Hier net een 3D/4D echo gehad, zo mooi!! Eerst lag Bella met haar vuistjes voor haar gezicht als een dolle op haar duim te zuigen maar later toch haar hele bolle toet in beeld! Ze Ligt startklaar maar volgens mij past het nu al niet zucht..... Volgens het gemiddelde van alle metingen ligt ze een week voor dus lange fotomodel benen!!
@geboortekaartje: Wij hebben hem al klaar, de proefdruk ligt hier. Zo raar als je dan ineens alles ziet staan incl naam haha.. Hier op het moment erg last van zuur.. Het doet gewoon zo'n zeer in mijn slokdarm pfff... Er komt geen zuur omhoog gelukkig..maar die pijn is dat normaal?? Ik heb in mijn hele leven nog nooit maagzuur gehad, dus dit is echt nieuw. Heb net gegeten en nu moet ik een uur wachten voor ik dat drankje mag nemen, balen..
@coon, ja haha coole chick.. leuk dat najib een succes was.. heb alleen zijn eerste show gezien die vond ik ook super grappig.... @goofie, ja.. zuur is niet lollig...
@flora, Wat fijn dat de echo leuk was!! nu al een eigenwijze meid haha. Ik liep ook een week voor op schema volgens de gewone meting.......volgens ziekenhuis meting liep alles weer goed............Nou ja mijn zoon zou ook lange benen hebben maar ik zie ze niet alhoewel het voor een meisje wel leuk is...............fotomodelletje @coon, Najib.............vind hem zoooooooooo grappig!! @mamsie, We twijfelen nog.........vorige keer hadden we het bij de drukker gedaan maar nu misschien keertje via internet...........ben nog druk zoekende! @warmte, GElukkig ben ik dus niet de enige die het niet erg vin dda thet geen 35 graden is!de vlammen slaan me uit! schaam me dood met mijn zweetlip!
Hier weer even naar mijzelf in de spiegel gekeken. Bah.. Vind mijn lichaam niet mooi meer. Echt niks aan. Mijn rug gaat ook steeds holler staan en daardoor krijg ik vet rollen aan de achterkant. Pff.. Sorry moest even mijn frustratie kwijt.
goedemorgen, @ flora foto's, foto's wil dat lange benen modeltje van jullie zien. @ maagzuur ik trek met niets aan van dat uur na de maaltijd als ik last heb neem ik gewoon de antagel. Hier smiddags vanaf 14"00 uur aan het drankje en dan na het eten en voor de nacht. Verder niet veel te melden. SNel harde buiken en nu is het net of er iets scherps in mijn buik zit aan de linkerkant. ( Zelfde pijn die ik altijd voelde als ik een eisprong had ). Joepie al weer 28 weken, nog 12 weken te gaan.
Morning ladies! @florabella: leuk dat jullie echo zo duidelijk was! heb je er een paar mooie foto's aan over gehouden? @maagzuur: daar heb ik gelukkig totaal geen last van (afkloppen!). vorige keer ook niet, dus ik hoop dat het deze keer ook wegblijft, want het lijkt me echt heel erg vervelend! @warmte: hier ook bloedheet, 24 uur per dag. had ik vorige keer niet zo erg, kan het me althans niet herinneren. maar nu....pfff.... @goofie: kop op meid, het is maar tijdelijk en voor een goed doel (leuk, zo'n cliche)! al begrijp ik heel erg goed wat je bedoelt, ik word ook niet blij als ik in de spiegel kijk. ik ga er echter vanuit dat het na de bevalling allemaal goedkomt, we blijven positief! Gisteren ben ik weer goedgekeurd door de vk. Bloeddruk was goed en ik was 1 kilo aangekomen. Valt mee dus. Verder heeft de kleine gisteravond mijn buik verbouwd! Ik schrok er gewoon van, volgens mij zat ie met z'n handjes (hij ligt met z'n hoofd naar boven, aldus de vk) tegen m'n navel te duwen, ik zag echt enorme bulten! M'n man vond het geweldig (en die is niet zo snel onder de indruk), maar ik vond het eerlijk gezegd gewoon een beetje eng!! Hij ging zo onwijs heftig tekeer!
