Meiden die in oktober 2009 gestopt zijn met de pil deel 6

Discussie in 'Zwanger worden clubs' gestart door Chivay, 11 mei 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Kirin

    Kirin Actief lid

    3 dec 2009
    275
    0
    0
    Noord Babant
    Goedemiddag Dames,

    Schandalig dat ik hier zo lang niet geweest ben. Ik heb er ook gewoon de puf niet voor.

    @mereli: Succes met de onderzoeken van Veerle
    @Banne: Ik snap dat zoveel werken ineens niet zo leuk is en je Emily dan moet missen.
    @Pluisje: Succes met solliciteren. Wat deed je voor de geboorte van Noa?
    @ingi: Sterkte. Het is afwachten hoe zoiets verloopt. En of ze nog wel kan oppassen.
    @kwebbel: Leuke foto's. Ziet er heerlijk uit. En leuke uitnodiging.
    @Babykwes: hopelijk slaapt Julian snel een stuk beter.
    @sammie: Helaas geen tips. Succes ermee.
    @Chantal: Wat fijn dat liz zo goed slaapt.
    @Chivay: Wat is Oona toch een mooi meisje. En wat is ze al groot.

    Hier gaat het allemaal wat minder. Jens huilt heel erg veel. En ik zit nu wel een beetje aan mijn limiet van wat ik nog kan hebben. Ik houd ontzettend veel van het kleine mannetje. Maar weet gewoon niet meer wat ik er aan moet doen.

    Het begint al 's ochtends, hij huilt omdat hij wakker is en honger heeft. Dat is logisch. Dan geef ik hem de borst. Halverwege moet hij boeren en begint dan ook weer heel erg te huilen. Dan wil ik hem aan de andere borst leggen. Dan duwt hij zijn hoofd ervan af. Maar wel hap bewegingen maken en weer krijsen. Als ik hem dan even in de box wil leggen of op een speelkleed. Weer krijsen. Huilen is het niet meer te noemen. Oke hij is moe, denk ik dan. Dan leg ik hem in bed. Weer huilen. Meestal wordt hij na 10/15 minuten wel stil. Maar dan schrijkt hij na 30 minuten weer wakker. En dan begint hij weer te huilen. Als we ergens heen moeten en ik zet hem in de maxi-cosi dan begint hij ook de brullen.

    Conclusie: hij is alleen stil, als ik hem eten geef. Als hij slaapt. En als ik hem vasthoud. Maar dan ook niet altijd.

    Ik baker hem al in. Probeer me aan de rust/reinheid en regelmaat te houden. Maar wordt er wel redelijk moedeloos van.

    Vandaar dat ik hier ook zo weinig reageer. Omdat ik gewoon de puf er niet voor heb. Maar hij ligt nu eindelijk te slapen in de hangwieg in de woonkamer. Maar ik hoor wel dat hij aan het pruttelen is. Dus ik hoop dat hij toch nog even doorslaapt.
     
  2. Babykwes

    Babykwes Bekend lid

    17 nov 2009
    672
    0
    0
    @jeanetjuh
    er is een sprong rond 26 weken en 37 weken
    maar met 29 weken zijn ze wel hangerig en huilerig en zo
    dus ja

    @chantal
    natuurlijk laten we hem ook huilen hij moet het zelf weer leren alleen het is meer krijsen dan huilen en overdag kan ik dat goed hebben(dan doet hij het niet) maar snachts hij schreeuwt echt de hele straat bij elkaar:(
    en als hij na 10min stil is maar helaas het is echt een volhouder ppff

    @kirin
    he wat naar dat jens zoveel huilt:(
    heeft hij het niet zuur of iets?
    sterkte!!
     
