Nee blijf bij de VK, maar mochten wij het zelf tijdens de bevalling niet vertrouwen, bellen ze wel gelijk de gyn op.... Fijn dat het beter met je mannetje is.... volgens mij hangt er weer vanalles in de lucht.... @stroopwafel, mooie wagen!! @aowyn, kreeg hier de vraag of ik niet als ik nog een beetje last van mn bekken had idd niet langer thuis wilde blijven ivb UWV uitbetaling... als ik maar 1 dag zou gaan werken kost ik hun centjes..... hoezo Hollanders @Napoleon, pijn weer weg gezakt?? ga de rest van de week niet veel meer uitvoeren, hubbie wil zaterdag wat leuks gaan doen (onze trouwdag) tja en dan moeten die bekken wel in topvorm zijn ben benieuwd wat ie wil gaan doen, was er een beetje geheimzinnig over.... (en dat voor een a-romantische man )
goeie morgen hier goeie nacht gehad 1x eruit voor wctje dus valt mee. Zo na de vk ben benieuwd heb het idee dat mijn buik gezakt is dus zullen het zo horen eerst mijn meisje na psz brengen.
Hoi November-mama's, In maart heb ik al even meegeschreven met jullie, maar door werk en vermoeidheid ben ik afgehaakt... Ik heb wel af en toe meegelezen! nu is mijn verlof begonnen en hoop ik weer aan te kunnen haken Ik ben nu zwanger van mijn tweede kindje (een jongetje) en heb al een dochtertje van net 2. Zo'n tweede zwangerschap vind ik wel echt zwaarder dan de eerste en heb ook best last van vermoeidheid en harde buiken. groetjes Fjaril
Zkhkoffer: hier nog niet mee bezig, moet idd ook nog 10 weken.. Stroopwafel wat een leuke wagen! Wij hebben dezelfde kleur maar dan de bug a boo Kaartjes/enveloppen: schoonmoeder is met pensioen.. Denk dat zij ze schrijft en ze heeft ook al aangeboden rond te fietsen dus kost t ook geen postzegels.. Ja alleen die paar verder weg.. ik vind nostalgisch heel leuk.. Zoals pimpelmees.com maar die zijn echt vreselijk duur.. Heb dus nig niks.. Verlof: 21 oktober! Werk: gister zat ik er doorheen. Stond met invalskracht die niks wist.. 1 client weggelopen, 2 waren continue aan t schreeuwen en 1 werd ook nog is agressief en gooide van alles naar me toe.. Ben echt zo pissig geworden!! Blij dat ik vandaag vrij ben!
welkom terug Fjaril! heb de box neer gezet, ben pasgeleden aangestoken door een zekere vriendin MVC ben benieuwd hoe het bij de VK was
alles was goed bij vk bloeddruk 122/60 de kleine was ingedaald maar nog net niet vast scheeld niet veel. buik 2/3 nx en 32 cm hartje klonk goed tussen de 130 en 140 slagen per min. hebben nu afgesproken dat ik tussen de 40 en 41 weken echo krijg om vruchtwater te meten en dan waarschijnlijk 41 weken doorverwijzing na zh.
Wij gaan vrijdag de box ophalen! Gister 2e hands tripp trapp gekocht.. Nu nog op zoek naar een verkleiner..
@Hanna: Gelukkig gaat het beter met Julian en was jouw controle bij de vk goed. Hopelijk weet je snel waardoor je je niet helemaal fit voelt. @Angel: Welkom! @Sjees en Napoleon: Succes vandaag met alle afspraken! @Stroopwafel: Leuke kinderwagen! @Fjaril: Opnieuw welkom! @MvC: Gelukkig was de controle goed bij de vk Hier ook geen indalingsweeën gehad. Wel een paar keer 's nachts een gevoel alsof mijn schaambeen uiteengereten werd/alsof er een olifant op stond. Daarna bij controle vk bleek het ingedaald te zijn dus dat zal het dan voor mij wel geweest zijn. Verder echt geen last gehad. Zo maar eens op weg naar de thuiszorgwinkel voor de klossen en vanmiddag het wiegje schuren, ga ik die morgen verven met mijn zusje Is de wieg waar ik en mijn zusjes in gelegen hebben. Zondag komt mijn andere zusje helpen met nieuwe stof.
Vind die ouderwetse kaartjes ook altijd wel wat hebben, hebben ook lang zitten twijfelen.... MVC Fijn dat de controle goed was.... en voor jullie een geruststelling dat ze met de 41 weken je doorsturen naar het ZKH....
hahaha ben heerlijk aan het genieten van de 90's request..... wat een jeugdsentiment komt er voorbij zeg!
Zonet op controle geweest. Zag er allemaal wel goed uit maar omdat ik minder leven voel heb ik vanmiddag een ctg, voor de zekerheid. bd 130/60, 2/3nx 30cm en idd een stukje ingedaald en nu bibi
extra zekerheid is nooit weg Napoleon, lekker lang naar het hartje luisteren... had gister trouwens bbbi, iemand een idee waar dat voor staat??? hahaha bol beneden, bekken instabiel?? nou ja weet in ieder geval dat die kleine van ons nog geen zin heeft om in te dalen
@Mvc +Napoleon: fijn dat alles goed was bij de vk @Katemans: spannend zaterdag en ook al een romantische man . @Fjaril: Welkom weer! @Napoleon: 't is een Joolz Kinderwagen: bedankt voor de leuke reacties . De kinderwagen staat beneden en ik oefen stiekem alvast .
Vannacht slecht geslapen. 3x eruit naar wc. En vanaf de laatste keer (4:30) kon ik niet meer slapen. Toen m'n vriend eruit ging voor z'n werk ben ik weer even in slaap gevallen. VIBI= vast in bekkeningang BIBI= beweeglijk in bekkeningang
Wat zijn jullie al heel actief met alle voorbereidingen! Ik moet alle spulletjes nog uit dozen halen en wiegje klaar zetten e.d. Hoop dat wel de komende week te kunnen doen. Kaartje hebben wij ook nog niet... wel lastig hoor om iets leuks uit te zoeken! @katemans... heerlijk he die 90's... weer even helemaal terug in de tijd @napoleon, succes vanmiddag, hopelijk heeft beebje het nog wel lekker naar haar zin daarbinnen!
cbbbi betekent caput = hoofdje baby boven bekkeningang, dus wel koppie beneden maar niet ingedaald. ik ga naar het zh, met femke eerst, dan haar terug naar kdv brengen en dan zelf.