Nav topic over"vals geld"het vervolg .......

Discussie in 'De lounge' gestart door nikkie83, 13 sep 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Stroopie

    Stroopie Fanatiek lid

    11 jun 2009
    3.158
    11
    38
    Tjee, niet normaal zeg. Klant is toch nog altijd koning.

    Ik geloof dat ik nu toch het hoofdkantoor van AH zou bellen en niet wachten op een manager.
     
  2. Naomi1971

    Naomi1971 Bekend lid

    21 okt 2010
    740
    0
    16
    woonbegeleidster gehandicaptenzorg
    home sweet home
    Vind het trouwens zwak van degene waar je mee gesproken hebt dat hij niet kan oordelen. Hij heeft het toch zelf gehoord. Ik zou pislink zijn en het er niet bij laten zitten.
     
  3. nikkie83

    nikkie83 Fanatiek lid

    16 jun 2007
    2.054
    2
    0
    tussen hier en daar
    nou ik hoef niet als koning behandeld te worden maar hoef ook niet uitgescholden of bedreigd te worden , en zeker niet waar mijn kind van 2,5 bij is .
    had besloten de eer aan mezelf te houden en rustig te blijven en NIET met 50 euro te betalen ;) maar als je over mijn grens heen gaat kan ik heel onredelijk zijn .
    en zelfs nu heb ik me nog ingehouden vooral omdat ik zwanger ben en mn jongste zoon bij me had .
    Hoofdkantoor /klantenservice heb ik al gebeld .
     
  4. Vlinder1987

    Vlinder1987 Fanatiek lid

    14 dec 2010
    1.795
    0
    0
    Zoooo,dat kind is niet helemaal wijs joh!!!!
    Die had ik echt achter de kassa weg getrokken! Zo had ik me echt niet laten behandelen hoor!
    Goed dat je je verhaal hebt gedaan en hopelijk doen ze er iets mee!
     
  5. Esmaralda

    Esmaralda Fanatiek lid

    8 nov 2009
    4.023
    10
    38
    Vrouw
    Somewhere
    Maar dat is toch niet normaal? Je doet totaal niks verkeerd en dan word je zo behandeld? En dan zegt het andere personeel dat JIJ je mond dicht moet houden! Het moet niet gekker worden zeg, ik had er wel werk van gemaakt hoor, je hebt niks gedaan, wat een dom wijf zeg!
    En ik vind het helemaal erg dat je zoontje erbij was!
     
  6. Nijn84

    Nijn84 Fanatiek lid

    18 mrt 2009
    1.795
    1
    0
    Grunn!
    Nou ja zeg! Is dat mens helemaal van de pot gerukt?
    Hopelijk komen ze met een goede terug koppeling van de AH en wordt het niet afgewimpeld...
     
  7. evelien69

    evelien69 VIP lid

    16 sep 2007
    5.531
    3
    38
    verzorgende
    volgens mij is alles gefilmd en kunnen ze dat terug zien, weet alleen niet of ze dat bewaren.... dus misschien even bellen dart ze het moeten bewaren?

    je zou aangifte kunnen doen bij de polite.... ze bedreigt je..... dan kunnen zij het flimmateriaal terug zien...
     
  8. evelien69

    evelien69 VIP lid

    16 sep 2007
    5.531
    3
    38
    verzorgende
    tegemoetkoming;)
     
  9. zogezegend

    zogezegend Niet meer actief

    vol verbazing zit ik te lezen:$ hoe durft ze!!!! vooral met je zoontje erbij...zou ik niet pikken nee hang dr maar op aan de hoogste boom!! bij wijze van spreken uiteraard;):D
     
  10. nikkie83

    nikkie83 Fanatiek lid

    16 jun 2007
    2.054
    2
    0
    tussen hier en daar
    nou ik bel net Ahold die kunnen niets doen omdat ik al een klacht ingediend hebt bij de klantenservice ......
    dus denk toch wel dat het zo weg gewuifd word en ze er niet om malen dat ik daar dus niet meer kom .... voor mij 20.000 anderen toch ?
    op mijn werk had ik allang met n schoen in mn hol op straat gestaan .
    Ga denk ik maar aangifte doen , mn vriend zei al bel de krant haha maar zover ga ik ook niet .
     
  11. charity2010

    charity2010 Fanatiek lid

    29 mrt 2011
    4.322
    0
    36
    Fulltime huismama :D.
    Overijssel.
    Najah zeg, wat ongeloofelijk onbeschofd!!!!
     
  12. evelien69

    evelien69 VIP lid

    16 sep 2007
    5.531
    3
    38
    verzorgende
    stuur een mailtje naar sbs, ik zou overigens wel even afwachten hoe AH dit gaat oppakken.... die cassiere spoort niet en misschien is dit wel niet de eerste keer.....
     
