Wie begint er ook met IUI/IVF?

Discussie in 'Vruchtbaarheidsbehandelingen' gestart door babyborn, 29 jul 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. augustus2009

    augustus2009 Actief lid

    3 jan 2011
    433
    0
    0
    Es, privéberichtje gestuurd....

    kus,
    augustus2009
     
  2. Imke22

    Imke22 Fanatiek lid

    28 jul 2011
    1.462
    0
    0
    Oude Pekela
    Meiden, ik ben net ongesteld geworden!

    Morgenvroeg om 09:00 uur wordt ik op de poli verwacht bij de Nurse Practitioner en krijgen we uitleg over de hormonen enz.

    Spannend!
     
  3. Esther1983

    Esther1983 Fanatiek lid

    5 nov 2008
    2.861
    0
    36
    Noord Holland
    @ Imke, eindelijk duidelijkheid fijn! Spannend jullie eerste IUI!!

    Succes morgen!

    @ augustus, heb je gemaild!!

    Liefs
     
  4. Druufke

    Druufke Fanatiek lid

    18 mrt 2010
    1.288
    0
    0
    Assistent bedrijfsleidster
    Venlo
    Halloooooooooooo iedereen!!!
    Heb nog niks gelezen, doe ik wel als ik weer thuis ben!
    Ik wilde jullie even wat zon sturen vanuit het zonnige tenerife!!!
    Het is fantastisch hier! Elke dag rond de 30 graden pfffff afzien hoor!
    Hoe is het met de zwangere schaapjes onder ons?
    Heel veel succes voor diegene die een poging hebben ondergaan of nog moeten ondergaan!
    Hier flink aan de klus hihi! Ik zal proberen Spaans roze mee te brengen hihi! Nou dames tot over anderhalve week!!!!

    Groetjesssssss
     
  5. heitjekarweitje

    heitjekarweitje VIP lid

    14 jan 2009
    12.710
    2
    38
    Druuf wat leuk dat je ff wat van je laat horen!! Ohh heerlijk zo lekker warm!! Ik hoop dat je, net als ik, ook een roze souvenir mee naar huis neemt! ;)

    Imke ongi..pfff shitzooi...knuffel voor jou!

    Hier: ziek...volgens huisarts een keelontsteking. Mag niks hebben dus moet het doen met zout water,paracetamol en kamillethee. En las net een tip over dat cola ook helpt dus zit nu aan de cola...
     
  6. ukk

    ukk Actief lid

    19 jan 2011
    264
    0
    0
    verkoopmedewerker kledingzaak
    @ heitje vervelend meid die keelontsteking en idd nu wel lastig dat je er niet zoveel voor mag nemen, maar goed dat heb je er wel over ;) hoe gaat het verder met je voel je je wat goed? spannend hoor, ik zie dat je woensdag je eerste echo hebt:D;) ik duim voor je meid dat alles goed is:D! lekker genieten!

    @ Druufke heerlijk!!! 30 graden haha.... helaas bereikt het ons niet echt!maar goed ze hebben het erover dat het van het weekend mooier weer word! zo weten we nooit wanneer we de winterkleren moeten pakken haha:p lekker genieten meid van de rust en ontspanning en ik hoop dat je idd net als heitje een mooi cadeautje mee brengt:D! we zijn benieuwd!!!:D

    @ Imke jammer dat je ongi bent geworden, maar dit was ook niet duidelijk zo....gelukkig kunnen jullie nu doorgaan met iui! succes meid!;)

    @ Forever en bezig hoe is het met jullie meiden? al last van kwaaltjes? hopelijk kunnen jullie lekker genieten van de zwangerschap!;)

    @ all ik hoop natuurlijk dat jullie allemaal snel zullen volgen en voor de genen die nu een nieuwe fase ingaan met ivf dat dit ook gelijk de uitkomst is! je hoort idd dat deze slagingskansen veel hoger liggen als die van iui, maar dat wil niet zeggen voor de meiden die iui doen dat dat niet lukt, want daar worden genoeg van zwanger! meiden geef de moed niet op! het is niet makkelijk allemaal, maar blijf erin geloven!!!;) ik duim voor jullie allemaal!

