Pink Ladies (Part II)

Discussie in 'Zwangerschap clubs' gestart door Tina85, 8 sep 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Mams136

    Mams136 VIP lid

    26 jun 2007
    22.837
    0
    0
    achterhoek
    Mira, fijne happy day!

    Kylie. Huh???? Hoe kan dat nou???

    Vaddie fijn dat alles verder goed was. He bah asbest...fijn, zo'n dag binnen hangen..not ;)

    Hier slecht geslapen...erg onrustig. Droom steeds over wat er gebeurt is.
    En tygho kwam ook al om half 5...gaaaaaap
     
  2. Kylie1986

    Kylie1986 Niet meer actief

    Dank jullie wel..
    Ben flink pissig, waarop weet ik niet maar het is gewoon zo :)

    Eigen gyn is er niet, ze gaan t voorleggen aan de dienstdoende gyn.
     
  3. vaddie

    vaddie Fanatiek lid

    30 nov 2010
    4.016
    1
    38
    Vrouw
    In de buurt van Utrecht
    @Deesjedees: iets gewonnen. Leuk

    @Mira: fijn toch zo'n dartel stemming. Lekker van genieten.

    @Kylie: vreemd. Je zou toch net voor je ei zitten? Groot gelijk dat je de gyn belt.

    @Mams: niet vreemd dat je onrustig slaapt. (en hetzelfde geldt misschien ook wel voor Tycho) In je dromen schijn je gebeurtenissen te verwerken. En dit is natuurlijk wel iets wat even tijd nodig heeft.

    Asbest: binnen zitten vind ik niet erg. Wel irri dat je niet de tuin in mag. HOpelijk zijn ze met de lunch weer klaar. (morgen de andere buren) Asbest zit in alle huis in de wijk. Bij alle huurhuizen wordt het dak vervangen. Bij de koophuizen blijft er asbest er fijn opliggen. Kosten voor verwijderen: 11.000 euries.
     
  4. juultje

    juultje Bekend lid

    2 jan 2011
    983
    0
    16
    Kylie wat vreemd! Er was toch een eitje te zien? Inderdaad de gyn bellen.
     
  5. Mira85

    Mira85 Fanatiek lid

    30 mrt 2011
    4.664
    0
    36
    In het mooie Brabant
    Kylie: En dan is je eigen GYN er ook niet, vervelend. Ik hoop dat de dienstdoende je ook een goede verklaring kan geven.

    Mams: Helemaal niet gek dat je onrustig slaapt. Vaddie legt het ook al goed uit, je verwerkt idd dingen. Het is ook niet niks om mee te maken! Knuffel.

    Nou, mijn happy-happy gevoel is weer afgenomen, heb 2 enorme puisten op mijn kaak en hals rechts gevonden :( Dank je wel PCOS!!! Bah... Die 'acne' (nou... het zijn bij mij gewoon megapuisten) rond de kaaklijn hoort bij PCOS en dat is ook een van de enige dingen die ik aan mezelf zie die met PCOS te maken hebben (naast het overgewicht wat ik al vanaf baby/peuter af aan heb). Kon het niet wat anders zijn :(
     
  6. Wen29

    Wen29 Fanatiek lid

    11 feb 2011
    2.291
    0
    0
    @kwiebje, welkom in de wereld van de zwangere vrouw! Ik had het ook hoor, het is zo extreem die slaap. Wist niet wat me overkwam. Lekker aan toe geven, werkt het beste. Ik werd er altijd gek van dat mensen steeds riepen, het gaat over hoor, Echt!! Dan dacht ik JJAAAA.....:x Maar daar heb ik nu geen ene reet aan!!Maar het is echt waar, het gaat over meid....:):) Nou ja, het wordt een stuk minder. hihihi...
    Hoe is het met je eczeem?

    @kylie, wat raar?

    @mams, je verwerkt indd een hoop in je dromen. Dat is goed, maar je sta wel gelijk weer met een andere gevoel op als je zo heftig heb liggen dromen. Laat allemaal maar over je heen komen meid, je doet het zo goed. Vind ik echt! Ook hoe je er over praat. Respect meid!

    @mini, suc6 bij de fysio vanmiddag. Ben benieuwd. Hier begint de pijn tussen me schouderbladen ook beetje op te spelen. Merk dat ik de laatste tijd iets meer gebogen ga lopen. Weer even op me houding letten, scheelt denk ik ook al.
     
