november mama's 2011 Deel 3

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door moontjemoon, 5 aug 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. pamsie

    pamsie VIP lid

    10 jan 2009
    8.086
    0
    0
    pedagogisch medewerker (kinderopvang)
    lelystad
    goedemorgen meiden,

    hoe is het hier allemaal?

    wij hebben een lekker druk maar gezellig weekend gehad. en nu me verlof begonnen is. kan ik weer lekker met babyspullen aan de gang:D blijft schattig zo'n kleintje, en nu een jongen dus dat is toch anders:D
     
  2. pamsie

    pamsie VIP lid

    10 jan 2009
    8.086
    0
    0
    pedagogisch medewerker (kinderopvang)
    lelystad
    dat zijn altijd leuke dingen;)
     
  3. catharina1985

    catharina1985 Fanatiek lid

    28 jul 2010
    2.092
    8
    38
    NULL
    NULL
    @aankomen, hier 12kg aangekomen tot nu toe. Gelukkig zit het alleen aan de voorkant (buik) M'n benen/armen etc. zijn allemaal nog normaal, ik zie wel dat ik aan het eind van de dag een beetje vocht vasthoud in mn voeten/enkels.

    Bij mn verloskundige wegen ze me trouwens helemaal niet, en hebben eigenlijk ook nooit gevraagd hoeveel ik ben aangekomen :(

    @napoleon, fijn dat je kaartje klaar is. Eindelijk een goed uitvoerbaar idee gevonden? ;)

    Hier weer super slecht geslapen door het maagzuur:x maar wel even lekker kunnen uitslapen vanmorgen.
    Zo weer langs de verloskundige en vanavond partneravond op de pufclub:D
    Vanaf morgen nog 1 week werken tot mn verlof, heel raar gevoel om straks gewoon vrij te zijn, kan me er niks bij voorstellen ;)
     
  4. juf85

    juf85 Niet meer actief

    Bij onze VK moet ik gewoon 's ochtends wegen en dat invullen op de kaart waar ze ook bloeddruk etc. bij houden. Verder heb ik een zwangerschapsdagboek, en daar kun je ook iedere week je gewicht invullen.
    Bij mij merk ik wel dat m'n zwangerschapsbroeken minder goed passen. Volgens mij zijn mn bovenbenen en kont ook wat dikker geworden. En mn kuiten en enkels ook, maar dat is volgens mij vocht, je kunt de sokafdrukken in mn enkels zien savonds.

    Ik drink eigenlijk de hele dag water en af en toe zuivel (meestal melk, enkele keer een pakje yoghurtdrink).
     
  5. Stroopwafel

    Stroopwafel Fanatiek lid

    20 okt 2010
    1.033
    0
    0
    NULL
    Heb ik ook ergens gelezen dat het helpt. Al geprobeerd?
     
  6. Napoleon

    Napoleon VIP lid

    19 jan 2009
    11.632
    0
    0
    Docente
    Ik zal straks nog even een foto van mijn buik maken. In mijn vorige zwangerschappen kwam ik op mn kont altijd veel aan maar daar is nu niet echt iets van te zien. Mijn (jeans)broeken zitten ook niet lekker meer, dus loop nu vooral in joggingachtige broeken.
     
  7. Stroopwafel

    Stroopwafel Fanatiek lid

    20 okt 2010
    1.033
    0
    0
    NULL
    @Napoleon: ik heb een aantal kleertjes ook met neutral gewassen en ze ruiken daarna zo neutraal hahahah. Helemaal niet lekker fris of zo :(
    @Hanna80: Spannend kleertjes. En wel handig dat je hebt kunnen ruilen. Scheelt weer ;). Zo ze hebben er vaart achter gezet dat nu al het kamertje van Julian klaar is.
    En maar 5 kilo aangekomen :$. Ben jaloers ;). Ik ben nu in totaal 13 kilo aangekomen. Valt ook wel mee vind. De laatste tijd lijkt t of ik continue honger heb :) ;)

    @Salcia: de kubussen heb ik laatst bij trendhopper gezien en ik zie ze ook wel eens bij Praxis, karwei etc.
     
  8. Stroopwafel

    Stroopwafel Fanatiek lid

    20 okt 2010
    1.033
    0
    0
    NULL
    Een vraagje: Ik voel de laatste tijd kleine borreltjes in mijn buik.Zijn dat hikjes? Zo leuk gevoel is dat :)
     
  9. Aowyn

    Aowyn VIP lid

    16 dec 2007
    15.763
    1
    38
    Lara ja zeker lekker! Alleen icing net een beetje té dus volgende keer doe ik sap ipv rasp erdoor kijken of het romiger wordt.

