Testen 13 dpo, zwanger na MA, blij en onzeker

Discussie in 'Ovulatie en zwangerschapstesten' gestart door 85Eva, 19 sep 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. 85Eva

    85Eva Actief lid

    31 aug 2011
    359
    0
    0
    Psychiatrisch verpleegkundige
    Noord-Holland
    Hoi meiden,

    Even mij ei kwijt hoor.

    Ik had me voorgenomen niet meer vroeg te testen, behalve als ik einde van deze week nog niet ongesteld zou zijn geworden. Gister had ik echter het gevoel alsof ik mijn ei (weer) had; steken in mijn onderbuik. Vanochtend een ovulatietest gedaan met de tweede urine van deze dag, deze was positief. Toen met dezelfde urine toch maar een zw test gedaan; kv 2v5. Deze gaf een licht teststreepje. Toen ook nog maar een CB digitale test met indicator gedaan en die geeft aan 1-2 weken zwanger. Ik heb deze resultaten een dag voor NOD, ervan uitgaande dat mijn LF 14 dgn is.

    Ik ben zoo blij dat mijn lichaam weer werkt (zie voorgeschiedenis in mijn handtekening), maar vind het ook zoooo eng.
     
  2. Jucade

    Jucade VIP lid

    20 jul 2006
    18.229
    1
    36
    Assemblagemedewerkster
    Wow meid, gefeliciteerd en nu hopen dat t allemaal goed gaat!
     
  3. 85Eva

    85Eva Actief lid

    31 aug 2011
    359
    0
    0
    Psychiatrisch verpleegkundige
    Noord-Holland
    Dank je wel! Precies, dat is precies het dubbele gevoel nu, duimen dat alles goed blijft gaan :) !
     
  4. nanette77

    nanette77 VIP lid

    11 jan 2009
    10.817
    545
    113
    Vrouw
    natuurlijk is het eng..
    Na een miskraam of missed abortion ben je het vertrouwen even helemaal kwijt..

    Ik hoop ook op een prachtige plakbaby voor jullie
     
  5. 85Eva

    85Eva Actief lid

    31 aug 2011
    359
    0
    0
    Psychiatrisch verpleegkundige
    Noord-Holland
    Jeetje Nanette, en daar kan jij over mee praten aan je handtekening te zien. Bedankt voor je steun!
     
  6. Mariek84

    Mariek84 Lid

    6 dec 2008
    43
    0
    0
    Herkenbaar! Gefeliciteerd! Ik weet hoe 't voelt.. Heb voor ons dochtertje ook een ma gehad met 11 weken + curretage, toen heeft het zo'n 1,5 jaar geduurd voor ik weer zwanger werd. We wilden nu vrij snel voor een tweede kindje gaan, was snel zwanger maar 14 aug. een vroege miskraam.. Nu echter, zonder tussendoor gemenstrueerd te hebben, weer zwanger! Kan/durf het ook nog niet te geloven..
    Ik hoop dat bij jou ook alles goed mag gaan, en dat je toch lekker kunt gaan genieten van je zwangerschap!
     
  7. 85Eva

    85Eva Actief lid

    31 aug 2011
    359
    0
    0
    Psychiatrisch verpleegkundige
    Noord-Holland
    @Mariek84, dankjewel wat spannend he?! Hoe ver ben je nu? Duim voor jou ook voor een blijvertje!
     
  8. Marije1980

    Marije1980 Fanatiek lid

    14 mrt 2007
    3.785
    15
    38
    Twente
    Ik snap je helemaal! Duimen dat alles goed gaat nu. Nieuwe ronde, nieuwe kansen moet je maar denken.... Tenminste, zo dacht ik elke keer weer.... Van harte gefeliciteerd in elk geval! :)
     
  9. 85Eva

    85Eva Actief lid

    31 aug 2011
    359
    0
    0
    Psychiatrisch verpleegkundige
    Noord-Holland
    @Marije1980: dankjewel. Probeer het ook positief in te zien, het is nu eenmaal ook de grootste kans dat het goed gaat, maar heb mijn reserves. Wat misschien ook wel gezond is :)
     
  10. Yvon1893

    Yvon1893 Fanatiek lid

    24 jun 2011
    2.177
    0
    0
    De kempen
    Jippie! Gefeliciteerd!
    Dat alles goed zal verlopen!
     
  11. 85Eva

    85Eva Actief lid

    31 aug 2011
    359
    0
    0
    Psychiatrisch verpleegkundige
    Noord-Holland
    Thanx!
     
