Binnenkort ga ik op de rommelmarkt staan met o.a. de kleding van de kids. Maar nu ben ik een beetje in dubio. Ik wil het in dozen doen en daarop de maat schrijven. Dan krijg je dus niet dat je echt moet graaien in dingen. Maar zouden jullie het dan erg vinden als het combimaten zijn? Dus 1 doos met maat 50 en 56 en de volgende met maar 62 en 68 enz.. Ik heb van mijn dochter tot en met maat 86 en van mijn zoon tot en met maat 68. Dus best veel om allemaal 1 maat per doos te doen. Of zijn er andere manieren waarop jullie het liefste door kleding zoeken?
Prima toch? lekker juist graaien bakken. Ik zou wel de pronkstukken aan een hagertje doen in de stand. Zo kan je mensen "lokken" Miischien alles per bak ook dezelfde prijs geven (behalve dus de pronkers). Zo hoef je niet 800 keer op een dag te zeggen wat iets kost. En kopen ze meerdere dingen tegelijk haal je iets van de prijs af (hoeft echt niet veel te zijn). Is leuk voor de kopers een onverwachte korting en jij bent meteen veel kwijt. Veel plezier!
Ja de merkkleertjes en jasjes ga ik ophangen. Die krijgen ook een andere prijs, de rest ben ik liever kwijt dan rijk dus mag voor een prikkie weg.
Lekker in dozen laten dubbele maten kan perfect mits de doos niet te vol zit.aan de voorkant van de doos de maat schrijven.een verkopen maar
als je het in dozen laat zitten verkoopt heel slecht... je kan beter rijtjes van netjes opgevouen kleding maken dan leg je de maten op een papiertje erboven op.
Is dat zo ja? Dus gewoon echt alles los? Dan is er natuurlijk wel meer zich ook op de onderste kleertjes.
Vica, wat leuk. Ik zou nergens een prijsje opplakken..deze kramen loop ik zelf altijd snel voorbij, daar kun je niet onderhandelen. En mensen wíllen onderhandelen. Maak dat de prijs die je noemt iets hoger ligt dan wat je er daadwerkelijk voor wil hebben. Dan kunnen de mensen afbieden en krijg jij wat je ervoor wil hebben. Succes!
Ik heb echt nog nooit op een rommelmarkt gestaan met kleding. Wat zouden jullie willen geven voor shirts/broekjes merkloos of merk (dirkje, imps & Elfs, timberland)
Ik heb laatst bij de kringloop shirtjes gekocht, 1,75 per stuk. (wel merk) Zag eruit als nieuw. Jasje (ook merk) 2,75. Kleinste broekjes 1,50. Grotere broekjes 1,75. Zoiets? (zeg ook maar wat ik heb betaald hoor) En idd netjes alles opvouwen, dan een blaadje met maten. Je kan bv een bak doen met: alles 1,00 (1,50) en de rest vertellen. Je blijft aan de gang maar meestal verkoop je zo wel meer. Succes!
Nooit te veel voor vragen, want mensen willen op een rommelmarkt graag alles voor een prikkie hebben. Ik zou truitjes en broekjes voor 1 euro of als het er heel mooi uitziet 1.50 vragen. Je kan aan het begin natuurlijk iets hoger vragen, kijken hoe mensen erop reageren. Kopen ze niks, dan de prijs verlagen. Loopt het als een tierelier, niks meer aan doen zou ik zeggen. En ik kijk ook altijd even bij de 'concurrent' wat die vragen.Zodat je niet te veel vraagt, maar ook niet te weinig. En wat iemand al zei, probeer het per maat op stapeltje te leggen en niet in dozen, want dat werkt niet echt. Als ik langs die kramen loop, wil ik snel zien of er iets bij ligt en ik wil niet in dozen graaien. (maar dat is persoonlijk he) succes.
Ja ik zat zelf te denken aan shirts 1 euro, broekjes 1,50 Alles ziet er heel goed uit, alles wat er namelijk niet echt goed meer uitzag heb ik weggegooid. En dan de merk dingen even kijken, het meeste zijn namelijk pakjes.
Oh ik weet wel dat de meeste daar echt meer vragen. 2,50 a 3 euro voor een broekje is standaard. Ik denk dat ik dat eerst aanhoudt voor de merkdingen. Maar de rest gewoon 1 euro a 1,50. Het ligt mij nu toch in de weg en als ik er ook maar iets aan kan verdienen is het mooi meegenomen.
Ik vind het fijn als het op maat ligt, stappeltjes uit de doos vind ik overzichtelijker. Maatjes bij elkaar zoals je het opnoemt is prima. De pronkstukken inderdaad ophangen of mooi neerleggen. Inderdaad niet te duur. Ik kom weleens langs kramen waar ze 8 euro vragen voor een jurkje of broekje omdat het merk is esprit of mexx. Ja dat ga ik er niet meer voor betalen. Maar 2 a 3 euro voor een mooie broek zou ik wel nog betalen wel voor een grotere maat. Ik betaal altijd tussen de 0.50 cent en 3 euro voro kleding. Ik heb laatst een mooie ralph lauren trui gekocht voor 2 euro! Als je echte merkkleding hebt dure dan moet je het op marktplaats zetten krijg je over het algemeen meer als op de rommelmarkt.
Ja ik heb verder geen echt dure merkkleding. Dus ga ook maar max tot 3 euro per stuk/set. Meer zou ik zelf ook niet betalen. Ik heb ook altijd de max van 3 euro en 2 euro als het gewoon merkloos is. Als ik zelf koop dan. Ik vond het zelf wel handig in bakken, maar ja dat is eigen gemak. Vooral omdat mensen toch alles opzij leggen als ze bijv de onderste willen kijken. En dan ligt alles door elkaar. Oh meisjes en jongens wel apart leggen toch?
ik heb van t weekend op een rommelmarkt gestaan. had bakken met 50/56, 62 en 68. en dan apart een bak met rompertjes, op stapeltjes van maat. rompertjes (echt nog mooie) 50 ct per stuk en 5 voor 2 euro. gewone truitjes en broekjes verkocht voor 50 cent per stuk, mooie dingen/merk dingen/setjes had ik geprijsd en maar heel weinig van verkocht. had bv een heel mooi molo setje voor 10 euro hangen (echt nog als nieuw) en een mooi mexx setje voor 5 euro. En dat vindt men te veel voor op de rommelmarkt blijkbaar. dat gaat dus dadelijk op mp en hier op de site succes hoor! en zorg voor tasjes en genoeg wisselgeld!
Dit had ik ook in gedachte. 10 euro is idd teveel voor een rommelmarkt. Dus de duurdere dingen zijn beter te verkopen via marktplaats.
Oh ja tasjes heb ik echt in overvloed en wisselgeld kan je gewoon bij de bank regelen toch? Die rolletjes?
Dat je de hele dag door alles recht aan het leggen bent, is ook goed voor de verkoop. Door je bewegingen worden mensen naar je kraam getrokken. Zorg er ook voor dat telkens iets anders bovenop ligt. Wisselgeld kun je bij de bank regelen, maar daar betaal je voor. Het beste kun je vanaf nu alles contant betalen en het kleingeld (ook briefjes van 5) apart leggen.
betaal je daar geld voor ja? Ik dacht dat je die rolletjes gewoon kon kopen vor het bedrag dat het waard is.
Ik zie net idd op de site van de bank dat je daar geld voor betaald. Wellicht even aan mijn moeder vragen of ik daar kan wisselen. Zij staan regelmatig op de rommelmarkt. Maar denk niet dat ze zo meewerkend zal zijn.