    Salcia ik zat ook aan te denken, pip behang in verschillende maten lijsten en lijsten ook mssn net iets anders? ene breder dan de andere? of 3 virekanten op een rij? wat past bij de inrichting ooh link van hanna ook leuk!

    zw.broeken: merk ook dat ze minder lekker zitten, zakken of af van mijn buik of snijden onderin in mijn buik. Hou meer vocht vast dus merkt het in mijn dijen, mara daar is het vet kg ook heen LOL

    marieke klinkt herkenbaar. Hier ook last van vermoeidheid en een bijna 3jr peuterpuber :( Heb nu ook s nachts meer last van mijn buik, erg vervelend ongemak gevoel :( en ik geloof ook indalings krampen? maar laatste weet ik niet zeker omdat ik dit nauwelijks merkte bij de eerste, donderdag weet ik het wel ;)

    stroopwafel ja denk ik wel :p wel leuk maar irri als ze in jouw doos voorkomen als je zit LOL
     
  10. Aowyn

    Aowyn VIP lid

    16 dec 2007
    15.763
    1
    38
    Hier na nachten slecht slapen ivm harde buiken, ongemak gevoel, plassen en maagzuur en wat leek weer een beroerde nacht te worden heb ik toch best goed geslapen. Ben nog moe maar goed hoort erbij ;) Ik tel steeds af tot verlof, zegt mijn bff gisterenavond ja maar is eigenlijk maar 6dgn werken he.. ja als je het zo stel is dat snel :p
     
  11. katemans

    katemans Fanatiek lid

    27 dec 2010
    1.446
    0
    0
    Doe dat nog steeds.... alleen als de was de droger in gaat doe ik er niks extra's bij... is het toch zacht...
     
  12. Stroopwafel

    Stroopwafel Fanatiek lid

    20 okt 2010
    1.033
    0
    0
    NULL
    @Aowyn: Afgelopen dagen gevoeld rond mijn navel. Ik voel wel vaak geklop in mijn doos. Schijnt dat ze dan met haar handjes beneden zit. Volgens mij draait ze nog want afgelopen vrijdag lag ze met haar hoofdje al beneden maar net voelde ik het soort geborrel rond mijn navel
     
  13. katemans

    katemans Fanatiek lid

    27 dec 2010
    1.446
    0
    0
    Denk inderdaad dat je kleintje de hik heeft, lol en net als Aowyn zegt, kan het best irri zijn wanneer de beeb ingedaald is.....

    Hier de laatste tijd ook groot fan van de joggingbroek.....
     
  14. Stroopwafel

    Stroopwafel Fanatiek lid

    20 okt 2010
    1.033
    0
    0
    NULL
    @Katemans: ga het ook eens proberen.
    Misschien ben ik ook veel te meuterig over het gebruik van wasmiddel ;)
     
  15. katemans

    katemans Fanatiek lid

    27 dec 2010
    1.446
    0
    0
    hahaha vooral bij een eerste kindje krijg je van alle kanten goed bedoelde adviezen.... alles is nieuw en je probeert alles te onthouden.... hahah nou mijn advies; luister naar je gevoel! wat bij jou goed voelt, zal ook goed zijn, zo niet dan merk je dat snel genoeg ;)
     
  16. Stroopwafel

    Stroopwafel Fanatiek lid

    20 okt 2010
    1.033
    0
    0
    NULL
    @Katemans: thnx
     
  17. Napoleon

    Napoleon VIP lid

    19 jan 2009
    11.632
    0
    0
    Docente
    Ik voel de hik als constante tikjes, echt van tik tik tik tik, dan beweegt ze ook niet maar voel ik alleen die tikjes onder in mijn buik.

    borreltjes zijn toch meer mijn darmen...
     
  18. almika

    almika Fanatiek lid

    6 jan 2011
    2.101
    0
    0
    klopt helemaal. je laat je van alles aan praten....:):cool:
     
  19. Napoleon

    Napoleon VIP lid

    19 jan 2009
    11.632
    0
    0
    Docente
    Ja hier ook leuk een peuterpuber van net 3 en dan nog een van anderhalf die nu in de uitprobeerfase zit... Zo net ook, zitten de dames aan tafel voor de boterham. Speciaal bolletjes gekocht. Meike wil 2 bolletjes maar ze maakt er dan 4 van (weer openvouwen) en dan zit op de bovenkant minder beleg. Nou dat hoeft madam het niet ... Maar ze wilde ook graag drinken en nog een rijstwafel. Tsja... broodje niet op is dat dus ook niet. Nou en dan moet ze plassen, en dit en dat... tsja, zelf weten hoor...
     
  20. Hermiek

    Hermiek Bekend lid

    16 mrt 2011
    515
    0
    0
    SPH'er in een psychiatrisch ziekenhuis
    Overijssel
    Zo voelt dat bij mij ook inderdaad! 1x kreeg de kleine de hik, doordat ik de slappe lach had; best zielig vond ik dat :)

    Soms wordt ik zo hard tegen mijn middenrif/ribben gedrukt, dat ik helemaal ineen duik, alsof die kleine even flink de controle heeft!
     

Deel Deze Pagina