Ja dat scheelt, ik ben bijna 29 en mijn vriend is 32. Dus ik kan me voorstellen dat jij iets minder tijd hebt om er over te blijven twijfelen. En misschien houd ik het daarom ook graag nog even open. Dat ik voor mn 30ste al klaar zou zijn met zwanger zijn en bevallen, dat had ik nooit gedacht. Misschien speelt dat ook wel mee. Toch hoop ik dat alle mannen van dit topic uiteindelijk wel overstag gaan haha
Volgens mij hebben we er allemaal last van haha....ik zit ook steeds bij de zwangere buikfoto's topics te kijken. Kan niet wachten tot ik zelf me buik kan showen!
Nou daar keek ik altijd al hahahaha....en natuurlijk ben je ermee bezig...is ook gewoon leuk en niks om je voor te schamen! Ik heb hier gewoon tijd over nu...kindjes in bed en tja dan ga je weer eens rondkijken overal en .... jeetje dan moet ik nog 1 jaar wachten hahahaha
hahahahahaaha das een goeie! Ja we zijn er allemaal mee bezig. Maar ik weet zeker dat ik niet zwanger ben hoor, hahahahaha. Nou ja hahahaha...... zou het best willen zijn. Buikfoto's kijk ik niet, maar ben me wel alweer in het verdiepen in mijn cyclus, je weet maar nooit.... mocht mijn man een dezer dagen ja zeggen, dan ben ik voorbereid! Ik denk dat ik hem maar even met rust moet laten.... Ik kom jullie wel lastigvallen met mijn hormonen!
hahah ja toch hahaha...zeker meid hier komen kletsen!! Ja maar ik ben nu dus echt bezig van ... zou het kunnen dat? Snap je is toch wel spannend he hahahaha
tis zeker spannend cindy het kan zomaar dus wie weet!! sanyya kom ons gerust lastig vallen met je hormonen! Als t oplucht moet je het zeker doen, doen wij ook haha.....
hahahha erg he!! En die mannen die snappen dan maar niet wat wij altijd op dit forum doen...nou dit dus hahaha elkaar wat gek maken!
ja toch .... is niet echt iets voor limburg hahaha...meer voor uhmmm.... weet ik veel ... ergens bovenin nederland!
hahaha ja en dan gek vinden dat we nergens anders meer aan kunnen denken..... Dat denk ik ook wel soms, dat door zo'n forum je een beetje opgefokt wordt, zeg maar. Maar aan de andere kant ben ik dit forum gaan opzoeken toen de kriebels zo toenamen.
ja precies hahahaha maar idd soms fokken we elkaar op hier.....ach je moet zelf realistisch blijven he...