Mauro moet terug

Discussie in 'Films, televisie en nieuws' gestart door wonderbaby1, 21 sep 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Umm85

    Umm85 VIP lid

    17 jun 2007
    26.310
    248
    63
    Vrouw
    huismama, doktersassistente
    Turkije
    Waarheen dan?
     
  2. MamsVanRobin

    MamsVanRobin Niet meer actief

    Kijk en dat ik nu medelijden heb met deze jongen betekend niet dat ik dat niet heb met andere mensen die hier ook in asielcentra zitten en niet geholpen worden. Maar dit krijg je zo in je schoot geworpen en als je dat zo hoort en ziet is dat gewoon verschrikkelijk. En NOGMAALS dat betekend dus niet dat ik het niet heel heel erg vind voor de anderen mensen die niet zulke kansen hebben gekregen!!! Vind het voor iedereen verschrikkelijk. Behalve voor mensen die hier alleen maar ellende aanrichten, maja dat doen mensen ook die hier geboren en getogen zijn (nederlanders)!!
     
  3. MamsVanRobin

    MamsVanRobin Niet meer actief

    Oorspronkelijk geplaatst door MamsVanRobin [​IMG]
    Pleur al die werkloze criminele mensen het land uit die hier niet horen en alleen maar problemen veroorzaken.

    Waarheen dan?

    Terug naar waar ze vandaan komen lijkt mij.
     
  4. Umm85

    Umm85 VIP lid

    17 jun 2007
    26.310
    248
    63
    Vrouw
    huismama, doktersassistente
    Turkije
    Ja maar dat is zo'n loze kreet. Zijn er hier zoveel asielzoekers dan die crimineel zijn? En als je doelt op de kleinkinderen en achterkleinkinderen van de gastarbeiders: die zijn hier geboren en die zijn ondertussen ook gewoon Nederlands. En mijn overbuurman met z'n wietplantage die geboren is in Haarlem anders idd maar weer terugsturen naar Haarlem ofzo?
     
  5. MamsVanRobin

    MamsVanRobin Niet meer actief

    Nee die mensen wonen hier al dus die kan je er niet meer uitzetten, zo simpel is dat. Betekend niet dat ze niet gestraft moeten worden net als ieder ander die dat doet!! Maar mensen die nu in asielcentra zitten en dan al crimineel gedrag vertonen mogen er van mij wel uit, en mensen die er nu ook zitten maar zichzelf wel bewijzen en zich normaal gedragen mogen van mij blijven. Dat betekend dus dat ik niet vind dat mensen die hier geen kansen krijgen maar zich normaal gedragen uitgezet moeten worden en dat heb ik ook nooit gezegd. Vind dat we nu maar is moeten stoppen met mensen binnenlaten. Nu moeten we kijken per persoon wie er mag blijven ja of nee en dan gewoon niemand meer binnenlaten. Hoe hard het ook is maar we hebben het hier zelf al zwaar genoeg met deze economie.

    Maar ik ga niet met jou in discussie, ik uit mijn mening en schijnbaar is die heel anders als die van jou. Ben nu duidelijk genoeg geweest en wil het hier dan ook lekker bij laten. ;)
     
  6. lovewinnie

    lovewinnie VIP lid

    13 jan 2007
    16.251
    790
    113
    tilburg
    vast zetten of flinke boete. vind ook dat je je verblijf hier moet verdienen en niet zo maar kado moet krijgen. na enkele misstappen heb gewoon terug naar land van herkomst zonder pardon. we hebben al genoeg nederlandse criminelen maar die kunnen we nergens over de grens flikkeren. als je als buitenlandse in nederland wil wonen en blijven moet je daar voor werken, leren en aanpassen aan onze waarde en normen. doe je dat niet heb je je kans verspild en is het gewoon eruit. zo kunnen jongens en meisjes zoals Mauro gewoon hierblijven
     
  7. MamsVanRobin

    MamsVanRobin Niet meer actief

    I agree!!

    Juist!!! En dat is wat ik nou ook duidelijk probeer te krijgen.
     
  8. Umm85

    Umm85 VIP lid

    17 jun 2007
    26.310
    248
    63
    Vrouw
    huismama, doktersassistente
    Turkije
    mamsvrobin, het was een normale discussie toch?

    lovewinnie, ik vraag me soms weleens af wanneer je voldoende bent aangepast.
     
