September mama's 2011-- deel 5

Discussie in 'Zwangerschap clubs' gestart door juffie2008, 12 sep 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. rinke

    rinke Fanatiek lid

    9 okt 2010
    2.224
    0
    0
    verzorgende ig
    noordholland
    cos.. sorry hier ook geen ervaring.........

    ah.. bij de gyn gestript, oke..
     
  2. Mik0705

    Mik0705 Fanatiek lid

    3 jul 2010
    2.284
    0
    0
    Rotterdam
    Als jij het fijn vindt dat de vk komy, zou ik gewoon bellen en zeggen dat ze regelmatig komen. kan jou het schelen zowiezo raar dat een vk zegt dat je dan pas mag bellen.
    Je hebt toch al wat ontsluiting en bent gstript...en 2e kindje..
     
  3. Breastmommy

    Breastmommy Bekend lid

    16 jan 2011
    849
    0
    0
    Webwinkeleigenaresse
    Israel
    Yeeeee! Gefeliciteerd!!!!!
    Heerlijk dat het vanzelf is begonnen en dat het zo snel is gegaan!
    Wat een scheetje!!

    Ha ha de zwangere groep is idd heel klein aan het worden!
    Maak jullie geen zorgen, zal waarschijnlijk wel de laatste zijn, ben niet van plan om te gaan bevallen voordat m`n moeder hier is op de 28ste, nou hopen dat die kleine meewerkt...;)

    Loepie@ Wat een heftige bevalling!!

    Adnalie, wat spannend! Zou ook bellen hoor! Bij twijfel altijd bellen!

    Hier vanochtend nog al te veel gedaan, dus rommelt het een beetje, maar niet erg en het gaat toch niet door zetten..Mag niet van mij, beb moet nog ff 12 daagjes wachten op oma! En heb nog niet alles klaar, Hub wou ONS wiegje dit weekend bij m`n schoonzusje ophalen in Jeruzalem, zegt ze dat dat niet kan want ze is zo moe! Jaa daaaaggg!!! (In Israel maken ze pas alles klaar als de beeb er al uit is..stom bijgeloof) Maar anyway zij heeft een tweeling van 6 maanden en wiegje is voor haar handiger en ruimtebesparend. Stom wijf!! Sorry moest er ff uit!!
     
  4. Adnalie

    Adnalie VIP lid

    24 jul 2008
    11.311
    0
    36
    Nou, het wordt volgens mij rustigerr hoor..... Zal nog wel eenpaar dagen duren. Hoop maar dat het snel dinsdag is.....
    Sorry, ben het even zat.... Die loze alarmen en steeds hoop hebbe. Gatsie! Kan wel janken
     
  5. rinke

    rinke Fanatiek lid

    9 okt 2010
    2.224
    0
    0
    verzorgende ig
    noordholland
    ****( knuff)****
     
  6. Want2be

    Want2be Fanatiek lid

    30 aug 2010
    1.272
    0
    0
    Vormgever
    Zuid-Holland
    Ha meiden!
    Leven en dood blijken elkaar weer eens te kruisen. Vlak voor mijn bevalling, verloor één van mijn beste vriendinnetjes haar moeder. Zij is nu letterlijk alleen op de wereld, ik heb er juist iemand bij.
    Terwijl mijn geboortekaartje gedrukt wordt, is zij een rouwkaart aan het maken.
    Heel heftig dus!

    Maar iets heel anders. Jullie hebben mijn verhaal nog tegoed:

