Stoppen met roken

Discussie in 'Zwanger worden' gestart door mariskav16, 26 aug 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. ingel

    ingel Actief lid

    29 nov 2010
    445
    0
    16
    Vrouw
    Friesland
    Zodra ik wist dat ik zwanger was ben ik gestopt met roken. Ik heb ook een miskraam gehad met alle ellende die er bij kan horen.
    Dit is voor mij de reden geweest om te stoppen bij deze zwangerschap.
    Zoals ik eerder las gaat het puur om karakter, en dat kan ik beamen.
    Mocht je het moeilijk krijgen kom je toch weer op het forum. Dan zullen wij er wel weer zijn om je er door heen te trekken.

    Veel succes meis.
     
  2. Tash

    Tash Fanatiek lid

    7 sep 2011
    1.996
    0
    36
    Noord Holland
    Alvast ontzettend bedankt! Probeer nu al zo min mogelijk te roken en als ik da ga blijf ik mezelf zeggen dat het smerig is. En probeer er zo min mogelijk mee bezig te zijn. Dan gaat de tijd sneller en begin ik al'n beetje trots te zijn op de steeds langere tijd die er tussen zit.. Zou mooi zijn als ik al gestopt ben voor mijn pakje leeg is!

    Liefs
     
  3. nataik

    nataik Fanatiek lid

    18 nov 2009
    1.992
    0
    0
    verzorgende
    Wij beginnen deze ronde met ICSI, we zijn maandag terug gekomen van vakantie en ben sinds dinsdag gestopt, man is gezelligheidsroker, dus die heeft er geen problemen mee.
    Ik gebruik nicotine pleisters en heb nergens last van, ben wel gelijk bij stap 2 begonnen en niet bij 3, rookte ongeveer 15 sigaretten per dag.

    Ons is verteld dat als we niet gingen stoppen we nog eens 40% minder kans hadden, nou dat was dus echt de doorslag en ik weet nu heel goed waar ik het voor doe.
    Voorheen zei ik; ik stop als ik zwanger ben, achteraf B*lsh*t natuurlijk :)
     
  4. Tash

    Tash Fanatiek lid

    7 sep 2011
    1.996
    0
    36
    Noord Holland
    40%! Dat is nog meer dan ik dacht.. Geeft me nog een reden extra! Petje af voor jou hoor! Ik merk gelukkig dat het me steeds meer tegen gaat staan, dat ik er echt een slecht gevoel over heb dat ik er nog eentje opsteek.. Dus die pleisters werken wel voor jou? Ik was van plan om het zonder iets te doen. Met de gedachte van een kleintje in mijn achterhoofd..

    Liefs

    Oja,wat bedoel je precies met stap 2 en 3?
     
  5. Vlinder14

    Vlinder14 Actief lid

    3 aug 2011
    109
    0
    0
    bezig bijtje
    omgeving Rotterdam
    hier nog een roker die heeeel graag wil stoppen, maar ik kan mezelf er niet aan houden.. niet dat ik geen doorzettingsvermogen heb, maar het monstertje van de nicotine is sterk...

    Ben ook een jaar gestopt dankzij allen carr, maar helaas ook door stress en verdriet weer begonnen, doodzonde..
    Ben er wel achter gekomen dat Allen carr maar 1 keer zijn doel treft.. Als ik zwanger zou zijn zou ik direct stoppen, is echt een stok achter de deur, maarja het zou beter zijn om nu al te stoppen. Kunnen we elkaar niet een beetje motiveren?
    Nationale stopdag?
    en elkaar hier op de hoogte houden van de stopstress.. ;)
    liefs vlinder
     
  6. Tash

    Tash Fanatiek lid

    7 sep 2011
    1.996
    0
    36
    Noord Holland
    Heeeel graag Vlinder! Ik heb vooral op momenten van veel pijn moeite om me sterk te houden.. Het monstertje is helaas moeilijk te verslaan ja.. Ik wilde in eerste instantie stoppen als ik zwanger was, maar besef dat de slagingskans van de ivf dan ook naar beneden gaat.. Dus heb ik mezelf beloofd daarvoor te stoppen. M'n mannetje rekent daar ook op. Die wil al heel lang dat ik stop, maar accepteerde het tot de ivf. Na de intake wilde hij de rest wel weggooien. Nu mag ik die laatste opmaken. Dus denk dat morgen of overmorgen mijn laatste dag wordt. Pfff... Maakt me stiekem een beetje bang. Stom he?! Wanneer wil jij stoppen? Dan gaan we elkaar er door slepen!

    Liefs
     
  7. Tash

    Tash Fanatiek lid

    7 sep 2011
    1.996
    0
    36
    Noord Holland
    Rookt jouw mannetje trouwens of niet? De mijne niet. Heb wel gezegd dat hij me, hoe knorrig ik ook wordt, moet steunen. MIss kunnen we wel naar een 'beloning' toe werken,hihi?
     