  12. Mariek84

    Mariek84 Lid

    6 dec 2008
    43
    0
    0
    Ik voel me wel 'meer zwanger' dan de vorige keer.. Had toen op de één of andere manier al een gevoel dat 't niet goed zat. Nu wel al tijdje last van mn humeur :( en steken in m'n borsten, daarnaast flink moe.. Pffff waren we maar paar maandjes verder hè?! Hoe voel jij je verder?
     
  13. juenco

    juenco Fanatiek lid

    14 nov 2008
    2.364
    0
    0
    beleidsmedewerker
    Van harte TS! Nu maar hopen dat het goed gaat!! Ik snap je gevoel helemaal. Ik heb zelf een MK (7 wk) gehad in januari dit jaar en in juli dit jaar een vmk. Nu heb ik weer een positieve test, een hele duidelijk (zit nu op 14 dop/NOD) maar heb wel een beetje bloedverlies gehad bij het afvegen en heb lichte buikpijn. Soms denk ik ervan overtuigd te zijn dat het mis zit, maar als mijn buikpijn weg is ben ik weer helemaal blij.

    Vreselijk hè die onzekerheid...ik duim voor je!
     
  14. 85Eva

    85Eva Actief lid

    31 aug 2011
    359
    0
    0
    Psychiatrisch verpleegkundige
    Noord-Holland
    @Mariek84: voel me goed buiten wat zw-kwaaltjes (zere borsten en steken in onderbuik) Vorige zwangerschap was ik extreem moe, down en geïrriteerd. Heel anders dan ik verwacht had (een droom die uit kwam!) Hoe ver ben jij nu?
     
  15. 85Eva

    85Eva Actief lid

    31 aug 2011
    359
    0
    0
    Psychiatrisch verpleegkundige
    Noord-Holland
    @Juenca: slopend die onzekerheid. Ik ga voor je duimen!
     
  16. Mariek84

    Mariek84 Lid

    6 dec 2008
    43
    0
    0
    Op zich een goed teken natuurlijk die kwaaltjes! Tja, hoe ver ik ben, goeie vraag :) Ik had 14 augustus een spontane miskraam na 6 weken zwangerschap. Een weekje later (i.v.m. voorgeschiedenis) controle gehad bij de gyn en toen was alles schoon en zag er naar omstandigheden goed uit. Ik heb toen al meerdere negatieve zw.testen gehad. Daarna ben ik dus niet meer ongesteld geweest.. Woensdag een licht positieve kruidvat test, zondag was die al een stuk donkerder, vanochtend cb digitaal in no time ZWANGER.. Maar aangezien m'n cyclus nog maar net op gang was (half jaar bv gegeven, pas 2x ongesteld geweest na de geboorte van ons dochtertje) heb ik dus geen idee hoe lang ik nu zwanger ben.. De gyn had gezegd dat ik bij een eventuele volgende zwangerschap vroeg mocht komen voor een echo met 7/8 weken, dus ik ga binnenkort maar 's bellen hoe en wat... Spannend allemaal hè?! Heb jij al een afspraak staan?
     
  17. 85Eva

    85Eva Actief lid

    31 aug 2011
    359
    0
    0
    Psychiatrisch verpleegkundige
    Noord-Holland
    Oh ja tuurlijk, dat schreef je al, legde de link even niet. Vervelend is dat; ik had dat ook mijn eerste zwangerschap. Na de pil niet meer gemenstrueerd voor ik zwanger was, maar had ook al dik twee maanden niet meer gemenstrueerd, dus geen idee hoe ver ik was.

    Ik ga als alles goed blijft gaan volgende week een afspraak met de vk maken. Volgens mij kan je het hartje toch niet eerder dan zo'n 7 weken zien kloppen. Spannend allemaal he ..
     
  18. tazzie

    tazzie Fanatiek lid

    28 okt 2010
    3.442
    0
    36
    gefeliciteerd!!
    Begrijp heel goed hoe je je voelt..
    Hoop op een plakbeeb voor jullie :)
     
  19. 85Eva

    85Eva Actief lid

    31 aug 2011
    359
    0
    0
    Psychiatrisch verpleegkundige
    Noord-Holland
    Dankjewel! Ik duim voor hetzelfde voor jou!
     
  20. Sasya

    Sasya Fanatiek lid

    26 jul 2011
    1.217
    0
    0
    Noord-Holland
    Wat goed! Gefeliciteerd!
     

Deel Deze Pagina