    @ hier gaat alles goed! we zijn van de week begonnen met het kamertje, deze is nu nog helemaal wit, maar dat is niet de bedoeling dat het zo blijft natuurlijk:p haha.... we hebben hele leuke Lief! rolgordijnen en gordijnen gekocht, met dan stoer erop! ben er zo blij mee! en ook al wat dekentjes van lief! maar dan wel alles van de jongens collectie, onze meubeltjes en kinderwagen en alles komen 6 oktober, dus dat komt dan mooi uit! weer een nieuwe fase! ik zeg ook telkens tegen iedereen het komt pas in januari, maar ik vergeet wel eens dat we niet stilstaan in de tijd haha:p we zijn alweer bijna eind september en voor je het weet in het zover met al die feestdagen die gaan komen. maar goed meiden dit gaan jullie allemaal ook meemaken;)!!! echt waar! ik zet hier wel een foto op van het kamertje als de gordijnen hangen! fijn weekend allemaal meiden!

    Liefs.....:)
     
  7. Esther1983

    Esther1983 Fanatiek lid

    5 nov 2008
    2.861
    0
    36
    Noord Holland
    @ Ukk wat heerlijk om lekker met het kamertje voor jullie kleine bezig te zijn he! Ben benieuwd naar de foto's straks!

    @ Druuf, klinkt goed! Ik vind de herfst maar niets brrrr wat ik het koud en vroeg donker! Geniet lekker daar en neem wat roze mee terug!

    @ hier, weer eens bloedverlies sinds 2 dagen (zit pas op de helft) maar goed dat ben ik wel gewend zonder de Utrogestan! Had altijd al bloedverlies vanaf mijn eisprong. Heel irri maar ja je moet het ermee doen ;)

    Liefs
     
  8. queenmeisje

    queenmeisje Fanatiek lid

    14 apr 2011
    2.134
    0
    0
    NULL
    Utrecht
    Ben jaloers Druuf.
    @Es'.. Meis waarom ga je niet aan de pregnyl ipv de utrogestan? Want dat hechten lijkt bij jou t probleem te zijn.

    Hier gaat t met ups en downs. Eergisteren een drupje bloed verloren gepaard met wat kramp en dat maakt me erg onzeker en bang. Ze willen niet eerder een echo maken. Hou me voorlopig een beetje rustig op het forum tot dat ik het hartje heb zien kloppen. Hoop ik
     
  9. heitjekarweitje

    heitjekarweitje VIP lid

    14 jan 2009
    12.710
    2
    38
    Queen wanneer is de echo dan?? Want ze zouden nu al wat moeten kunnen zien hoor!! Ik zou aan de bel trekken want die onzekerheid is ook niks! Knuffel voor jou!

    Ukk: thanks meis! Jaaa tuurlijk heb ik het ervoor over....al mn energie gaat nu naar de beeb denk ik want ik voel me ook niet snel beter, gaat veel langzamer allemaal!
    Verder gaat het goed met me! Had in de eerste week (van 4 tot 5) best veel kwaaltjes maar deze week wat minder...ben benieuwd wanneer die gaan komen! Nu alleen wat hoofdpijn (maar dat kan ook bij het ziek zijn horen natuurlijk), beetje misselijk gevoel en opgezette boobs.
    Ohh wat leuk dat jullie bezig zijn met het kinderkamertje! Lijkt mij ook heerlijk om te doen! Ben ook benieuwd naar de foto's straks!

    Esther: jeetje nu alweer bloedverlies...hoe moet dat straks met de IVF? Krijg je dan wat anders dan de Utrogestan? Of het ook daarmee proberen? Nog maar een kleine 2 weekjes, dan is het 3 okt!! Ik wacht met je mee hoor!
     
  10. Esther1983

    Esther1983 Fanatiek lid

    5 nov 2008
    2.861
    0
    36
    Noord Holland
    @ queen, ik bloed niet als ik Utrogestan gebruik (in ieder geval 11 dagen meestal) de laatste ronde had ik al wat eerder bloedverlies dus de Utrogestan lijkt ook zijn kracht verloren te hebben in mijn lichaam. Ze hebben in het VU ook een nieuw soort Lutivia (geloof ik als ik het goed zeg) dit is een vervanger van de Utrogestan en ik ga vragen of ik deze mag gebruiken. Deze zijn wel echt gemaakt voor vaginaal gebruik en zit ook een inbrenghuls bij. En anders wellicht pregnyll, maar ik reageer daar nogal heftig op meestal. We zullen zien.

    Meis wat verschikkelijk die onzekerheid, maar vriendin van mij bloedde nog best wel veel tot 8 weken, maar ze is nu 26 weken zwanger! Dus hou vol!

    @ Heitje, ja ik ben echt aan het aftellen. Ben benieuwd wat ze van mijn dossier vinden en wat ze verder gaan onderzoeken.