  9. lovewinnie

    lovewinnie VIP lid

    13 jan 2007
    16.251
    790
    113
    tilburg
    ik vind aangepast, nederlands sprekend (minimaal verstaanbaar). dit natuurlijk niet meteen maar wel bereid zijn hierin les te nemen zodra je hier wilt wonen. verder bereid zijn te werken of te studeren wanneer dit nodig is dus meedoen in de samenleving. man en vrouw zijn gelijkwaardig en eigen mening van mensen toelaten. natuurlijk mag je nog je vader taal spreken, tuurlijk mag je nog dingen van je cultuur en geloof meenemen maar dit wel zodat het acceptabel is. voorbeeld hoofddoek oke, burka niet. ik bedoel vooral aanpassen aan onze waarde en normen waarin dus vrouw en man zelfde rechten hebben en dingen geaccepteerd moeten worden die hier in nederland van zelfsprekend zijn zoals eigen mening. ik zie te veel nog in de turkse familie van mijn vriend dat daar de vrouw heel de dag binnen moet zitten, zorgen voor de kids, geen nederlands kunnen spreken (ondanks hier al heeel lang te wonen) en niet zonder hun partner naar buiten mogen. over die mensen zeg ik ga gewoon terug. in nederland leven we zo niet en hoor je zo ook niet te leven.
     
  10. MamsVanRobin

    MamsVanRobin Niet meer actief

    Omdat je zei dat je er moeite mee hebt dat we mensen blijkbaar gaan beoordelen op hun kwaliteiten of ze mogen blijven of niet, dat heb ik zowiezo nooit gezegd. Ik zei alleen dat hij laat zien dat ie ervoor gaat en dat je ook mensen hebt die dat of ze nu kansen krijgen of niet gewoon niet doen. Dus daarmee zeg ik iig niet dat we mensen beoordelen op hun kwaliteiten of eventuele kansen maar op wat ze laten zien en wat ze willen. We moeten hier geen mensen laten blijven die toch niets bijdrage aan de maatschappij behalve crimineel gedrag.
     
  11. Umm85

    Umm85 VIP lid

    17 jun 2007
    26.310
    248
    63
    Vrouw
    huismama, doktersassistente
    Turkije
    Asielzoekers mogen niet werken, ama´s moeten gewoon naar school.

    Ja en dat laatste is gewoon triest, zelf zie ik dat eigenlijk niet meer gebeuren. Burka´s hebben we sowieso niet in NL overigens, dat zijn die dingen uit Afghanistan.. en een extra puntje is dat niqabs (want zo heet die gezichtsbedekking die sommige vrouwen hier in NL dragen) weer juist veel door Nederlandse moslimvrouwen gedragen wordt.. maar dat is dus weer een hele andere discussie.

    Ik snap wel waar jullie op doelen hoor en crimineel gedrag is natuurlijk niet goed te praten en dat mensen na 30 jaar nog niet NL spreken vind ik ook irritant, maar vind dit geval gewoon zo lastig met die Mauro. Eigenlijk hadden ze hem gewoon niet zo moeten laten mengen in de maatschappij als hij toch terug moest..
     
  12. SeaShell

    SeaShell Niet meer actief

    #52 SeaShell, 22 sep 2011
    Laatst bewerkt door een moderator: 22 sep 2011
    Vind het ook erg klote dat hij word teruggestuurd

    Er zijn genoeg allochtone Nederlanders die de taal niet spreken en willen spreken, mensen en winkels beroven en elke avond op straat blowen, niet werken, een uitkering krijgen, en s avonds laat als ze zich vervelen en rondhangen alles vernielen op straat en mensen lastig vallen en/of beroven en wél in NL mogen blijven

    Of sommige volwassenen die enkel en alleen in NL mogen wonen omdat ze getrouwd zijn met een NL man of vrouw ( zie de bruidjes uit bijv Azië) vaak spreken ze de taal niet als ze hier een verblijfsvergunning krijgen en hebben geen werk maar mogen wel blijven omdat ze getrouwd zijn met een Nederlander

    Dan vind ik zeker te weten dat Mauro meer recht heeft. Hij is supergoed ingeburgerd, gaat naar school, spreekt de taal perfect, nette jongen, etc

    Hier in de buurt zie ik genoeg allochtone jongeren die vanaf hun geboorte al in NL wonen maar de NL taal niet kunnen of willen spreken en de hele dag rondhangen en oude vrouwtjes beroven. Beter die mensen aanpakken en jongens zoals Mauro lekker laten blijven!!

    Zelfs mijn man die in Duitsland geboren is maar al 20 jaar in NL woont heeft superveel moeite moeten doen voor een NL paspoort 2 jaar geleden. ( hij had gewoon een verblijfsvergunning en Duits paspoort) Moest zelfs een inburgeringscursus volgen terwijl hij hier al vanaf zijn 4 woont en werkt en een opleiding heeft gedaan. Ook moesten wij echt veel geld betalen voor een NL paspoort te kinnen krijgen en moest hij zelfs naar een speciale dag waarop alle nieuwe NL ers het hele Wilhelmus moesten zingen

    Mijn man had zich kapot geoefend en toen de dag er was dat hij ( en andere mensen die op die dag NL werden) het Wilhelmus moest voordragen zaten er ineens een halve zaal vol met mensen die nogineens 1!!!!! woord NL konden! En dan terwijl hij gewoon over de grens in Duitsland is geboren , al 20 jaar in NL woont (vanaf zijn 4) en dus vele euro's neer moest leggen voor een NL paspoort en een inburgeringscursus moest volgen en al, en dat terwijl hij jaren bij DAF werkt, nogineens Duits spreekt en een opleiding heeft. Hoe krom is dit land? Hij heeft zoveel moeite moeten doen en andere mensen komen daar aan en spreken de taal nogineens en krijgen ook een NL paspoort. Dit land is helemaal de weg kwijt!
     
