buren iets in tuin wat lawaai maakt

Discussie in 'De lounge' gestart door carpediem2010, 23 sep 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. carpediem2010

    carpediem2010 Fanatiek lid

    6 okt 2009
    4.795
    1
    0
    vijfhuizen
    Ik woon hier nog maar 2 maanden, en mijn buren hebben iets in de tuin, weet niet hoe dat heet, klamboe ofzo, van die houtjes enzo die tegen elkaar gaan.
    Als het waait, en ik lig in bed, hoor ik het de hele tijd, best wel hard( en dan zijn de ramen dicht)
    Kan ik hier iets van zeggen, of ben ik dan een zeurpiet?
    Kan er soms moelijk door in slaap komen.

    xx
     
  2. This is me

    This is me Fanatiek lid

    15 okt 2010
    3.149
    0
    0
    Ik zou het gewoon op een nette manier zeggen dat je hierdoor slecht slaapt en of ze dat ding meschien eraf willen halen.
    Als je bij mij aan de deur zou komen zou ik je geen zeur vinden en er voor zorgen dat die iig savonds snachts niet meer buiten hangt.
     
  3. Only me

    Only me Niet meer actief

    Ja, ik zou gewoon even bij ze aankloppen en vertellen dat je het toch vervelend vind om ervoor langs te komen, maar dat je er slecht door slaapt.

    Succes :)
     
  4. moes

    moes Fanatiek lid

    20 jul 2006
    2.765
    9
    38
    dromenvanger denk ik,
    ik zou het ook gewoon vragen of ze hem weg willen halen,
    of ergens anders neer willen hangen
     
  5. Amfy

    Amfy Niet meer actief

    ik denk een bamboe windgong ;)

    tja ik zou het terloops een keertje aangeven maar ik zou ook erg bang zijn dat ze me een zeur zouden vinden en gelijk een stmpel op me zouden drukken
     
  6. Missy29

    Missy29 Bekend lid

    6 feb 2010
    729
    4
    18
    Naar boven verhuisd.
    Oeh die dingen zijn inderdaad best irritant vind ik. Mijn vriend wordt er helemaal gek van, als hij zo'n ding hoort, die kan dan dus ook echt niet slapen!

    Ik zou het ook uitleggen aan de buren en vragen of ze hem misschien weg kunnen halen of anders iig op een plek hangen, waar het wat "windstiller" is.
     
  7. charity2010

    charity2010 Fanatiek lid

    29 mrt 2011
    4.322
    0
    36
    Fulltime huismama :D.
    Overijssel.
    Indd gewoon op een nette manier wat van zeggen! Mijn moeder is ook erg gek op die dingen. Hadden er dan ook altijd een paar van achterthuis hangen, kon ze beter mee slapen. Onze buurman werdt er ook gek van en die gaf dat ook netjes aan en toen bond mijn moeder ze s'avonds vast zodat ze geen lawaai konden maken :).
     
  8. carpediem2010

    carpediem2010 Fanatiek lid

    6 okt 2009
    4.795
    1
    0
    vijfhuizen
    Ben er net geweest, ze zei heb er zelf ook last van, als het erg waait haal ik het wel eraf.
    Had liever dat ie helemaal eraf ging:D Tis zon irritant geluid
     
  9. abcd1234

    abcd1234 Fanatiek lid

    28 aug 2009
    1.350
    0
    36
    NULL
    NULL
    Waarom hangt ze ze dan op?! :( Haha, maf hoor.
     
  10. zafira

    zafira Fanatiek lid

    18 feb 2010
    1.962
    127
    63
    zuid holland
    Ik heb er zelf ook 1. Vind het erg rustgevend, maar heb na mijn vakantie voor beide buren ook zo'n ding gekocht. Nu rammelen we allemaal. ( buren vonden het ook een leuk ding dus vandaar haha).

    Maargoed mocht er iemand bij mij aan de deur komen dat ze er iet van kunnen slapen, dan haal ik hem er gewoon vanaf voor de nachten. Moet wel leuk blijven voor iedereen.
     
  11. pcootje

    pcootje VIP lid

    17 jun 2009
    5.888
    0
    0
    In ons hutje.
    Denk dat het ook een kwestie van wennen is omdat het voor jou een vreemd geluid is.
    Wij hebben 2 week na onze verhuizing werkelijk waar iedere auto langs horen rijden snachts...en dat zijn dr toch heel veel, intussen horen wij ze niet meer, net als de buren die hier al jaren wonen.
     
  12. Fruitmoes

    Fruitmoes Bekend lid

    22 jun 2009
    847
    1
    18
    Ik zou gewoon even vriendelijk zeggen dat je er niet van kan slapen en of hij er evt 's nachts af kan.
    OT: Toen ik de titel las, moest ik denken aan die keer dat ik huisoppas speelde voor mijn schoonouders. Ik zat lekker buiten en hoorde wat ratelen, ik denk: 'Wat is dat toch?' Ik loop naar binnen en weer naar buiten, zie ik daar een slang voorbij glibberen. Ik bleek heel hard te kunnen gillen en nog harder te kunnen lopen (naar binnen.) Helaas zat dochter nog in auto, dus daar ben ik heen gerend en heb kind opgetild en zo snel mogelijk naar binnen gerend. Deur op slot. Man twintig keer gebeld, maar nam helaas niet op. Over geluiden gesproken...
     
  13. Andrea85

    Andrea85 Fanatiek lid

    18 mrt 2011
    4.859
    1
    0
    Onze buren hebben er ook een en die hebben dat klepel-ding er nu af gehaald omdat ze zelf gek werden van het getok bij harde wind :D Ik vond het zelf wel een fijn geluid, haha :D

    En het went overigens ook wel, moet ik zeggen, zo hebben de buren ook een vijver met een pomp die gigantisch klettert. Die pomp gaat 's nachts automatisch aan, dus overdag geen last van, maar toen we hier net woonden werden we echt gék van dat gekletter. Nu hoor ik 't niet eens meer, terwijl 't nog net zo hard klettert als eerst.
     
  14. Vagans

    Vagans Niet meer actief

    haha als ze er zelf last van heeft... waarom hangt die er dan??? haha
     
  15. zilvervosje

    zilvervosje Fanatiek lid

    30 jul 2009
    3.133
    3
    38
    docent
    Midden van Nederland
    Dat was vast niet in Weesp? Of was het een Weespse ratelslang :D?
     

Deel Deze Pagina