Teststreep direct zichtbaar bij zw-test

Discussie in 'Ovulatie en zwangerschapstesten' gestart door MissQ, 18 sep 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Mykelti

    Mykelti VIP lid

    3 apr 2010
    11.110
    3
    0
    Wel interessant trouwens (en logisch) dat het aan het aantal zwangerschapsringen ligt, maar je staat er dan niet bij stil dat deze mogelijk leeg zijn...
     
  2. MissQ

    MissQ Fanatiek lid

    3 jun 2006
    4.824
    1
    0
    Ik weet niet goed meer of links of rechts de test streep is! Hahah, maakt bij deze test ook niet zo heel veel uit, de strepen zijn beide evendik en even gekleurd! Dat van boven mijn schaambot heb ik geloof ik niet zo, of het valt nog niet op. Waarom denken ze bij jullie dat het er 2 zullen zijn? Bij ons zijn tijdens de 2de IVF behandeling 2 emmies terug geplaatst, dus de kans is/was aanwezig dat het er dan ook 2 zijn die innestelen.
     
  3. Mykelti

    Mykelti VIP lid

    3 apr 2010
    11.110
    3
    0
    Bloed is getest vanwege de 4 miskramen. We zitten in het traject voor stellen met meerdere miskramen. Vandaar dat ze het HCG getest hebben.
    En dat is zodanig hoog dat het er 2 zouden kunnen zijn, maar kan ook net zo goed 1 zijn. Maar HCG is doorgaans sneller hoog met een meerling.
     
  4. Mykelti

    Mykelti VIP lid

    3 apr 2010
    11.110
    3
    0
    Hier voor de gein ook nog een ovutestje gedaan...mooie donkere kleur... ;):D
     
  5. MissQ

    MissQ Fanatiek lid

    3 jun 2006
    4.824
    1
    0
    Spannend voor jullie dan zeg! En jullie krijgen nu niet eerder dan 14 oktober een echo? Vanaf 5 weken kunnen ze de zwangerschapsring zien. Hoewel ze er bij mij met 5 weken en 1 dag ook maar eentje hebben gezien en je hebt mijn echo van vandaag gezien!
     
  6. Mykelti

    Mykelti VIP lid

    3 apr 2010
    11.110
    3
    0
    Aan de ene kant zou ik wel eerder willen, maar aan de andere kant niet. De keuze is voor mij gemaakt, want eerder doen ze niet en dat snap ik wel, omdat je dan extra ongerust wordt omdat het hartje dan niet persé hoeft te kloppen als ze het bv rond 6 weken zouden doen.
     
  7. MissQ

    MissQ Fanatiek lid

    3 jun 2006
    4.824
    1
    0
    Daar zit natuurlijk ook wel iets in. Al weet ik dat wachten heeeeeeel lang duurt. We zouden gewoon een luikje moeten hebben dat we in onze baarmoeder zouden kunnen kijken!
     
  8. MissQ

    MissQ Fanatiek lid

    3 jun 2006
    4.824
    1
    0
    Gaaf he!!!!! Wanneer ben jij uitgeteld? Net nog in mei?
     
  9. Mykelti

    Mykelti VIP lid

    3 apr 2010
    11.110
    3
    0
    Daar ga ik voor!!! :D
     
  10. Mykelti

    Mykelti VIP lid

    3 apr 2010
    11.110
    3
    0
    Ja, de data zijn wisselend omdat ik een lange cyclus/late eisprong had, dus zal liggen tussen 25 en 29 mei.

    Jij half mei?
     
  11. MissQ

    MissQ Fanatiek lid

    3 jun 2006
    4.824
    1
    0
    13 mei volgens mijn eigen berekeningen. 3 oktober krijgen we meer te horen. Dan krijg ik ook wat boekjes enzo mee. Dan ben ik 8 weken en 1 dag.

    Ik heb het maar weer es koud hoor. Ik ga mijn badje hier maar weer eens aanzetten en er lekker van genieten. Kleine is op school en die is pas over 3 uurtjes uit. Kan ik mooi weer even gaan rusten.
     
  12. Mykelti

    Mykelti VIP lid

    3 apr 2010
    11.110
    3
    0
    Spannend!

    Oh een bad! Zou ik nu een moord voor doen... ;):D
     

Deel Deze Pagina