  13. MamsVanRobin

    MamsVanRobin Niet meer actief

    Precies dat soort lui moeten ze aanpakken, de wet moet veel harder worden. Aanpakken dat tuig of ze nu nederlands zijn of niet. Ben het zo zat dat de goede onder de kwade leiden!!! En ik blijf bij mijn standpunt dat ik vind dat Mauro moet blijven. Laat ze de rotte appels er maar tussen uit pikken zodat dit soort mensen wel een mooie kans op een toekomst hebben en die ook met beide handen willen aangrijpen!!

    Pff kan me zo boos maken om dit soort dingen, en ook over mensen die hier al temet 100 jaar wonen maar het gewoon verrotten om te taal te leren of zich aan te passen. Die lui kun je er niet meer uit gooien, maar het is wel frustrerend. Je woont hier, dan pas je je ook aan toch lijkt me ook voor hunzelf vervelend als je de taal niet spreekt. En laat me heel duidelijk zijn, ik ben absoluut geen rasist want er zijn ook heeel veeelll rotte appels onder de nederlanders. Maar het is om duidelijk te maken wat iemand ergens voor over moet hebben om in een ander land te gaan wonen en wat voor de maatschappij het beste is en natuurlijk ook heel belangerijk voor zichzelf.
     
  14. Umm85

    Umm85 VIP lid

    17 jun 2007
    26.310
    248
    63
    Vrouw
    huismama, doktersassistente
    Turkije
    Ja aanpakken ja, maar dan moeten we ook eens kappen met die term 'allochtoon' want neem aan dat we daar nu wel een keer vanaf kunnen, vind dat zo jaren 90. Pak ze aan zoals ieder ander die hier een misdaad begaat en ga niet roepen dat ze maar 'terug moeten naar land van herkomst' terwijl ze daar niet eens geboren zijn.
     
  15. Umm85

    Umm85 VIP lid

    17 jun 2007
    26.310
    248
    63
    Vrouw
    huismama, doktersassistente
    Turkije
    daantje, sinds wanneer moeten duitsers een inburgeringscursus volgen?
     
  16. SeaShell

    SeaShell Niet meer actief

    De meeste allochtoonse straattuig heeft tenminste nog familie en vrienden in land van (hun ouders)herkomst en praten de taal van het land van herkomst nog beter als Nederlands

    Dus daar geboren of niet, ik denk dat dat straattuig zich beter voelt in het land van herkomst als Mauro die de taal niet spreekt en vernederlandst is

    De meeste allochtone NL'ers die hier in Nederland geboren zijn spreken nogineens Nederlands!! Dan vind ik dat ook al zijn ze hier niet geboren ze best terug mogen als ze super crimineel zijn, eerder als Mauro iig.
     
  17. SeaShell

    SeaShell Niet meer actief

    Als je niet voor je 4 in NL woont moet dat. Plus dat je tenminste een mbo of vmbo moet hebben afgerond en dat je moet overleggen waar je werkt, en een flinke duit betalen. In 2009 moest het iig
    Edit: ook nog een verklaring bij de politie halen wegens goed gedrag om aan te tonen dat je geen strafblad hebt, en een hoop papieren aanvragen bij de IND en de Duitse ambassade)

    En vanaf volgend jaar moet je een 2 e nationaliteit laten vallen.( alleen mensen uit Marokko of griekenland mogen hun marokkaanse of Griekse nationaliteit niet laten vallen) maar vanaf volgend jaar moet je dus je nationaliteit laten vallen zodat je alleen de NL nationaliteit hebt
     
  18. Umm85

    Umm85 VIP lid

    17 jun 2007
    26.310
    248
    63
    Vrouw
    huismama, doktersassistente
    Turkije
    Die jongens spreken echt wel gewoon Nederlands hoor, die hier geboren zijn, dat is echt niet waar wat je zegt. misschien spreken ze het ondering vaak niet. Mijn schoonbroertje spreekt ook echt nooit Nederlands omdat hij gewoon geen Nederlandse vrienden heeft maar doet het super op het HBO. Maar goed, deze discussie gaat nogal offtopic. Vind gewoon dat als je een NL's paspoort hebt je dezelfde behandeling moet krijgen als ieder ander.
     
  19. Umm85

    Umm85 VIP lid

    17 jun 2007
    26.310
    248
    63
    Vrouw
    huismama, doktersassistente
    Turkije
    heb je hier een nieuwsbericht oid van?
     
  20. SeaShell

    SeaShell Niet meer actief

    StSondeond in de uitgelekte miljoenennota. Ik Google wel ff ;)
     

Deel Deze Pagina