uitzicht momenteel: links kade met fabrieken, rechts water en op de kant bomen en struiken etc. Voor en achter water
Pfffff, wat een mooie tuinen hebben jullie zeg. Hier helaas 0 tuin, alleen een ieniemienie balkonnetje met uitzicht op onze overburen, maar ja dat heb je hier in Amsterdam. We hebben gelukkig wel een redelijk groot huis, maar ik wordt stiekem toch wel een beetje jaloers van al die mooie tuinen .
2 of 3? Heerlijk dames met z'n onwijs grote tuin! Zou er optimaal gebruik van maken. Ben stiekem een kleeeiin kleeinnn beetje 'jaloers'.. Mag dat?
@katalaya haha bij de eerste foto dacht ik meen je niet zo groot,totdat ik de 2 de foto zag ,erg grappig.
Ik woon in Amsterdam... maak een inbeelding van een kleine tuin. En dan is ie waarschijnlijk nog veel kleiner maar ik heb een tuin!