november mama's 2011 Deel 3

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door moontjemoon, 5 aug 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. mamavanchayenne

    mamavanchayenne Fanatiek lid

    24 mrt 2011
    1.275
    0
    0
    horeca
    wijchen
    oooo heb mijn geld eindelijk gestort van ex-werkgever wel jammer dat mijn pinpas kapot is haha.

    Ik raak eigenlijk niet zo snel in paniek heb ook ehbo mijn vriend wel al moet ik zeggen nu ze een infectie heeft en dus die stikgeluiden/ademhappen heeft ik wel echt schrok hoor. wel kan ik echt mee huilen als ze verdietig is door het ziek zijn.

    verder alles goed hier.
     
  2. ricmar94

    ricmar94 VIP lid

    17 dec 2008
    11.713
    1
    36
    zelfstandig ondernemer
    Gasselternijveen Dr
    even een vraagje voor de meiden die ook een kruidvat pas hebben

    Kreeg gister een mail dat ik de tas op kan halen, wil ik de bon uit printen krijg ik alleen de gewone aanbieding van die dag.
    wilde ik het vandaag weer proberen, en krijg ik de aanbieding van vandaag maar geen mogelijkheid van uitprinten van de bon voor de tas met inhoud.
    wat kan ik nu doen??
    alleen de ontvangen mail zal wel niet voldoende zijn denk ik??
     
  3. Fuchsia

    Fuchsia Niet meer actief

    Even klantenservice mailen Ricmar!
    Zij kunnen je vast wel helpen!
     
  4. ricmar94

    ricmar94 VIP lid

    17 dec 2008
    11.713
    1
    36
    zelfstandig ondernemer
    Gasselternijveen Dr
    truuske dank, had ik idd al even gedaan afwachten wanneer er reactie komt

    ga vanmiddag even weer heerlijk kruidvat shoppen
     
  5. Fuchsia

    Fuchsia Niet meer actief

    Zo, ik heb bijna alles gekocht voor de beeb!
    Heb het echt op mijn heupen gekregen en wil nu zsm alles af hebben, vandaar mn afwezigheid.
    Morgen naar de VK en begin okt naar de Gyn, hopelijk krijgen we dan een datum!!!

    De box is gister op gezet, daar zat nog een heel verhaal aan vast. Hadden hem uitgeleend en kregen hem van de week terug; heb van ellende zitten huilen. alle spijlen zaten los en kregen hem niet meer in elkaar.
    Deze krijgen we wel vergoed, maar heb er nu maar vast een via MP gekocht zodat we iig iets hebben voordat de baby er is. Aangezien de mensen wie de box vergoeden nooit zo snel zijn behalve als het iets voor hunzelf is...
     
  6. Fuchsia

    Fuchsia Niet meer actief

    Ricmar, had jij vandaag ook een Difrax bon via de mail?
     
  7. ricmar94

    ricmar94 VIP lid

    17 dec 2008
    11.713
    1
    36
    zelfstandig ondernemer
    Gasselternijveen Dr
    Truuske ja die had ik ook en ik heb nog meer liggen
    verzilverbon voor shampoo (kan je maar extra hebben )
    Rexona 2+2 gratis
    dove visble
    difrax even kijken wat ik daar van kan snaaien.
    kruidvat beauty oil
    en natuurlijk nog een pak luiers...

    vandaag ook bij de intak van de kraamzorg 3 pakken pampers gekregen ook altijd welkom...
     
  8. Napoleon

    Napoleon VIP lid

    19 jan 2009
    11.632
    0
    0
    Docente
    Ik heb dat mailtje nog steeds niet gehad... :(
    inmiddels wel een brief in huis voor de blije doos, die heb ik net donderdag opgehaald, hahaha! Nou ja, een extra flesje en luiers kunnen zeker geen kwaad.
     
  9. juf85

    juf85 Niet meer actief

    Hoe zit dat eigenlijk met die kruidvat bonnen? Je kunt je interesses aanvinken. Ik had eerst alles aangevinkt, maar daar zaten veel dingen tussen die ik niet nodig had. Toen heb ik alleen baby aangevinkt. Maar ik krijg nog steeds gewoon allerlei aanbiedingen en maar af en toe iets voor de baby. Dan heeft het toch geen zin om interesses aan te vinken, als ze daar de aanbiedingen niet op aanpassen. Ik denk dat iedereen gewoon per dag dezelfde aanbieding krijgt.
     