  7. vaddie

    vaddie Fanatiek lid

    30 nov 2010
    4.016
    1
    38
    Vrouw
    In de buurt van Utrecht
    @Wen: bij de meeste mensen gaat het over. Ik word helaas alleen vermoeider.
     
  8. Kylie1986

    Kylie1986 Niet meer actief

    Ik snap er nu helemaal niets meer van.
    De dienstdoende gyn zegt dat de Progesteronwaarde van afgelopen donderdag (die 25) erop wijst dat de eisprong al geweest was! Hebben we dus verdomme voor niets geklust en zo de afgelopen dagen!
    Heb tegen de assistente gezegd dat diegene die ik maandag gesproken heb voor de uitslag, zei dat dat erop wees dat het ei op springen stond.

    Ik snap er nu helemaal niets meer van, maar ik laat het maar even zo. Wacht de komende cyclussen wel af, ga wel ovutesten doen of zo. Ben er even helemaal klaar mee!!

    En dan ook nog een opmerking van de assistente: U moet zich niet zo druk maken om eisprongen, dat is alleen maar verwarrend.. Alsof dat mijn schuld is!

    Met de vmk zeiden ze ook dat ik me er niet zoveel mee bezig moest houden en moest ophouden met testen..

    Ben het zo zat!
     
  9. Tina85

    Tina85 Fanatiek lid

    16 nov 2010
    1.501
    0
    36
    Hééé dames! Ben ik ook weer! :D

    Kylie: Ja, lekker verwarrend hè. Ik begrijp helemaal dat jij het niet meer begrijpt... Is wel balen natuurlijk dat je ongi bent geworden. Op naar een nieuwe ronde...enne...gewoon ovutestjes doen hoor! Als jij je daar goed bij voelt...laat die gyn dan maar even lekker in de *pie-ie-iep* zakken! Ik kan er ook zo kwaad van worden hè...je mag er niet teveel mee bezig zijn...dat vind ik dus het meest zinloze zinnetje wat ze kunnen meegeven! :x het is toch logisch dat als je een kindje wil, je er mee bezig bent? Hoe sneller hoe liever...toch? Het komt als je het niet verwacht...jaaaaaaah tuurlijk! (al moet ik zeggen dat het bij ons wel zo het geval was:)) maar vind dat je dat niet tegen iemand kan zeggen die dolgraag een kindje wil. Zijn zo van die clichées. Meiden...daar doen wij gewoon niet aan :D Kom op kylie! Effe door die rotte ongi-dagen heen, met een superlekker wijntje en dan lekker doen wat jij wil! Tempen, testen, of wat dan ook! *Geeft een dikke knuffel aan kylie*

    Mams: Hè bah, nu van die nare dromen...alsof het allemaal nog niet erg genoeg is. :( Het klinkt logisch zoals sommigen hier zeggen dat dit een manier van verwerken is. Maar jeetje...wat een lijdensweg zeg. Ik las dat je er wel goed over kan praten met je man en familie. Maar meid, schroom niet om professionele hulp in te schakelen hè. Jij en je gezin hebben een traumatische ervaring achter de rug.
    Hoe voel je je verder lichamelijk?

    Mira: je zal al wel bezig zijn...maar shop ze! Have fun!

    Vaddie: Fijn dat de guo goed verliep. Vandaag lekker dagje binnenzitten lees ik. Hebben we eindelijk weer wat beter weer...moet jij binnen zitten. Hoop voor jou, dat het bij jou in de straat superhard regent! Zit je niet voor niks binnen :)

    Hier: Voormiddag vrij gehad om badkamers te gaan bekijken. Hebben een mooie tekening laten maken. Nu maar afwachten op de eigenlijke offerte. Hoe zit dat bij jullie eigenlijk? Wij hebben namelijk geen plaats voor een bad te zetten. En dat terwijl mij dat superhandig lijkt voor kleinere kinderen...dus daar baal ik wel een beetje van. Nu had ik op internet wel zo van die vouwbadjes gezien om in de douche te zetten... Maar hoe doen jullie dat eigenlijk? Hebben jullie wel allemaal een bad ter beschrikking? Of stel ik mij aan? ;) Kan ook hoor! Gewoon zegge dan! :D

    Morgen 2de vroege echo...pfoe dit vind ik wel spannend hoor! Morgen zouden we het hartje moeten zien kloppen... vind deze echo nog spannender dan de vorige. Of dat lijkt misschien maar zo...ik weet het niet :) Moet er nu even niet aan denken dat het hartje misschien niet klopt...Voel me in ieder geval belabberd genoeg! En moe! (Wen hou je mond!:x :p;):D) Volgens mijn telling ben ik vandaag 7 weken...volgens telling van de gyn ongeveer 6 weken. Ben wel benieuwd wat de voorspelling morgen gaat zijn...