  8. Solana

    Solana Bekend lid

    11 mrt 2010
    874
    0
    0
    NULL
    NULL
    @Tash, ik ben vandaag gestopt met roken. Afgelopen week al minder gaan roken, en had gezegd dat ik op zondag zou stoppen. Wel jammer, want heb nog een paar sigaretten in mijn pakje zitten. Die breng ik straks naar een vriendin toe. Wat ik de afgelopen week al heb gedaan bij het minderen, is iedere keer dat ik aandrang had om te roken, iets anders te gaan doen. Ik heb dus alle kasten in huis opgeruimd hahaha.
    Op mijn werk gaat het makkelijk om niet te roken. Daar rookte ik tussen 9 en 15 uur toch meestal maar 1 keer. Ben dan toch lekker bezig met werken en denk helemaal niet aan een sigaret.
    Mijn man rookt ook niet trouwens.
     
  9. charity2010

    charity2010 Fanatiek lid

    29 mrt 2011
    4.322
    0
    36
    Fulltime huismama :D.
    Overijssel.
    Naar je huisarts! Dit jaar zit het nog in je bassispaket, volgend jaar niet meer. Ik wil ook graag stoppen, mijn HA is momenteel (wéér !!) afwezig maar zodra ze terug is, ga ik ook een afspraak maken :).
    Wij roken ook niet binnen in huis ivm onze dochter, maar vriendlief rookt ook dus we moeten wel samen stoppen.. Ofnjah, moeten niet maar dat maakt het denk ik wel makkelijker.
     
  10. Behappy

    Behappy Niet meer actief

    K rook ook maarja stoppen wil nog niet echt
     
  11. Jonneke84

    Jonneke84 Lid

    14 mei 2011
    18
    0
    0
    Leerkracht
    Rosmalen
    Hallo allemaal,
    Hier nog een stopper.... althans... ik had dit weekend een beetje een terugval. Gezellig feestje en toch weer een pakje gekocht. Maar morgen ga ik er weer vol voor.
    Maar wat is het moeilijk he?! Pfffff!

    Maar nog een andere vraag: Gaat bij jullie in de omgeving ook iedereen meteen de link leggen met zwanger willen worden/ zijn. Ik merk dat wel heel erg... 'oh ga je stoppen??, hoever ben je?, we zien het kaartje wel tegemoet'. Merk dat ik me best wel stoor aan dit soort opmerkingen! Hebben jullie hier ook last van?

    Groetjes
     
  12. Tash

    Tash Fanatiek lid

    7 sep 2011
    1.996
    0
    36
    Noord Holland
    Fijn om te lezen dat er nog meer stoppers zijn! Kunnen we elkaar goed steunen. Bovendien begrijpen we elkaar heel goed! Mijn vriend steunt me ook, maar merk wel dat hij, naar mijn idee, iets te makkelijk over denkt.
    Goede tip trouwens om iets anders te gaan doen als de drang weer op komt! Ben nu al buiten mijn 'normale momenten' aan het roken en een stuk minder om die gewoonte er uit te werken.
    Bij mij is de link met het stoppen nog niet gelegd. Ben ook nog niet helemaal gestopt. Misschien komt dat dus nog. Bij ons in de vriendengroep rookt niemand, dat scheelt wel. Ze zullen blij zijn als ik gestopt ben denk ik. Hoeft miss geen reden voor hun te hebben..
    Ik bem trouwens ook van plan om het geld dat ik bespaar op te sparen om iets leuks van te doen/kopen als beloning. Hoop dat vriendtje ook'n beloning voor me heeft om me extra te stimuleren en om naar uit te kijken.

    Liefs
     
  13. nataik

    nataik Fanatiek lid

    18 nov 2009
    1.992
    0
    0
    verzorgende
    Als je wil afbouwen en meer dan 10 sigaretten per dag rookt, moet je bij stap 3 beginnen en dan 2 en 1, dit houdt in hogere dosering van nicotine in de pleister en dan in 10 weken afbouwen.

    Ik heb voor mijzelf besloten 2 weken stap 2 te doen en 2 weken stap 1.
    tot nu toe gaat het heel goed, geen behoefte aan, ondanks dat we bezoek hebben gehad die rookte.
    Of de pleister werkt durf ik niet te zeggen, aangezien het natuurlijk vooral psychisch is.
    Maar goed ik heb er baat bij, dus als mij dat helpt.
    Meiden we kunnen elkaar steunen, ik ben er ondertussen 6 dagen vanaf :D
    Je moet er wel voor de volle 100% achterstaan en jezelf een ultimatum geven.
    Als we terug komen van vakantie stop ik, zag mezelf nog in de zon op een terasje met een rosé en sigaret, vandaar dat ik zei na de vakantie.
    En het heeft mij geholpen, kom op meiden weet waarvoor je het doet!
    En sorry ik kan op dit moment makkelijk praten :)
     
  14. Jonneke84

    Jonneke84 Lid

    14 mei 2011
    18
    0
    0
    Leerkracht
    Rosmalen
    Oh en wat mij heel erg helpt; ik heb de afspraak met m'n man... hoe chagerijnig ik ook ben hij mag dit niet tegen me zeggen.
    :D Klinkt stom maar toen ik de vorige keer stopte was ik mega chagerijnig... op het moment dat hij dit tegen mij zei ben ik direct naar het pompstation gereden om een pakje te halen omdat ik hierdoor nog bozer werd haha...
    Dus nu hebben we die afspraak gemaakt en dat helpt echt, want ik ben wel chagerijnig, weet dat van mezelf maar moet er ff doorheen en moet het gevoel hebben dat ik iemand achter me heb staan. Succes meiden! Het gaat lukken!
     
