alles wel goed met je nadat je de piano hebt opgetild?

    @juf: jeetje juf dat klinkt niet best :(. Doe je het rustig aan?
     
  18. Fuchsia

    Fuchsia Niet meer actief

    Ik ben er weer, verhuisd en wel!
    Heeft iemand een kleine update voor mij?
     
  19. almika

    almika Fanatiek lid

    Jan 6, 2011
    2,101
    0
    0
    belangrijkste up date

    nikkijane d'r meiden zijn geboren tess en mila doen het goed

    have fun in je nieuw huisje

    ik trek niet meer op werk, lijkt wel of ik weeen heb..getver net molletje ingenomen en ga echt eerder weg. getverdemme......
     
  20. Fuchsia

    Fuchsia Niet meer actief

    Nikki, Gefeliciteerd met de geboorte van jullie dochters Tess en Mila!!!


    Almika, doe jij een beetje rustig?
     

Share This Page