    Ik ga weer aan het werk. Halve vrije dag is over...werk aan de winkel! En vanavond ook nog naar de verjaardag van een nichtje...pfoepfoe... *snurk* :D
     
  10. Mira85

    Mira85 Fanatiek lid

    30 mrt 2011
    4.664
    0
    36
    In het mooie Brabant
    Tina: Bedankt, was heel gezellig (ja we zijn al weer terug ;))
    Ik kan me voorstellen dat de tweede echo spannender is. Ik duim voor een mooi knipperlichtje meis :D

    Ik heb nieuwe grijze laarzen gevonden, heb dikke kuiten en ik kon ze gewoon echt dicht doen :D, dus meteen meegenomen (deze zijn grijs, dus nu heb ik alles weer naast mijn bruine, witte en zwarte :p) en een aantal BH's, maar daarvan was de maat toch niet helemaal goed, dus die ga ik vanavond even ruilen. Van Sapph nu 100D aan, maar bij dit merk (weet niet eens welk merk) moet ik toch echt 100E hebben :( Ben benieuwd hoe het zal gaan als ik zwanger ben... Hoe groot kunnen je boobies eigen worden? En waar koop je dan nog een goede BH???
     
  11. Mams136

    Mams136 VIP lid

    26 jun 2007
    22.837
    0
    0
    achterhoek
    Tina, dank je wel.
    Professionele hulp hebben we denk ik niet nodig.
    al belde de ha van de week wel, en als er wat was...al was het alleen maar praten, kon ik altijd een afspraak maken.
    Ik hoop dat de man voor altijd blijft leven en werken, wat een fijne ha!

    Lichamelijk gaat het elke dag een beetje beter.
    Vandaag ff eruit geweest en straks waag ik me weer aan een verjaardag.
    Benieuwd hoe dat gaat.
     
  12. deesjedees

    deesjedees Fanatiek lid

    10 nov 2010
    1.647
    0
    0
    @ tina, wij hebben hier een bad. Lig er alleen bijna nooit in. Is niet geïsoleerd. Staat nog op de planning om de badkamer te verbouwen.
    Je hebt voor de baby de badjes op een standaard. die kun je denk ik ook in de douche zetten. En ik wil als de kleine het wat vind hem op den duur gewoon mee onder de douche nemen.
     
  13. Tina85

    Tina85 Fanatiek lid

    16 nov 2010
    1.501
    0
    36
    Heb sapph 100D en 100E????:$:$:$:$ Oooooooh! die wil ik ook! Waar heb je die gevonden???? Vind die bh's altijd zo leuk! Maar kon ze nooit in die maat vinden! Heb zelf een 95 nodig...en hier hangen ze enkel tot 85. Oooooh! Die wil ik echt hè! Zeg op! Waar?????!!!!:D
     
  14. vaddie

    vaddie Fanatiek lid

    30 nov 2010
    4.016
    1
    38
    Vrouw
    In de buurt van Utrecht
    @Tina: ze waren gelukkig rond lunchtijd klaar dus mocht ik na half 1 weer naar buiten.

    Bad: hier geen bad. Hadden we vroeger thuis wel en toen gebruikte mijn moeder het nooit omdat ze het te veel werk vond om dan weer schoon te maken. Als ze klein zijn, laagje water in de douchebak en ze hebben ook plezier. En zoals Dees al zegt: het babybadje kunnen ze ook lang in.
     
  15. vaddie

    vaddie Fanatiek lid

    30 nov 2010
    4.016
    1
    38
    Vrouw
    In de buurt van Utrecht
    Edit: rustig doen lukt weer niet erg. Vanmorgen veel te druk geweest. Na de lunch een uurtje geslapen. Nu nog even de caviakooi doen. Morgen vroeg gaan ze de andere buren doen dus moet ik weer binnenblijven. Dus nu caviakooi, dan kan ik morgen in de huiskamer verder.
     
