Rono ja idd. Maar voor Levi heb ik het wel twee maanden eerder aangevraagd ofzo. Miracle, 3 uur is idd niets. alleen een vrijdagavond ofzo ? Dat is idd de regel, dat je 3 a 4 maanden uit dienst moet zijn en dan mogen ze je weer een nieuw contract aan bieden.maar ja misschien krijg je dit gezeur dan na een jaar weer.
Kaatje, ja drie uur per week en dan op een van de drie dagen die ik nu al werk en als oproepkracht voor op een van die dagen dan om extra te werken. Ik zie het wel, ga dat iig niet doen.. Heb overigens van Ryan ook nog geen bericht gehad van de kot.
Ik heb hier nog steeds een klein meisje met 38.2 en ik krijg onze dokter niet te pakken omdat de assistenten druk zijn en dus maar een bandje opzetten.:x:x
je kan de toeslagen bellen met de vraag of ze zien of er een beschikking klaar staat... Doe ik ook elke week haha
Schildje, ik zou idd gewoon de spoedlijn kiezen hoor. hier kan je bv alleen tussen 8 en 10 en tussen 12 en 13 bellen maar de huisarts heeft tegen me gezegt dat als er echt iets is waar je je zorgen over maakt ( wat jij nu hebt dus ! ) moet je gewoon voor de optie spoedlijn kiezen.
Jac; Fijn dat het weer een stuk beter gaat met je kleinste man. Frummel; Wat heerlijk dat je kids zo goed slapen!! Gezellig samen een avondje weg, veel plezier alvast! Gave jurk!!! Marloes; Jeetje zeg wat een gedoe daar bij het vgz en het zh... Weet eigenlijk niet of dat van het eigen risico is afgehaald, volgens mij nu niet maar met de zwangerschap van Senna wel. Deze keer heeft de vk het bloedonderzoek zelf gedaan, misschien is dat het verschil? Pink; Wat fijn dat jullie huis verkocht is, wanneer moeten jullie eruit?? Oh...lees het al, jullie hebben dus nog even tijd. Succes met zoeken naar wat anders. Hoe is het nu met je schoonvader?? Kikker; Best lastig dat dieet denk ik, mede omdat bijna overal koemelk inzit. Maar zijn vast wel een heleboel alternatieven of niet?? Fijn dat Lotte haar ritme weer heeft, geloof graag dat die 2 weken lang duurden. Schildje; Wat lief zeg dat de vk zo enthousiast was over Fleur!! Hoe gaat het met Fleur, ha nog gebeld?? Anticonceptie; Hier is vriendlief dit x aan de beurt (denk ik)!! Dat van die koperspiraal vind ik ook een heel naar idee... Henrieke; Fijn dat het goed ging op het kdv. Kaatje; Fijn dat alles goed was bij de vk, bloeddruk nog even in de gaten houden dus. Wat een eikel zeg die vuilnisman... MNM; Zo je meisje heeft weer lekker geslapen!! Fijn dat het leuk was op je werk (op je 2 nare collega's na), lief zeg hoe je baas reageerde. Ach arme Nila weer gespuugd... Ennas; Dat is lekker zeg, was je dus voor niets op je werk... Raar zeg van die collega!! Marleen; Mooi dat je gesprek bij de vk fijn was. Miracle; Jeetje zeg wat ontzettend k*t dat je contract niet wordt verlengd....hier mag je ook best een potje om janken!! Denk niet dat het gaat lukken met een 12 uren contract, verlenging is verlenging. Wat je nog kunt voorstellen is dat je er 3 maand uit gaat en ze je dan weer opnieuw een jaarcontract geven (lees nu dat Marloes dat ook al heeft geschreven). Mocht het nodig zijn dan hoop ik dat je snel wat anders vindt. Oh lees net dat ze je een 3 uurs contract willen aanbieden, wel raar want dan is ook een verlenging dus ook een vast contract. Maar ja aan die 3 uurtjes heb je ook niets...echt balen. Bellie; Ben benieuwd of je sollicitatie wat wordt... Rono; Fijn dat hij waarschijnlijk gewoon warmbloedig is en het verder niets is. Wat een superschattige foto!!