  3. Alicia78

    Alicia78 Fanatiek lid

    1 nov 2009
    1.509
    0
    0
    @Sammie. Wij hebben ook al een hele tijd dat Nina niet meer stil wil liggen. Wij hebben er hier allebei onze eiegn maneir mee. Mijn vriend trekt haar een schone lueir ana en gaat dan met haar op ons bed zitten en kleed haar dan zittend aan. Dit gaat prima. Ik verschoon en kleed haar staand aan. Ze kan dan alles goed zien en dan gaat het goed. Misschien is een van beide maneiren wat voor jullie.

    @banne. kan me voorsteleln dat het heel erg wennen is. Ik moet er eerlijk gezegd niet aan denken om nina zoveel te moeten missen. Hopleijk kun je snel 3 dagen werken.

    @mereli. poeh pittig een dag opgenomen voor allemaal onderzoelen. Hoe is ze er zelf onder?

    @Kirin. Oh dat klinkt inderdaad wel heel vermoeiend. Heb jij misschien iets gegeten waar hij niet tegen kan? Eerder dronk hij toch el altidj geod aan de borst toch? Raar dat hij dat dan ineens niet meer doet.

    @babykwes. Kan me wel voorstellen dat je Julian bij je neer legt omdat het nu voor jou teveel is om er telkens heen te gaan. Ik denk wel dat Julian nu in de leeftijd is om dingen te gaan uitproberen en dat hij nu heel goed weet wat hij wel of niet leuk vind. Als je niet het idee hebt dat pijn of honger heeftz,ou ik eens proberen om hem te laten liggen. misschein in het begin eerst een kus en weltrusten zeggen zodat hij weet dat je er nog bent en later niet meer gaan. Je kunt aan zijn huiltje wel horen of het ernstig is of niet. Julian heeft natuurlijk altijd bij jullie gelegen en het si voor hem nu heekl erg wennen om op zijn eiegn kamer te liggen. Geef hem eens ongelijk;alleen op zijn kamer of gezellig bij papa en mama,haha.

    hier is er een gigantisch aan het uitproberen. Speelgoed door de kamer gooien en kijken of er wat gezegd word,op de bank klimmen, alle kastjes van de keuken openmaken. ook als iets niet mag een flinke keel opzetten en dan denken dat ze het zo voor lekaar krijgt. Vooral extra hard huilen als er andere mensen bij zijn,hihi. ik kan een beetje pit wel waarderen,maar helaas voor Nina maakt het mij niet uit dat andere mensen kijken. ik moet er eigelijk wel om lachen,maar ook wel vermoeiend af en toe.
     
  4. missyf

    missyf Bekend lid

    14 nov 2009
    646
    0
    16
    @ sammie ja hier ook een probleem en mijn trukendoos is ook op:(
    aankleden en uitkleden ook drama.

    @ san fijn dat het beter met je knie gaat.
    en dat je snel een mooie test kom showen.

    @ kirin hier ook een kindje wat veel huilde (nu nog soms ) kan ook door de prikkels komen.

    ow kleine huilt reageer snel weer
     
  5. kwebbelsnoes

    kwebbelsnoes VIP lid

    29 okt 2009
    5.925
    2.093
    113
    Vrouw
    Kraamverzorgende
    Tiel
    Alicia: Wat een boefje die Nina. Jelmer heeft er ook een handje van, ec ht uitdagen.

    Kirin: Wat naar dat Jens zoveel huilt, heeft hij geen last van reflux? zo klinkt het een beetje namelijk.

    hier: Mijn sollicitatie ging op zich goed. De man met wie ik gesprek had gaf aan dat mijn kansen 50/50 zijn. Hij wil me graag hebben omdat hij me super enthousiast en gemotiveerd vindt. Maar de regiomanager wil dat hij iemand aanneemt die ervaring heeft en op de langere termijn wat te bieden heeft en voor mij is het natuurlijk echt een baan voor naast mijn studie. Hij gaat dus met die regiomanager overleggen, maar die filiaalmanager is dus wel voor. maandag hoor ik meer.
    Als ik aangenomen wordt, wil hij me op de kinderschoenen hebben, omdat dat een doelgroep is waar ik veel feeling mee heb. Leuk!!!
     