Goedemorgen! Flora wat leuk dat de echo zo mooi was Lin rustig aan doen met de harde buiken denk aan je zelf en de beeb! @ warmte: pff snik heet werd vanochtend helemaal nat wakker van het zweet.. @ goofie: hihi is wat he zwanger zijn.. bij mij is het gelukkig alleen nog mijn buik die naar voren staat.. o,ja en van die striemen op mijn kont Hier: moe, moe, moe... vriendlief werd om half 2 gebeld door de brandweer dat hij naar het bedrijf moest komen.. bleegg was natuurlijk niks aan de hand, hij moest de deur open doen.. om 3 uur snachts belde ze weer ik zij al neem niet op.. zo kunnen we niet slapen en ik slaap al zo slecht.. Nu aan het wachten op babydump kunnen tussen 8 en 6 komen.. naah wat een tijd zeg.. kunnen ze daar niet iets op vinden tussen 1 en 3 ofzo.. vind het niet echt netjes..
peanut hihi grappig he als de kleine zo tekeer gaat.. had ik laatst ook..mijn vriend voelen en die schrok er gewoon van zo hard dat het ging.. hij durfde gelijk niet meer te voelen haha!
Mamsie86; Vervelend dat je zo'n slechte nacht had. Lees het viel hier en slaap zelf ook erg onrustig en vaak plassen. Vriendlief merkt het ook dat gedraai van me. Coon; Leuk Najib, altijd goed een avondje zoveel lachen! En zo'n compliment is altijd goed zoals van je vriend. Florabella; Oh wat klinkt dat gaaf zo'n echo, dat je echt het gezichtje al ziet. Ben benieuwd naar de foto's! Wij mogen volgende week onze kleine meid bewonderen. Goofie; Voelt dat als een druk op je borst die pijn,benauwd gevoel. Dat heb ik ook wel eens maar nooit echt dat ik het zuur proef zeg maar. Heb je er een drankje voor? Lin; Gaat opschieten he, nog 12 weken. Peanut; Fijn dat het weer goed was bij de vk. En die bulten herken ik echt niet, lijkt me ook wel raar hoor. Hier; Nog flink verkouden en ziekjes, dus vandaag zo ie zo nog thuis, wil het goed uitzieken, zeker nu. Vanmorgen schopte de kleine meid me rond half 8 wakker, en hard ook, mijn vriend legde zijn hand er op en keek ook verbaasd dat het nu al zo hard gaat. Ook het bewegen en draaien voelt hij nu goed langs buiten.
@ Coon, het is inderdaad al wat beter danku, gewoon wat rustig aandoen blijkbaar @ Goofie, nou, gewoon trots zijn, er groeit een wonder in je buik!
Heb ik ook eens gehad, dat ze tussen 8 en 6 kwamen, stonden ze al om 7.45 voor de deur, gekkenhuis! Verder kan je aangeven in welke week je het geleverd wilt hebben en dan bellen ze dat ze in de oneven weken niet leveren bij ons in de stad, ook zo iets. Wil nu een box gaan bestellen,maar ben nog dik aan het twijfelen of ik hem niet gewoon ga halen ( alleen winkel zit niet om de hoek)
@Blondje: Ik heb inderdaad ook vaak druk op de borst, maar voornamelijk brandend gevoel in keel en slokdarm en het gevoel dat ik een boer moet laten en dat die helemaal vast zit. Gelukkig komt het zuur bijna nooit zo hoog dta ik het proef zeg maar. Ik heb er een drankje voor,maar dat helpt niet lang hoor..
Misschien moet je anders met je hoofd iets omhoog slapen goofie. vb een handdoek onder het hoofdeind van je matras doen zodat het snachts in ieder geval blijft waar het moet zitten.
bleh wat een dag... lekker rustig dagje thuiswerken zit er niet in.... linette is niet lekker, wilde niet slapen, slaapt nu net half uurtje en over een kwartier moeten we weg naar de tandarts.. voor de eerste keer.. allemaal rottige dingen te doen met het werk.. zucht... @tamm, mooie buik @goofie,lastig he dat brandend zuur.... hier soms weg, soms de hele dag.... ik leef er maar omheen en negeer het maar haha ga maar eens aanstalten maken met tanden poetsen enzo dan ukkie weer wakker maken, en wegwezen
hier mijn buik met bijna 29 weken. kindje ligt een week voor en ik heb veel vruchtwater. gister bloed geprikt en mijn glucose was 4.2 en hb 6.9 donderdag krijg ik de gtt, ben benieuwd en ben aan de ijzer, wat ik niet zo erg vind, ik hoop alleen dat de gtt ook goed is brandend maagzuur hier alleen als baby met hoofdje omhoog ligt, dus ben blij dat ie met zijn hoofdje laag ligt. ben vanaf deze week in de ziektewet, en gelukkig ook, dit hebik echt nodig
mooie buikjes hoor!! @goofy, Dat gevoel herken ik als ik in de spiegel kijk..................hoop van harte dat het allemaal weer goed komt