  10. Napoleon

    Napoleon VIP lid

    19 jan 2009
    11.632
    0
    0
    Docente
    oww das lullig zeg :(...
     
  11. Napoleon

    Napoleon VIP lid

    19 jan 2009
    11.632
    0
    0
    Docente
    bedenk me net dat ik mijn account van kruidvat op 1x per week heb gezet...
     
  12. Napoleon

    Napoleon VIP lid

    19 jan 2009
    11.632
    0
    0
    Docente
    nee, ik had hem zelfs helemaal uitgezet :p


    Nesteldrang, aaaahhh! Ik heb net alle babykleertjes uitgezocht. We zagen het gisteren even somber in... door de verbouwing die duurder uitviel en 3! belastingaanslagen (snap niks meer van de bd...) zijn we nu heel erg blut... We kunnen eten maar verder is er niet echt ruimte meer. Volgende week komt wel de kinderbijslag, maar de andere kids moeten ook nog kleding... We moeten nog een commode kopen en verder hier en daar wat afwerken... Daarnaast heb ik nog een lisjt met babyspullen die nog moeten... Gelukkig hoeven we qua kleertjes niet zo veel meer, dat scheelt. moet nog wat rompers en dan nog wat kleertjes in 62. En SOKJES! die waren we de vorige keer ook al vergeten :D. Heb ik de dag van de geboorte nog sokjes gekocht :) (voor ze geboren werd uiteraard, oh nee dat was dan natuurlijk de dag ervoor...)
    Mijn kids, althans de jongste 2 zijn nogal spugers, vandaar dat ik echt niet genoegen neem met de minimale uitzetlijst... En mutsjes moet ik ook nog trouwens.
    verder nog een omslagdoek, nog wat hydrofieltjes + washandjes, aankleedkussenhoezen en nog wat lakentjes enz.

    Iemand trouwens nog interesse in een Birdy Nam Nam luiertas?
     
  13. Hermiek

    Hermiek Bekend lid

    16 mrt 2011
    515
    0
    0
    SPH'er in een psychiatrisch ziekenhuis
    Overijssel
    Ik had hetzelfde probleem! Zitten zoeken, maar nergens kunnen vinden, alleen de dagaanbieding...
    Ben benieuwd wat jij te horen krijgt, hou je ons op de hoogte?

    Wij hebben eindelijk het eerste pakje van onze kleine compleet! (het broekje was bij LIEF! niet aanwezig in maat 50, dus moesten het bestellen..)
    Helemaal leuk, om nu zo'n beetje alles klaar te hebben.
    Moet alleen nog 2 pyama's kopen voor in de ziekenhuistas, 1 voor tijdens de bevalling en 1 voor erna! Thuis draag ik eigenlijk nooit een pyama, dus maar eens even zien waar een comfortabele te koop is.. (korte mouwen of lange mouwen?)
    Hebben jullie de ziekenhuistas al klaar?!
     
  14. ricmar94

    ricmar94 VIP lid

    17 dec 2008
    11.713
    1
    36
    zelfstandig ondernemer
    Gasselternijveen Dr
    ik heb 2 pyama's gekocht bij bertus ten hoor(was het geloof ik) en heb zowel een broek als een jasje met lange mouwen. en de jas heeft knoopjes het is niet geheel mijn style maar ja gemak....
     
  15. Napoleon

    Napoleon VIP lid

    19 jan 2009
    11.632
    0
    0
    Docente
    Nee, ziekenhuistas ga ik volgende week doen... moet morgen naar het zh met de jongste, laat ik dan meteen even een ponsplaatje maken, scheelt weer in het zh (meestal doen ze dat wel op de afdeling maar goed)

    Net als de klossen ophalen en een stoeltje/plankje voor op de badrand bij de thuiszorgwinkel (wij moeten nl in bad douchen en in het vorige huis hadden we een douchekabine waar een tuinkruikje in paste, maar dat wil hier niet)

    Goed, ik moet ff een schop onder mn kont hebben: wie bied zich aan? (lees: je moet de was opvouwen en gauw!)
     
  16. pamsie

    pamsie VIP lid

    10 jan 2009
    8.086
    0
    0
    pedagogisch medewerker (kinderopvang)
    lelystad
    ohh meiden wat gaat het hard nu he!!


    @truuske: zo dat is ook lullig, leen je je box in goed vertrouwen uit. krijg je dat:(

    @aankomen: hier pas 6 kilo aangekomen.