  13. consider

    consider VIP lid

    24 jan 2008
    14.027
    1.851
    113
    Provincie Groningen
    Wat asociaal!!!!
    Dat zouden ze bij onze albert heijn niet moeten flikken...daar had ze allang op straat gestaan!
     
  14. hardloper

    hardloper Niet meer actief

    ik denk dat ik elke dag bij haar aan de kassa zou staan met een klein boodschapje:D
    En ik zou mijn kind thuislaten en het opnemen als het mogelijk is, en gewoon naar de politie gaan, is ze nu helemaal gek geworden?
     
  15. lieselot84

    lieselot84 Fanatiek lid

    11 okt 2008
    4.362
    0
    36
    Adm. mw.
    Overijssel
    OMG wat een service zeg!!! zo!

    Ik neem aan dat ze die gaan ontslaan. zoniet, zou ik alsnog klacht indienen bij ahold. Dit is toch te gek voor woorden!
     
  16. Uk2011

    Uk2011 Niet meer actief

    Ik zou inderdaad aangifte doen van bedreiging, precies zoals je het hier ook op hebt geschreven melden bij de politie.
    Jij bent hoogzwanger en hebt een kind bij je op dat moment. Ten eerste vind ik het puur onbeschoft en geeft het een heel slecht voorbeeld voor je kindje, en ten tweede is het in jouw situatie niet gezond! Stress (waar je het op kunt gooien bijv.) is heel slecht voor jouw ongeboren kindje.

    Ik heb je vorige topic doorgelezen, en zo had ze uberhaupt niet mogen reageren. Zoals ze deze keer reageert, dat kan helemaal niet. controleer het geld gewoon eerst voordat je gaat lopen tieren!


    Wat ik zou doen? Aangifte... en vervolgend elke week bij haar afrekenen met een briefje van 50 :p
     
  17. Napoleon

    Napoleon VIP lid

    19 jan 2009
    11.632
    0
    0
    Docente
    Jemig wat een raar mens...

    Maar ik was allang op staande voet naar huis gestuurd als ik bij AH zo tegen een klant had gesproken...
    Nu weet ik dat AH tegenwoordig wat minder kieskeurig is dan toen ik er werkte...

    Ik kan mijn broertje nog wel even vragen om tips als je wilt? Hij is ass. manager bij AH.
     
  18. lautje1980

    lautje1980 Actief lid

    2 mei 2011
    485
    0
    0
    begeleidster zintuigelijk + verstandelijk gehandic
    hoorn
    meid bah wat verhaal weer.
    wat een vreselijke cassiere zeg. die breekt zo de code van de ah.
    ik heb er zelf ruim 3jaar gewerkt en wij maakte het dagelijks andersom mee dat klant vreselijk onbeschoft deed , maar dan alsnog bleven we rustig en beleefd.
    maar ze verdenkt jouw van vals geld, nou dan had ze allang al manager moeten roepen en politie inschakelen. had jij ook je verhaal kunnen doen. wat een bitch zeg. bah!! echt neit normaal.

    ik zelf denk dat het mischien toch een idee is om t bij politie aan te geven. je kan geen eens meer normaal de supermarkt in. en dan dat dreigen van haar onder werktijd. en dan ook nog tegen 1 een hoog zwangere vrouw en 2 ook waar je zoontje bij is.
    die mag echt gelijk haar spullen pakken.

    in amsterdam waar ik gewerkt heb had dit niet gekund, als ik al onenigheid met een klant , dan koos manager bijna altijd ook kant van klant. dat ging dan vaak over producten ruilen.

    maar echt meid laat het er niet bij zitten. je bent echt ontercht behandeld!!!! en dan ook nog al het personeel erbij. bah!
    waren er geen mensen in de rij die dachten of zeiden van wat is dit??of hield iedereen zijn of haar mond?

    succes hoor!!! en ja volgende keer eens met mischien samen met je vriend of een vriendin boodschappen doen. en gewoon weer t zelfde doen als je nu doet. gewoon de eer aan jezelf houden niet terug schelden of eits. lijkt mij erg moeilijk maar goed dan kunnen ze jouw niet verantwoordelijk houden!!

    sterkte!!!
     
  19. lieselot84

    lieselot84 Fanatiek lid

    11 okt 2008
    4.362
    0
    36
    Adm. mw.
    Overijssel
    Dit lijkt mij wel een goeie ja
     
  20. nikkie83

    nikkie83 Fanatiek lid

    16 jun 2007
    2.054
    2
    0
    tussen hier en daar
    das goed :) je mag het ook via pb doen :)

    Ik heb ook bij Ah gewerkt en bij andere winkels en zoooveel shit over me heen gehad maar steeds wijselijk mijn mond kunnen houden .
    mja ik moet ook wel boodschappen doen bij hun ander winkels kan ik niet alles in 1 keer halen maar eigenlijk durf/wil ik er niet meer heen
    ben al n week weg gebleven omdat ik me doodschaamde .....
     

Deel Deze Pagina