  6. sammie81

    sammie81 Bekend lid

    8 nov 2009
    909
    0
    0
    NULL
    NULL
    Echt fijn om te horen dat we niet de enigen zijn met het probleem (huilen als meneer moet liggen bij het aankleden) Ik zing me rot….het hele liedjes repertoire komt elke avond langs! Zo probeer ik het voor ons beiden leuk te houden, maar t valt niet mee! Hopelijk een fase! Staat dat niet in het oei ik groei-boek?

    Mereli:
    Wat een spannende dag voor jullie. Hoe gaat het met je dochter? Is ze zenuwachtig of is ze erg vrij nuchter onder?

    Babykwes:
    De tip van jeanetjuh klinkt goed! Al zal het idd vermoeiend zijn. Misschien proberen in het weekend? Dat is je man tenminste vrij en heeft hij er geen last mee op z’n werk. En de volgende dag kunnen jullie om beurten dutten!

    Kirin:
    Ik begrijp uit je verhaal dat je borstvoeding geeft? Nou heb ik daar helemaal geen ervaring mee hoor, maar krijgt hij wel genoeg voeding binnen. Ik bedoel dat kun je niet zien en je hoort het wel vaker toch? Maar nogmaals…ik ben een leek hierin!

    Alicia:
    Haha…dat had ik ook al geprobeerd. Alleen onze jongen heeft iets met het woord stil: hij kan niet stil liggen, niet stil zitten en al helemaal niet stil staan! Het is echt mission impossible!!
    En dat uitproberen herken ik……meneer weet precies waar hij niet aan mag zitten. Zo gaat hij het hele huis door , kijkt eerst naar mama of papa, lacht hun dan vrolijk uit en gaat er lekker aan zitten. Helaas voor Roan moet hij na 3x echt terug de box in! Zal ook wel een fase zijn! Ons Boefje!

    Kwebbel:
    Oei...spannend!!! Wie weet...leuke korting op kinderschoenen???
    Welke schoenenwinkel is het, als ik vragen mag?
     
  7. kwebbelsnoes

    kwebbelsnoes VIP lid

    29 okt 2009
    5.925
    2.093
    113
    Vrouw
    Kraamverzorgende
    Tiel
    Sammie: Ziengs ;) haha, als ik het zo lees lijken Roan en Jelmer wel wat op elkaar. Jelmer kan ook nog geen 10 seconden stil zitten, staan of liggen.
     
  8. sammie81

    sammie81 Bekend lid

    8 nov 2009
    909
    0
    0
    NULL
    NULL
    O...leuke winkel!
    Ik heb daar gisteren schoenen voor mezelf en schoentjes voor Roan gekocht!! mijn favo-schoenenwinkel in Tiel! Succes...hopelijk krijg jij de baan!;)
     
  9. kwebbelsnoes

    kwebbelsnoes VIP lid

    29 okt 2009
    5.925
    2.093
    113
    Vrouw
    Kraamverzorgende
    Tiel
    Sammie: Is ook mijn favo schoenenwinkel haha.....dus toen ik de vacature zag, dacht ik gelijk....yes!
     
  10. Jeanetjuh

    Jeanetjuh Fanatiek lid

    30 okt 2009
    2.149
    0
    36
    Zeeland
    @ Kirin, ik zou naar je huisarts gaan en een consult kinderarts vragen of ben je al bij de kinderarts? Als ik het zo lees denk ik ook zeker aan reflux bij Luuk ging het net zo.

    @ Alicia, haha die Nina wat een boefje he. Wel erg leuk zo'n ondernemend meisje maar ik denk ook wel eens erg vermoeiend voor je.

    @ kwebbel, ow spannend zeg hopelijk wordt je gewoon aangenomen zou leuk zijn. Over hoeveel uur gaat het?
     