Up-date over spa voor degene die vroegen. Hij voelt zich een stuk beter na de operaties (gelukkig). Vrijdag krijgt hij de uitslag en gaan ze het definitieve behandelplan bespreken. Dus wij duimen nog steeds op "goed" nieuws.
Hier vanmorgen ook naar de vk geweest voor de nacontrole. HB was volgens mij 7.3 dus goed, bloeddruk 110/60 ook goed dus!! Nog even nagepraat over de supersnelle bevalling en haar bedankt voor alle goede zorgen! Idd toch even slikken, omdat het waarschijnlijk de allerlaatste keer was dat ik daar was... Waarschijnlijk komt hier geen derde..., maar vind het wel moeilijk, nooit meer zwanger, genieten van de bewegingen in je buik, zo'n heel klein babytje... Moet m'n positiekleren nog opruimen, maar stel het steeds uit, dan wordt het zo definitief. Moet er ook nog niet aan denken om straks de babykleertjes weg te moeten doen!! Ik denk dat dit gevoel altijd blijft, ook na een 3e of 4e kindje. Daarna nog even naar m'n werk gereden, collega's vroegen al wanneer kom je weer...morgen??? Toch wel lief dat ze me missen!! Samen daar een broodje gegeten en gezellig bijgekletst.
Kaatje, jammer dat je zowiezo geen zin hebt. Daar heb ik geen tips voor Miracle, o wat balen zeg! Zo word je inderdaad 'gestraft' omdat je 2 kindjes hebt. Dikke knuf! Kun je niet even op de site van de bd kijken hoe het zit met die toeslagen. Rono, Romee heeft ook dikkere voeding door de nutriton, maar ik gebruik gewoon de dr brown fles. Ik heb een grotere speen gekocht, die van fase 2. Maar ze hebben er ook wel pap-spenen van.
Misschien moet ik maar aan de spaanse vlieg ofzo Nee hoor gekkigheid maar baal er af en toe wel van. En als ik dan een keer zin probeer te maken en Ferry bv een knuffel geef gaat hij gelijk roepen "woehoe lichamelijk contact" nou geloof me dan daalt alles wel naar vriespunt hoor
Kaatje: hier precies zo, hoe meer die zeikt, hoe minder zin eigenlijk....... Marleen: Heeft ze bij jou op t eind geen moeite dan? Ik heb het idee dat het er niet doroheen komt dan.
Uhm ja, dat is niet sfeerverhogend! Misschien moet je m toch eens de tip geven dat als hij meer wil dan een knuffel, dat ie dan zn mond moet houden!
Rono, nee valt wel mee, dat komt door de grotere speen. Het laatste van de fles is zowiezo wat dikker, maar ze drinkt m soms wel leeg dus dat gaat prima!
Herkenbaar Hier wil ik soms gewoon graag knuffelen, maar bij vriendlief lijkt het alsof iedere vorm van lichamelijk contact voorspel is ofzo. We kunnen niet gewoon knuffelen zonder dat hij er meer van probeert te maken. Zo zijn die knuffels ook niet meer leuk.
Nou ik heb het noodnummer gebeld en ik kon gelijk langs komen. De dokter heeft hij helemaal beluisterd en de longen zijn schoon de darmen rommelen genoeg en de 38.2 is nog niet zo heel erg hoog. Wel vroeg hij of ze goed drinkt, spuugt of dunne poep heeft. Nou drinken doet ze goed, ze spuugt niet en de poep is normaal maar het laatste beetje is zo dun als water. Dat alles samen met de koorts vond de dokter lijken op een lichte darminfectie. Dit moet vanzelf over gaan. Worden de klachten erger dan zeker weer bellen en langs komen. Ga haar zo de fles geven en zien wat de avond en nacht gaat brengen.
Heb het hem duidelijk verteld hoor, dus hopelijk doet hij het nu niet meer ( die opmerkingen ) Schildje, goed dat je gebeld hebt en ze schoon klinkt