gek doen in het bos. 17 weken. maar volgens mij kun je mijn buikje niet zo goed zien. ff kijken of ik kan inzoomen... Bekijk bijlage 184263
Hihi hier mijn buikie bijna 23 weken zwanger van ons 2e wondertje Hij is een beetje wazig let niet op outfit, net na t sporten Bekijk bijlage 184275
De laatste tijd heb ik niet veel foto's gemaakt, maar hier toch nog een foto. En ik hoop dat dit de laatste zal zijn.. hihi (38 weken en 5 dagen) Bekijk bijlage 184368
jeetje friesland.....zo ziet ie er groot uit zeg hahahah...nou ik hoop ook een van de laatste voor jou! Alvast heel veel succes!!
Mooie buik heb jij! Mooi naar voren. Beetje en voetbal ... Zal vast wel één van de laatste foto's zijn, tenzij de kleine liever twee weekjes langer blijft zitten dan de uitgerekende datum ... dan moet je nog ff. Hopelijk zonder groeispurt!
@bijzonder en babymaken, dank je wel De kleine zal op zeker niet 2 weken langer blijven dat 29 september, omdat ik dan wordt ingeleid. De kleine loopt 2 weken voor qua groei (3300 gram bij 35 weken) en de VK vind het niet nodig om dan langer te wachten dan 40 weken.. Dus duimen dat ie voor de tijd nog komt..
Ik kijk normaal altijd alleenmaar mee, en dacht laat ik zelf eens een foto plaatsen. Alleen lukt dit niet zo goed, kan iemand me vertellen hoe dit moet?