  11. sammie81

    sammie81 Bekend lid

    8 nov 2009
    909
    0
    0
    NULL
    NULL
    Kwebbel:
    wanneer hoor je of je de baan hebt? Altijd spannend!
    Ben je ook al druk met de voorbereidingen van jelmers verjaardag? Jullie vieren het 1 okt toch? Haha... Dan hebben we allebei feest! Wat geven jullie jelmer? Wij hebben een puky driewieler besteld. Als het goed is komt hij vandaag binnen.
     
  12. Jeanetjuh

    Jeanetjuh Fanatiek lid

    30 okt 2009
    2.149
    0
    36
    Zeeland
    @ Kwebbel en Chantal, hebben jullie nog tips voor het vliegen enzo wat moet ik echt niet vergeten? Ow ja kwebbel die flesjes voor vloeistoffen had jij bij de drogist gehaald toch? Zo ja bij welke?

    Gisteren is mijn man met Luuk naar de kinderarts geweest we mogen weer beginnen met wat melk te introduceren gisteren heeft hij yoghurt gehad zonder reactie en vandaag een stukje brood met wat boter zonder reactie dus hopelijk gaat het de goede kant op.

    Verder gaat alles op het moment erg moeilijk zucht... Luuk slaapt sochtends een uurtje da smiddags een uur en met een beetje geluk eind van de dag nog een uurtje het is echt drama om hem in slaap te krijgen hopelijk zijn deze tandjes snel door en het sprongetje snel voorbij:x
     
  13. pluisje1985

    pluisje1985 Bekend lid

    26 sep 2009
    610
    0
    0
    kirin@ ik wil je een advies geven, koop een draagzak! Ideaalding, ze slapen er heerlijk in en jij ben dan ook minder gestresst! Het is een tip en wie weet werkt het! Als ze er net in gaan dan huilen ze, speentje erin doen en blijven lopen. Noa slaapt dan binnen enkele minuten. Ik hoop dat je er wat aan heb, vind het echt zielig voor je! Deze tijd moet zo mooi zijn, hopelijk heb je er wat aan.

    liefs van pluisje
     
  14. pluisje1985

    pluisje1985 Bekend lid

    26 sep 2009
    610
    0
    0
    Hey meiden,

    ik typ met 1 hand dus ik hou het kort. Hier gaat alles lekker, noa is erg zoet en lacht veel. De thuissituatie is tot nu toe ook weer een beetje de oude. Maar ja het is effe afwachten hoe het zal gaan, als we straks echt met 1 loon moeten gaan doen. Ben wel aan het zoeken naar werk, maar valt niet mee. Ik geniet daarom nog meer van noa nu! wens iedereen een mooi weekend toe!

    liefs van pluisje
     
  15. kwebbelsnoes

    kwebbelsnoes VIP lid

    29 okt 2009
    5.925
    2.093
    113
    Vrouw
    Kraamverzorgende
    Tiel
    Werk: Ik word maandag rond 13:00 gebeld of ik aangenomen ben ;)

    Sammie: Ja, we zijn erg druk met de voorbereidingen voor zijn verjaardag? Vind jij het ook zo onwerkelijk? Wij geven Jelmer een activiteitenkubus.
    Deze hebben we gekocht: ThysToys.nl Speelgoed voor iedereen!

    Jeanetjuh: Ik heb de reisflesjes bij de Etos gekocht, daar hebben ze verschillende soorten. Je kon daar ook gratis van die plastic zakjes waar je ze in moet vervoeren pakken.
    Wat naar dat het nu zo moeizaam gaat met Luuk, hopelijk is hij er snel doorheen!

    Hier ook tandendrama, er komen er 4 tegelijk aan, hij heeft er echt last van.
    Zijn jullie kinderen ook zo ondernemend? Jelmer probeert echt overal bovenop te klimmen.
    We hebben gisteren een traphekje voor de keuken geplaatst omdat hij steeds in de keuken zat, maar hij klimt dus gewoon doodleuk in het hek!
     