  15. Kiana

    Kiana Lid

    14 mrt 2011
    65
    0
    0
    Heej

    Ik ben ook verscheidene jaren roker geweest.. en niet af en toe.. maar veel.. en rond 15 augustus kreeg ik ineens een klik.. ik was t beu om altijd achter sigaretten te lopen en het kost veel geld en het stinkt :D
    Je bent er afhankelijk van eh :D van de ene dag op de andere ben ik eigenlijk gestopt.. wat er wel bij geholpen heeft is dat ik zeer drukke avonden had.. dus.. tandjes bijten! en ik ben nu zooo blij dat ik gestopt ben :D

    Succes!
     
  16. Tash

    Tash Fanatiek lid

    7 sep 2011
    1.996
    0
    36
    Noord Holland
    Hoe lang ben je al gestopt Jonneke?
     
  17. Vlinder14

    Vlinder14 Actief lid

    3 aug 2011
    109
    0
    0
    bezig bijtje
    omgeving Rotterdam
    @ tash.. wat goed.. morgen dan ook echt doen he?!
    mijn mannetje rookte ook, maar toen ik in januari riep dat ik ging stoppen zei hij heel lief.. dan stop ik met je mee.. resultaat.. hij rookt niet meer.. ik nog steeds wat een verschrikking!!

    Ik heb me voorgenomen om te stoppen na mijn volgende menstruatie..Dus als mijn cyclus weer begint.. moet je wel eerlijk zeggen dat ik niet precies weet wanneer ik ongesteld ga worden, na het stoppen met de pil ben ik onregelmatig geworden.. eerste keer 43 dagen tweede keer 60 zit nu op dag 35 maar nog niets te bekennen.. wel ontzettende buikkrampen.. hoop op iets anders, maar ik ben zo bang voor teleurstelling dus ga er nu gewoon nog vanuit dat ik gewoon weer ongesteld ga worden..

    Als dit zo is.. dan stop ik!!!!!
    Haha jullie zijn nu allemaal getuige..
    Enneuh tash ik zeg.. als je het moeilijk krijgt, post hier berichtje want iedereen kan je erdoorheen slepen!!!!
    zorg dat je op de moeilijke momenten iets om handen hebt. De vorige keer dat ik stopte ben ik mandarijnen gaan eten :p heel erg, maar die tijd komt er weer aan dus goed moment voor mij denk ik ;)
     
  18. Tash

    Tash Fanatiek lid

    7 sep 2011
    1.996
    0
    36
    Noord Holland
    Dacht dat ik vandaag of morgen dit (laatste) pakje leeg zou hebben. Gister en vandaag echter zo veel minder als normaal gerookt dat ik het nog niet precies weet. Maar merk dat ik al steeds minder behoefte heb. Misschien dat ik dus zelfs al gestopt ben voor het pakje leeg is.. Ik had't mezelf nl gegund dit op te maken. Ben al op zoek naar een gezond alternatief. Ga morgen een spaarrekening zoeken waar ik automatisch het geld op laat storten dat ik anders uit zou geven aan sigaretten. Ik vind het echt zo fijn dat we dit met'n groepje doen! Denk dat we heel veel aan elkaar gaan hebben!
    Wanneer denk je dat het ongeveer wordt vlinder voor jou?

    Liefs
     
  19. Fietje86

    Fietje86 Niet meer actief

    Ik ben 2 jaar geleden gestopt. Na de vakantie op het vliegveld nog de laatste sigaret uit het pakje opgerookt.
    Als ik ontzettend veel zin kreeg in een sigaret dat dronk ik een glas lauw water.. Daarvan werd ik misselijk en was de zin naar een sigaret weg!
    Veel succes allemaal, en denken; er stoppen zoveel mensen die als een ketter roken. Jullie lukt het ook!!!
     
  20. Solana

    Solana Bekend lid

    11 mrt 2010
    874
    0
    0
    NULL
    NULL
    Pfff, vind het erg moeilijk hoor. Op 1 of andere manier ben ik ook helemaal licht in mijn hoofd, een beetje duizelig ofzo. Zou zo graag roken, maar ik doe het echt niet hoor. Vanmorgen op mijn werk ging het wel goed. Maar zoals nu is het moeilijk, even kofiie drinken en internetten. En ik wil toch echt wel even ontspannen nu. Straks maar weer afleiding zoeken in het huishouden.
     

Deel Deze Pagina