    @pijntjes: ik heb vandaag echt zo'n last van me doos en buik:( ik hoop indalingsweeen.

    @hanna: ik denk dat elke moeder zit zorgen maakt als hun kleintjes ziek zijn. ik heb 3 weken na Lotte's geboorte een keer s'nachts bij de hap gestaan. ze had 40 graden koorts en ik als leek had toen in al die zwangerschapsboeken gelezen dat je dan de ha moet waarschuwen. dus aan gezien het s'nachts was zaten we bij de hap.
    helemaal in de stress met z'n tweetjes om door de dokter met 1 blik om Lotte te horen. eerste kind zeker, gewoon even in bad doen dan zakt te temp. en een zetpil erin. ( was weekendtarief dus die 5 minuten kosten ons wel 100 euro)

    maar goed het is natuurlijk anders als je weet dat je kind in stuip kan raken. hoe is het nu met hem?

    @kruidvatbon: ik kon hem wel gewoon printen, heb het ook al opgehaald alleen de flessen waren niet op voorraad, nergens zei ze. dus als ze niet meer zouden komen krijg ik een alternatief.
     
  17. ricmar94

    ricmar94 VIP lid

    17 dec 2008
    11.713
    1
    36
    zelfstandig ondernemer
    Gasselternijveen Dr
    ik heb mijn tas voor een deel ingepakt, maar we hebben nog even.
    baby kleding etc ga ik vanavond maar een begin mee maken. en joepie ik hoef de hydrofiele luiers niet te strijken haha pfff
    oke nu weg voor controle bij de gyn
     
  18. Napoleon

    Napoleon VIP lid

    19 jan 2009
    11.632
    0
    0
    Docente
    Denk dat ik 1 pyama ga halen. Maar ik heb ook nog een bult leggings en longsleeves, dat ligt wat lekkerder. (moet ik alleen niet mijn witte legging aandoen :p) Maar ik hoop dat ik gewoon naar huis mag na de bevalling en dat ik daar niet hoef te blijven... Bij Meike kwam ik snachts binnen en moest tot de volgende dag blijven, zat net op de grens voor een transfusie toen had ik ook gewoon een huisbroek met een t-shirt aan. Femke is om half 6 (toch?) geboren en we waren om 10 uur weer thuis, ondanks het vele bloedverlies.
     
  19. pamsie

    pamsie VIP lid

    10 jan 2009
    8.086
    0
    0
    pedagogisch medewerker (kinderopvang)
    lelystad
    @hermiek: leuk dat je het eerste pakje compleet hebt.

    @ziekenhuistas: die moet ik ook nog gaan voorbereiden. van de week maar even doen. in elk geval nog alle tijd voor:D

    @babykamer: moeten nog wel wat kleine dingen aan gedaan worden. maar gaat vast wel goed komen:D
     
  20. juf85

    juf85 Niet meer actief

    Ziekenhuistas heb ik ingepakt. Mijn zwangerschapsbroeken zitten alleen steeds strakker, dus heb gewoon 2 pyjamabroeken ingepakt, trek ik dat wel aan de terugweg. We zijn toch zo thuis.

    Wat betreft ponsplaatjes. Bij het Martiniziekenhuis Groningen heb je nu patiëntenpassen. Daar kwamen wij achter toen we laatst op een infoavond waren. Ik heb toen meteen een nieuwe pas laten maken. Want op de infoavond van de verloskundigenpraktijk, zeiden ze dat ze daar nogal streng op zijn. De oude ponsplaatjes gelden niet meer. Dus als je in het Martini wil bevallen, dan zou ik nog even een nieuwe kaart laten maken.
    Ik heb er geen één van het UMCG, natuurlijk kan het zo zijn dat het martini vol zit, maar daar ga ik maar even niet van uit.

    Vanaf wanneer nemen jullie de ziekenhuistas mee in de auto dan?
    Wij gaan komend weekend een nachtje bij mn ouders logeren. Ik ben dan bijna 36 weken en wilde voor de zekerheid die tas gewoon meenemen. Gewoon voor het gevoel, mocht er toch iets gebeuren.

    Hier is verder de babykamer nu helemaal klaar. En volgens mij is de uitzetlijst compleet. Qua kleertjes kan er best nog wat bij, maar we hebben in ieder geval genoeg maat 56. Als we donderdag bij de echo horen dat we toch een groot kind krijgen, kan ik altijd nog even snel wat maat 62 kopen.
     

Deel Deze Pagina