  16. Jeanetjuh

    Jeanetjuh Fanatiek lid

    30 okt 2009
    2.149
    0
    36
    Zeeland
    @ Kwebbel, oke dat is mooi dan ga ik daar straks ook even naar toe.
     
  17. Chantal1234

    Chantal1234 Fanatiek lid

    31 okt 2009
    1.062
    0
    0
    Jeanetjuh ik had ze ook bij de Etos gekocht. Echt handig:D

    Pluisje fijn dat het zo goed gaat.

    @ verjaardag! Ik heb er zo'n zin in. Heb alle voorbereidingen nu klaar. Wij geven haar 2 boekjes 1 van kikker en 1 van dikkie dik en een pratend thee servies.

    Zo hier beetje stress. Heb sinds de geboorte van Liz allemaal vreemde bobbels in mijn lichaam. En dan vooral botten die in eens opzwellen. Nou had de huisarts gezegd dat ik het syndroom van Tietze had en hypermobiel ben. Nu ging ik eergister borstonderzoek doen (doe ik altijd 1 keer in de maand) en nu voel ik een knobbeltje. Hopelijk zit die er omdat ik morgen ongesteld word. Hebben jullie dat ook vlak voordat je ongesteld word dat er wel eens een bobbeltje zit die dan later weer weg is? Nou ja ga in ieder geval maandag even naar de dokter want hou er niet van blehhhhh.....
     
  18. kwebbelsnoes

    kwebbelsnoes VIP lid

    29 okt 2009
    5.925
    2.093
    113
    Vrouw
    Kraamverzorgende
    Tiel
    Chantal: Oei, ja, dat zijn altijd enge dingen. Goed dat je het even laat checken!!!
    Ik geef nog borstvoeding dus ik voel vaak rare bobbels, maar die zitten steeds op verschillende plekken dus dat zijn vaak verstopte melkkanaaltjes.
    Hopelijk is er bij jou ook niks aan de hand!
     
  19. sammie81

    sammie81 Bekend lid

    8 nov 2009
    909
    0
    0
    NULL
    NULL
    Kwebbel:
    Wat een leuke kubus….jelmer zal het prachtig vinden! En het is zeker weten onwerkelijk. Soms kijk ik naar hem en dan denk ik wat ben je toch al groot….al kan hij soms ook echt nog klein lijken. Ik moet zeggen ik voel me nog niet emotioneel of zo…wie weet volgende week wel….ik heb wel korte terugblikken op vorig jaar, tja…zit ik er nu toch heel anders bij !!

    Hier nog een ondernemend type!!!Roan klimt, staat en loopt met een blik alsof hij dat allemaal al lang kan!! Boefjes zijn het!

    Chantal:
    Getver! Hopelijk is het niks, maar goed dat je er even naar laat kijken. Een zus van mijn vriendin heeft ook het syndroom van tietze. Ik vond het een aparte benaming.

    Leuk hé? De voorbereiding van de verjaardag van Liz….wij zijn er helemaal klaar voor!


    Wij hebben de driewieler binnen…hij is super leuk!:D

    Capt'n Sharky - Puky Driewielers - Altijd de laagste prijs bij Driewielers.nl!
     
  20. kwebbelsnoes

    kwebbelsnoes VIP lid

    29 okt 2009
    5.925
    2.093
    113
    Vrouw
    Kraamverzorgende
    Tiel
    Sammie: Wat een stoere driewieler!!!!
    Tja, dat hij soms al zo groot en soms nog zo klein lijkt heb ik ook. Hij is vaak nauwelijks baby meer. Maar vannacht was hij zo zielig, er komen 4 boventanden tegelijk aan en hij is de hele nacht aan het huilen geweest, echt niks hielp. Hoe hij dan in me kruipt als hij zo verdrietig is, dan lijkt hij toch weer heel klein.
     

Deel Deze Pagina