Lieve Sikki, Wat mooi, wat bijzonder, wat emotioneel, wat een blijdschap dat het eindelijk jouw beurt is om hier je eigen topic te mogen hebben . Het is je meer dan gegund! Meis....GEFELICITEERD
Hoi Sikki, Wat gaaf om jouw naam hier te lezen na zoveel jaren, zweet en tranen! Enorm gefeliciteerd met dit wonder. Sterkte ook met het wachten wat ook nu weer volgt. Ik wens je een hele goede zwangerschap met straks een prachtig eindresultaat toe!
*huil* Meisjes, wat mooi al jullie reactie's! Vandaag beta-hcg laten prikken en op dag 11 na tp en dag 14 na punctie is die 202!!! Ik ga nu langzaam echt geloven dat ik zwanger ben
Sikki, en Sikki-man, Gefeliciteerd!!! Enneuh, niet langzaam geloven dat je zwanger ben, maar heel snel!!! Jou knaltesten zorgen voor traantjes bij de MMM-meisjes, en de lieve meelezers, zooooooooooo blij is iedereen voor jullie. GENIETEN SIKKI!!!!
Sikki, ik had je ook al gefeliciteerd maar bij zoiets bijzonders kun je geen felicitaties genoeg krijgen! Wen maar aan de gedachte, en lekker Hcg blijven prikken voor je gemoedsrust
Hoezo, "de aanhouder wint" Sikkilief, wat een fantastisch nieuws las ik vandaag! Je bent gewoon SWANG! En wat een knaluitslagen zeg, best kans dat je meteen 'verwend' wordt met twee kleine grote wondertjes! JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA, je bent swang!!!!
Wat geweldig! Van harte gefeliciteerd en nu lekker genieten!!! Op naar een mooie echo en een prachtig mooi beebje in je armen.
Lieve Sikki, ook nog eens hier: super gefeliciteerd met jullie zwangerschap! Het eerste gedeelte van jullie droom is werkelijkheid, ik ga onwijs klaveren/fikken etc. dat de komende 8 maanden weer een droom van swang zijn en blijven uitkomt en daarna een mooie droom van een baby in je armen. *smak*
onder de indruk van je onderschrift..... zeker in combinatie met je heeeeeeeeeele mooie banner!!!!! Van harte gefeliciteerd met jullie zwangerschap!!! nu is het lange wachten verandert in inverWACHTing... liefs, Seth
Ook nog even in je eigen ik-ben-zwanger topic: VAN HARTE GEFELICITEERD MET JE ZWANGERSCHAP! Echt vind het zo bijzonder en *huil* Jullie zijn echt een voorbeeld voor vele in de mmm die strijden om een kindje! Echt heb gewoon geen woorden voor hoe geweldig ik het vind. Nu is iedereen van ons oude icsi-clubje zwanger of bevallen! Geweldig!!!!!!!! Kijk stiekem iedere dag even in het babyrinth of er nog weer positieve testen te vinden zijn en hoe het gaat! Ennnnn vind het superspannend of het er 1 of 2 zijn! Geniet van deze bijzondere tijd!
Gefeliciteerd!!! Ein-de-lijk mag/kan je mee schrijven met de zwangerschaps en straks de kinder topics!
JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!Gefeliciteerd, eindelijk!!!!!Heb zo vaak aan je gedacht!!Wat ben ik blij voor je!!!!geeft stiekem ook hoop!!
Lieve lieve Sikki, Ik ben zo blij voor je. Ik loop de hele week al met een stralende lach op mn gezicht... Ben oprecht zo blij dat je nu zo ontzettend zwanger bent!! Gefeliciteerd, ge-veel-iciteerd!! Soms wint de aanhouder en wat ben ik voor jou gruwelijk blij dat jij bij die soms hoort... Dat OOK jij een succesverhaal bent van dat soms de aanhouder wint!! Ik wens je een fantastische zwangerschap toe, een stralende zwangerschap, een gezonde zwangerschap, een zwangerschap waarin je ook minstens 1 keer de wc zult omhelzen, een zwangerschap met schopjes in je buik een zwangerschap... EEN PRACHTIGE SIKKI-BEEB!!! (Óf twee prachtige Sikki beebs!!!) Snel bellen voor een echo... Eindelijk!! Yes!!