Mei 2012 mama's

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door MilanFleur, 23 aug 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. mopke

    mopke Fanatiek lid

    10 aug 2011
    1.841
    4
    38
    Verpleegkundige
    Ik heb het opgezocht en berekend tot de 12 weken mag het omdat het schaambot er nog voor zit. Daarna zijn er meer risico's aan gebonden.

    Maar toch, die risico's... Ik heb pech gehad!


    @Jel: Mijn uitgerekende datum is nu 24 mei. Mag ik ook op de lijst?:)
     
  2. miffy

    miffy VIP lid

    15 jun 2011
    7.746
    418
    83
    Gastouder en Verzorgende IG
    friesland
    waar heb je dat gevonden???
    en lijkt mij toch geen fijn idee om te doen
    wij gaan binnekort naar walibi maar denk dat ik vele atracties toch oversla
     
  3. mopke

    mopke Fanatiek lid

    10 aug 2011
    1.841
    4
    38
    Verpleegkundige

    Via de zoekfunctie, vele topics en gesloten om hormoonbommetjes!
    Ik bedoel dus dat ik het niet ga doen alle attracties in.
    Daarbij ben ik afgelopen weekend naar de Efteling geweest, streepje was zaterdag zo licht en echt net gestopt met de pil dat ik dacht dat het niet positief was.
    Heb in alle achtbanen gezeten en voel me nu echt niet vervelend erom.
    Ik wist het toen nog niet.

    In het topic had de ts met de ha gebeld en die vertelde dat het tot de 12 weken geen kwaad kon.
     
  4. rose83

    rose83 Bekend lid

    26 nov 2010
    753
    0
    0
    NULL
    NULL
    @gewone sanne, sterkte! helaas zijn er inderdaad al meer meiden die een miskraam hebben gehad. Hopelijk mag het gauw weer raak zijn

    @miffy, inderdaad ze zeggen dat ze weinig last hebben van kwalen,,, maar dat kan ook zeker anders. Ik denk dat ik daar wel gewoon eerlijk over ga zijn, zodra we de eerste echo hebben gehad.


    Ik heb gehoord dat je tot 12 maanden gewoon overal in mag. Vertelde de verloskundige op deze site. Maar je moet doen, wat goed voor je voelt.
     
  5. miffy

    miffy VIP lid

    15 jun 2011
    7.746
    418
    83
    Gastouder en Verzorgende IG
    friesland
    @mopke
    ik ga wel alleen in de kinder atracties :D
    ik sla de achtbanen over, zeker als ik zo misselijk ben hihihihi

    @rose
    nou ik ben der oook eerlijk over
    vriendinnetje van mij (18) vroeg ook al hoe het was
    ik heb eerlijk gezegd dat het me tegenviel en ik er niet zoveel kan genieten als verwacht en ik hoop dat dat nog komt
     
  6. Hellow86

    Hellow86 Actief lid

    25 feb 2011
    161
    0
    0
    Flevoland
    Hier is het weer mis.. Ik weet niet zo goed wat ik moet doen.. Manlief wil graag onderzoeken.. Ik weet het niet.. Ben gebroken nu.. Net gyn gebeld receptiemedewerker was niet zo aardig aan de phone, dus ik heb maar opgehangen.. Ik moest namelijk bijna huilen en en daar heb ik geen zin in aan de phone.. Snappen ze niet dat dit je helemaal kapot maakt als je het voor de 3e keer in 9 maanden mee maakt..

    Voor de zwangere heel erg veel succes!!

    Ik meld me bij deze af!!
     
  7. minnie1979

    minnie1979 Fanatiek lid

    20 jul 2007
    3.834
    1
    0
    @Sanne, sterkte meid, hopelijk mag je snel weer op roze.

    @Priscilla, hier ook brandende ogen, draag jij ook lensen? En ik ben trouwens ook een lui monster geworden hihi

    @Dribble, leuk he Disney, zijn wij in februari geweest, of ik nou wel of niet zwanger ben, ik ga nooit in die snelle achtbanen etc. ben echt een bangeschijter haha

    @KimKimKim, ik ben geen 25 maar kom wel uit Brabant.

    @Pearl,Saar en Trotsemams gefeliciteerd met de goede echo's.
    Saar ik vind het een goede echo omdat een vruchtje nog leeft en het hartje stevig klopt, ondanks het heel sneu is dat de andere het niet redde.

    @Marlinde, hier maakt de vk ook echo's maar ik moet eerst naar de gyn voor een echo, daarna neemt misschien de vk het weer over, maar volgens mij doen ze de 20w echo ook in het ziekenhuis.

    Meiden die ziek zijn, beterschap!!

    Even een vraagje, wij willen in januari 2 weekjes naar de zon, nu zitten we aan Mexico of Jamaica te denken, is daar iemand wel eens geweest?? Is het te doen daar met een zw.schap van ongeveer 21 weken? We willen naar een resort gaan.

    Over nekplooimeting, wij doen m wel, vorige keer ook gedaan.
     
  8. minnie1979

    minnie1979 Fanatiek lid

    20 jul 2007
    3.834
    1
    0
    O jee Hellow86, veel sterkte meid!!!
    Laat anders je mannetje even naar het zh bellen.
    Dikke knuf
     
  9. Daro

    Daro Fanatiek lid

    1 aug 2010
    2.548
    0
    0
    West-Brabant
    Sterkte gewoonsanne en hellow86!!

    Jullie hebben weer veel te veel geschreven, ik kan het niet bijhouden. Ik las een vraag over hoe lang de intake duurt bij de VK. Hier 3 kwartier tot een uur. En dat is inclusief de echo.