    Op maandag 12 september was het zover. Er stond een bezoekje aan de verloskundige gepland. Ik had al twee nachten last van pijnlijke (voor)weeën en die ochtend hielden ze al een beetje aan. Bij de verloskundige had ik twee cm ontsluiting en werd ik gestript. De pijnlijke weeën bleven. Ik durfde er toch niet op te hopen dat dít het begin zou zijn. En zo zat ik van 11 uur tot 15 uur weeën weg te zuchten in mijn eentje. A. (manlief) zat op zijn werk, maar leefde heel erg mee. Om drie uur kwamen de weeën al een uur om de 2,5 a 3 minuten. Toen heb ik toch maar de verloskundige gebeld. Gelukkig was Arie ook al bijna thuis! Ik begon echt last te krijgen van rug weeën en het werd wel wat zwaar om het alleen te doen.
    Toen de verloskundige er om 16.30 uur was, bleek ik ondanks alle weeën nog maar 3 cm ontsluiting te hebben. Wat een tegenvaller. Ze zou over drie uur terugkomen. En zo hebben A. en ik drie lange uren samen gezeten. A. heeft me er fantastisch doorheen geholpen! Met kruiken heeft hij geprobeerd de pijn te verlichten en als het echt gewoon niet ging hield hij me vast om me te laten weten dat ik er niet alleen voor stond.

    De verloskundig kwam weer om 19.30 uur. Ze verwachtte dat ik ongeveer een cm ontsluiting per uur zou hebben gehad. Dan zou ik nu op de 6 cm zitten en konden we naar het ziekenhuis. Maar wat een tegenvaller! Weer drie lange uren voor maar 1 cm ontsluiting. Ik had nog steeds maar 4 cm…

    Ze stelde voor om de vliezen te breken, dan zou het waarschijnlijk iets sneller gaan. Ik durfde niet heel goed, maar ik zag het ook niet zitten om dit uren (voor mijn gevoel dagen!) vol te houden. En zo brak ze mijn vliezen. Ze zou weer twee uur weg gaan, maar ik werd overspoeld door heftige weeën. De verloskundige zou een half uurtje blijven. A. en zij hielpen mij mijn rug weeën op te vangen. Toch dacht ik dat ik gek werd. Ik dacht alleen maar: ‘ik snap niet dat mensen nog een tweede kindje aandurven’.

    Na een half uur stelde ze voor om te blijven en dan na een uur zou ze kijken of ik al genoeg ontsluiting zou hebben om naar het ziekenhuis te gaan. Dat half uur was echt verschrikkelijk. Ik wilde echt graag natuurlijk bevallen, maar het werd ondragelijk. Ik dacht alleen nog maar: ‘ik kan dit niet’! Maar dat gevoel bleek te kloppen, want ik kon ook niet langer… in 1 uur tijd had ik 6 cm ontsluiting!!!! De ogen van de verloskundige vielen haast uit haar hoofd. ‘Je mag gaan persen’ zei ze verbaasd. Nu nog naar het ziekenhuis gaan zag ik niet zitten. De verloskundige rende naar beneden om alle spullen te halen. A. zocht alle kasten af naar het kraampakket. Tussendoor rende hij terug om mijn rug tegendruk te geven als ik weer een wee had. Ik stond naast het bed omdat alles gereed gemaakt moest worden toen opeens de eerste perswee zich aandiende! 16 minuten later had ik onze A.nna C.atharina E.lisabeth in handen… ik was in één keer helemaal verliefd op onze prachtige dochter!
    (Gelukkig hoefde ik nét niet naar het ziekenhuis en kon ik thuis gehecht worden…)

    De kraamtijd gaat goed! Overdag is het helemaal fantastisch. De nachten zijn iets zwaarder omdat ik soms niets tot haast niets slapen kan omdat A.nna krampjes heeft. Maar ze is het allemaal zo waard…
     
  7. rinke

    rinke Fanatiek lid

    9 okt 2010
    2.224
    0
    0
    verzorgende ig
    noordholland
    w2b: jeetje ja leven en dood liggen zo dicht bij elkaar.. wat erg zeg voor je vriendin!!

    jij hebt ook best een heftige bevalling gehad.. wel fijn dat het goed is gegaan!! geniet lekker! owja en wat een super foto!!!
     
  8. Breastmommy

    Breastmommy Bekend lid

    16 jan 2011
    849
    0
    0
    Webwinkeleigenaresse
    Israel
    Adnalie@ Knuf! Hoop dat het doorzet! Een flinke wandeling maken/traplopen nu als je er de krachten voor hebt!