  16. Wen29

    Wen29 Fanatiek lid

    11 feb 2011
    2.291
    0
    0
    Hier wel een bad, heerlijk! Lijkt me straks ook makkelijk met die kleine. Hebben ook wel een badje gekocht. En ze kan idd ook met ons onder de douche.
    Mijn moeder zette ons vroeger allemaal tegelijk in bad, lekker makkelijk!

    @mams, fijn dat je zo goede en meelevende ha hebt. Dat kunnen er niet veel zeggen. En ook fijn dat je je in ieder geval lichaamelijk steeds een beetje beter gaat voelen. Is je man verlopig ook nog thuis, of moet die binnenkort weer weg?
     
  17. Wen29

    Wen29 Fanatiek lid

    11 feb 2011
    2.291
    0
    0
    Sorry hoor vaddie, maar je lijf blijft niet waarschuwen. Doe gewoon rustiger aan. Wat is er nou belangrijker, een schone caviakooi of een gezond lijf waar je kindje goed in kan groeien.
    Ik snap het niet, je bent vorige keer zo geschrokken. Je wordt extra in de gaten gehouden ivm de navelstreng en toch blijf ik bijna iedere dag maar berichtjes van je lezen dat je te veel hebt gedaan, pijn in je buik en dat je helemaal op bent.
    Het is niet makkelijk om gas terug te nemen, dat hoor je mij ook niet zeggen. Maar je bent al behoorlijk gewaarschuwd door je lijf, blijf hier niet mee door gaan!
     
  18. Mira85

    Mira85 Fanatiek lid

    30 mrt 2011
    4.664
    0
    36
    In het mooie Brabant
    Ze hebben sowieso 100D, die heb ik nu een aan dus die is er zeker :D Volgens mij hebben ze van de speciale serie ook wel 95D, 95E en volgens mij (maar pin me er niet op vast) ook 95F ;) Deze BH is van Sapph Black, dat is een onderdeel die alleen in grotere maten beschikbaar zijn. Ik heb ze toevallig bij de V&D gevonden (eind vorig/begin dit jaar), maar ik denk dat ze bij de Livera eventueel ook wel zouden hebben (mss kunnen bestellen voor je...). Verder heeft de Wehkamp ze ook in het assortiment, maar dan moet je geluk hebben dat ze er nog zijn en ik weet niet of je via internet zou durven/willen bestellen ;) Dus ik zou zeggen, even kijken waar ze bij jou in de buurt Sapph verkopen en dan gewoon vragen of ze ook grotere maten kunnen bestellen uit de Sapph Black serie :D *Is helemaal blij dat ze Tina kon helpen :D*
     
  19. Mira85

    Mira85 Fanatiek lid

    30 mrt 2011
    4.664
    0
    36
    In het mooie Brabant
    Douche of bad: In dit huis zit een bad, maar daar hangt een douchestang bij met douchekop, dus we douchen eigenlijk altijd in bad ;) We gaan bijna nooit in bad (ik alleen als ik verkouden of ziek ben, met kneip eucaluptus badolie ;)). Als we verhuizen (lees: eindelijk een huis kunnen kopen) willen we graag een douche, aangezien we het bad eigenlijk nooit gebruiken.
    Als de kleine nog wat kleiner is denk ik gewoon een badje te gebruiken en zodra het kan mag de kleine gewoon met ons onder de douche hoor! Lijkt me heerlijk :D
     
  20. Tina85

    Tina85 Fanatiek lid

    16 nov 2010
    1.501
    0
    36
    Fijn dat je ha zelf heeft gebeld en dat je altijd langs kan gaan. Vind ik echt een teken van medeleven. Maar is ook fijn om te weten dat hij ook tijd voor je wil vrijmaken...dat je eventueel een vangnet hebt als het toch niet zo lekker moest gaan, of als het even teveel word.
    Knap dat toch weer zo snel de draad oppakt. Nu heb je wel geluk dat je thygo nog hebt...dus je kan niet zomaar bij de pakken blijven zitten. Tja...hoe zeggen ze dat...soms één of twee stapjes vooruit, en soms een stapje terug. Maar meid, ik vind het toch knap hoor, hoe je ermee omgaat. En dan zul je zelf misschien wel denken...ik moet er toch doorheen...nou meid, ik zit soms in tranen aan je te denken. Het laat me op de één of andere manier toch niet los...of ik kan het niet loslaten... maar ik vind jou zo een ontzettend sterke vrouw. Ik kijk zo naar je op...en ik weet zeker dat Thygo en Mylan trots zijn op zo'n sterke mama!
     

Deel Deze Pagina