    Liefs
     
  11. Grotebabywens

    Grotebabywens Fanatiek lid

    18 jul 2011
    2.238
    0
    0
    NULL
    NULL
    jeetje, dat gaat al opschieten, al bijna aan de IVF Meis!! Spannend hoor! Ik ben ontzettend benieuwd naar je ervaringen! Het gaat je vast lukken met deze stap!
    Wat doet Pregnyl precies dan? Lees er verschillende verhalen over op internet nl.
    Dikke geluksknuffel, Elvi
     
  12. Esther1983

    Esther1983 Fanatiek lid

    5 nov 2008
    2.861
    0
    36
    Noord Holland
    #5152 Esther1983, 23 sep 2011
    Laatst bewerkt: 23 sep 2011
    pregnyll is het zwangerschapshormoon HCG en houdt je baarmoederslijm instand.

    Oh ja hij zorgt ook dat je eitje springt in eerste instantie natuurlijk ;) door een kunstmatige LH piek te verzorgen.

    Spannend inderdaad! Jij had vandaag toch gesprek over hormonen?? Of vergis ik me nou??
     
  13. queenmeisje

    queenmeisje Fanatiek lid

    14 apr 2011
    2.134
    0
    0
    NULL
    Utrecht
    Ik moest eigenlijk pregnyl spuiten naar door de overstimulatie hebben ze me toch maar utrogestan gegeven.
     
  14. Esther1983

    Esther1983 Fanatiek lid

    5 nov 2008
    2.861
    0
    36
    Noord Holland
    Sommige ziekenhuizen schrijven Pregnyll voor denk ook wel dat dit beter is... wellicht bij ons is standaard Utrogestan en anders het nieuwe Lutivia. Maar ik ga bij mijn intake er zeker naar vragen!

    Ga denk ff vragenlijstje voor mezelf maken ook al heb ik al veel gevraagd op de informatieavond!

    Liefs
     
  15. Grotebabywens

    Grotebabywens Fanatiek lid

    18 jul 2011
    2.238
    0
    0
    NULL
    NULL
    Thanx voor de uitleg!! Ja, dat was dus een compleet fiasco. Ik werd gebeld en ze hadden eigenlijk gewoon geen tijd voor uitleg over hormonen e.d., dus nu moet ik toch nog een keer IUI zonder hormonen doen en spreek ik de gyn pas over 1,5 week. Ik ga er vanuit dat deze 'gewone' IUI poging, niet afgaat van het totaal aantal IUI behandelingen die ik krijg en dat ik hierdoor dus niet 1 IUI met hormonen moet missen. Maar goed, ik kan er toch niets mee. Moet maar weer afwachten. Merk wel dat de hoop langzaam weg ebt. Hebben jullie dat ook? Of misschien ook gehad? Het is bij mij de laatste paar weken al zo. Wil m'n hoop weer terug!! Liefs, Elvi
     
  16. Ingeping

    Ingeping Fanatiek lid

    27 aug 2009
    1.441
    1
    38
    Noord-holland!!!
    Bij het VU toch? Zat je in de middenrij bijna vooraan????

    Liefs

     
  17. Esther1983

    Esther1983 Fanatiek lid

    5 nov 2008
    2.861
    0
    36
    Noord Holland
    Zat vooraan, maar in de linkerrij!
     
  18. Esther1983

    Esther1983 Fanatiek lid

    5 nov 2008
    2.861
    0
    36
    Noord Holland
    Jeetje wat balen meis! Kan toch niet! Vind het niet normaal dat ze zo met je omgaan. Dit is al een emotionele molen en dan gaan ze zulke dingen doen! Afspraak is afspraak toch! Ik ken je gevoel mijn hoop was bij de 3de IUI ook weg, nieuw hormoon vanaf ronde 4 gaf me weer nieuwe hoop en bij ronde 5 nam de hoop weer af. Nu met de IVF voor de deur neemt de hoop weer toe ;)

    Blijft schommelen ;)
     
  19. Esther1983

    Esther1983 Fanatiek lid

    5 nov 2008
    2.861
    0
    36
    Noord Holland
    Zie mijn foto's ;) dan weet je hoe ik en mijn mannetje (man ;) haha) eruit zien
     
  20. Ingeping

    Ingeping Fanatiek lid

    27 aug 2009
    1.441
    1
    38
    Noord-holland!!!
    Kan niet want we zijn geen vriendjes!! Zal je uitnodigen!!

     

Deel Deze Pagina