    Want2be@ Wat een heftige bevalling! Fijn dat je toch nog thuis bent bevallen. Maar wat een prachtig resultaat!! Zo lief!!

    Meiden ik word echt met de minuut pissiger op m`n schoonzus, kan het niet loslaten, heb uit woede de slapkamermuren klaar gemaakt voor het verven en de huiskamertafel zitten schuren. Ff op hub gebekt en een traan gelaten, vind het zo`n Kstreek van haar! Alle plezier van voorbereiden is de wieg voor mij!! En door egoistisch te zijn onthoud ze dat van mij!
     
  9. Cos

    Cos Fanatiek lid

    5 feb 2011
    2.687
    0
    0
    Jeetje W2B dat is inderdaad wel even een heftige periode. Maar wat een prachtige dochter hebben jullie zeg.
     
  10. Cos

    Cos Fanatiek lid

    5 feb 2011
    2.687
    0
    0
    Adnalie dikke knuff vanuit hier meis !! Hopelijk zet het gewoon vannacht door ik duim voor je !

    Breastmom als je dat zegt tegen haar dan ? Of is dat not done ?
     
  11. Breastmommy

    Breastmommy Bekend lid

    16 jan 2011
    849
    0
    0
    Webwinkeleigenaresse
    Israel
    Cos@ Niet te doen..helaas...zij begrijpen het niet en zien er de haast niet in..
     
  12. Adnalie

    Adnalie VIP lid

    24 jul 2008
    11.311
    0
    36
    thanks meiden, ben blij dat ik hier af en toe even mn hart kan luchten.

    w2b, wow heftige bevalling, maar wat een prachtig meisje!!!
    `heftig voor je vriendin.

    breastmommy, adem in, adem uit.....
     
  13. Cos

    Cos Fanatiek lid

    5 feb 2011
    2.687
    0
    0
    Buddienieuws Babyleeuwtje

    Vanmiddag is ze bevallen van hun zoon M.ecx 3850 Gram.
    Ze moeten nog 2 nachtjes in het ziekenhuis blijven. Hij is gehaald met de vacuum het is erg heftig geweest. Ze komt snel vertellen.

    * volgens mij wilde ze niets op hyves hebben *
     
  14. Breastmommy

    Breastmommy Bekend lid

    16 jan 2011
    849
    0
    0
    Webwinkeleigenaresse
    Israel
    Want2be@ Zo erg voor je vriendin!

    Adnalie@ Ja weet`t en het helpt verder ook niet, maar ja... hormonen...
     
  15. Adnalie

    Adnalie VIP lid

    24 jul 2008
    11.311
    0
    36
    babyleeuwtje, van harte gefeliciteerd!!!!


    En dan is het nu officieel.... ik sta bovenaan :D hahaha
     
  16. soppie

    soppie Bekend lid

    31 mrt 2011
    838
    45
    28
    NULL
    NULL
    Babyleeuwtje van harte gefeliciteerd met de geboorte van jullie zoontje Mecx!!!

    gaat maar fijn genieten van jullie zoontje ;)
    en ik ben benieuwd naar je verhaal... (en foto's :D)
     
  17. Breastmommy

    Breastmommy Bekend lid

    16 jan 2011
    849
    0
    0
    Webwinkeleigenaresse
    Israel
    Wat gaaf!! Babyleeuwtje gefeliciteerd met je kleine prins!!
     
  18. soppie

    soppie Bekend lid

    31 mrt 2011
    838
    45
    28
    NULL
    NULL
    breastmommy: ik moest vandaag weer zo lachen om je banner LOL :D
     
  19. Breastmommy

    Breastmommy Bekend lid

    16 jan 2011
    849
    0
    0
    Webwinkeleigenaresse
    Israel
    Soppie@ lol! had er niet eens niet eens naar gekeken..
     
  20. Mik0705

    Mik0705 Fanatiek lid

    3 jul 2010
    2.284
    0
    0
    Rotterdam
    babyleeuwtje, gefeliciteerd met jullie zoon! veel geluk!
     

Deel Deze Pagina