had je ook persoonlijk kunnen zeggen maar blijkbaar was jij niet de enige dat blijkt wel, en nee helaas ben niet gestikt in mijn sigaretje
Uit de post van mermaid bleek dat zij en ikheid zich al langer aan nonnie ergerden. En het gaat van kwaad naar erger, als er toen meteen over gepraat was, had het niet zover hoeven komen!
idd want alles wat ik voorbij zie vliegen is niet van 2 weken terug dus snap niet waarom er dan niet eerder iets op gezegd is??
Ingrid wat lekker dat je er geen last van gehad hebt! Hier steekt er gewoon een stukje draad uit terwijl het knoopje aan de binnenkant zit en verder voel ik nog een hele rits aan hechtingen zitten. Ben benieuwd of ze alles eruit haalt of een paar. Bedankt voor de infacol tip! Morgen maar even halen. Even een lekker poepvraagje voor jou Lyanne heeft een soort van kauwgomachtige poep altijd. Ze moet ook altijd enorm moeite doen om te poepen (persen en jammeren). Is dat normaal bij fv? Mermaid fijn dat Tobin wel rustiger is! Elisa huilde ook heel veel tot 3 maand en daarna was het over. Mamax leuk de efteling! Nou de rest hou ik me maar buiten. Ik hoop alleen dat jullie het uit kunnen praten. We kletsen nu al zo lang samen en ik hoop dat we dat ook nog lang kunnen doen. Lyanne wordt wakker dus die ga ik even in bad doen in de hoop op een goede nacht Slaap lekker straks!