    Mn vorige VK begon met de echo, omdat de uitkomst van de echo nu eenmaal de rest van het gesprek kan bepalen. Als er onverhoopt niets te zien is, heeft het ook weinig zin om een hele intake te houden. Ik hoop dat deze VK dat ook zo doet, want dan zijn ook meteen de zenuwen weg.
     
  10. Daro

    Daro Fanatiek lid

    1 aug 2010
    2.548
    0
    0
    West-Brabant
    Verder gaat hier alles goed. Ik ben alleen misselijk als ik honger heb, verder geen last van kwaaltjes. Mn buik groeit wel goed, hij zit nu al in de weg als ik de schoenen van mn zoontje wil aandoen :) Nog maar een paar dagen tot de echo, daar kijk ik naar uit!
     
  11. Noenz

    Noenz Actief lid

    16 jun 2011
    237
    0
    0
    NULL
    Haarlem
    Sterkte gewoon Sanne en hellow. Denk aan jullie.
     
  12. chinwa

    chinwa Lid

    21 aug 2011
    99
    0
    0
    NULL
    Brabant
    @minnie1979, ik ben in juli in Mexico (playa del carmen) geweest. Heerlijk genoten daar. We zaten in een 5 sterrenhotel Riu Tequila en ik kan je dit hotel echt aanraden. Heerlijk eten en 300 meter van het supermooie strand. Nadeel is wel dat je 11 uur moet vliegen, dat was voor mij echt een hel, aangezien ik het niet leuk vind om te vliegen:(
     
  13. minnie1979

    minnie1979 Fanatiek lid

    20 jul 2007
    3.834
    1
    0
    Thanks Chinwa voor je reactie, tja lang vliegen daar ontkomen we niet aan in januari, wil namelijk wel zonzeker op reis haha.
    We hebben nu allemaal reisgidsen liggen van oa Mexico, Jamaica, Domincaanse Republiek etc. Vliegen vind ik normaal gesproken niet zo'n probleem, maar heb dan ook nog nooit gevlogen met ongeveer 21 weken zw.schap haha.
     
  14. mopke

    mopke Fanatiek lid

    10 aug 2011
    1.841
    4
    38
    Verpleegkundige
    @minnie, ik ben in juni in Mexico geweest. Net als chinwa in Playa del Carmen. Daar is een hele mooie hotelzone playacar genaamd.
    Wij zaten in hotel Viva Whyndham Maya. Ook all-in niet teveel luxe.
    Echt een tophotel! Zijn geen liften hoogste wat je moet lopen is 4 kleinere trappen.
    Het vliegen op de heenweg viel mij reuze mee, maar op terugweg erg tegen! Ik kon niet slapen.
     
  15. minnie1979

    minnie1979 Fanatiek lid

    20 jul 2007
    3.834
    1
    0
    Ja de terugreis is nooit zo leuk als de heenreis hihi.
     
  16. chinwa

    chinwa Lid

    21 aug 2011
    99
    0
    0
    NULL
    Brabant
    @ Minnie en Mopke, Ik zat ook in de hotelzone, hele mooie plek. Zeker een aanrader als je voor luxe wil gaan!!
     
  17. 85Eva

    85Eva Actief lid

    31 aug 2011
    359
    0
    0
    Psychiatrisch verpleegkundige
    Noord-Holland
    @gewoonsanne: sterkte
    @hellow86: sterkte en laat je niet afschepen door domme, op de procedure gerichte telefonistes! Hoe verrot je je ook voelt, helaas moet je assertief zijn en heel duidelijk aangeven wat je wil, anders kom je er niet doorheen in het ziekenhuis is mijn ervaring. Als jou dit niet zelf lukt, laat je vriend dan bellen. Na 3 miskramen heb je sowieso recht op onderzoek.
     
  18. an1985

    an1985 Fanatiek lid

    22 apr 2010
    1.888
    0
    36
    Utrecht
    Voor de dames met een mk: heel veel sterkte toegewenst.

    Oh Disney! Heerlijk! Ben ik al zo vaak geweest en t verveelt nooit! Volgens mij staan er borden met een symbool als er als zwangere vrouw niet in mag. Is in de Efteling ook dacht ik.

    Hier wat tijdschriften over zwangerschappen/ zwanger zijn gehad van een collega. Zo ontzettend lief!!
     
  19. Priscilla4

    Priscilla4 Fanatiek lid

    30 aug 2011
    3.707
    0
    0
    6okt echo je ♥-tje klopt zijn zo trots op je
    @hellow... neee!! sterkte meis :(
    en idd je vriend laten bellen of bel je ha!! of een ander ziekenhuis en stap per direct over!!!

    @minnie nee geen lenzen maar af en toe branderige ogen.. vandaag ook wat meer misselijk.. beginnen mijn kwaaltjes dan nu toch te komen??

    @hier
    dj set is binnen!! wiehoeeewwww vriendlief neemt hem vanaaf mee!! krijg aan alle kanten te horen ben je zwanger? als ik zeg dak moe ben of misselijk.. morgen een feestje en heb gezegd dat ik alleen 7up wil toen ze vroeg wat ik wou drinken.. ben gelukkig met stappen al tijdje gestopt met alcohol dus gooi het daar wel op!!!

    liefs.. pris
     
  20. kellyae

    kellyae Actief lid

    5 jul 2011
    321
    0
    0
    Net mijn HCG waarde gekregen: 6933! Jeuj! Weer een pak geruster. Straks bellen ze me op voor een afspraak voor eerste echo! Spannend!
     

Deel Deze Pagina