dankjewel donja. Ik maak mij juist druk omdat de streep niet donkerder wordt en de streep later verscheen dan gisteren.
Probeer vanmiddag eens te testen dan, gisterenmiddag werd die van ook een stuk duidelijker dan gisterenmorgen.
@jinky; ik zie het ook niet zo goed. Hopelijk heb je over een paar dagen toch een mooi streepje (2e) @Donja; ik zie um heeel lichtjes, duimen dat ie mooi donker gaat worden!
bedankt! ik bedacht me net wel dat ik gisternacht om half 1 voor het laatst heb geplast en vannacht om half 3 voor het laatst geplast en vanochtend vroeger getest(7:15) dan gisterochtend (na 8 uur)zou dat er mee te maken kunnen hebben? heb vannacht maar 4,5 uur niet geplast
Concentratie van urine maakt zeker wel wat uit zo in het begin. Had je ook maar hele lichte (waterige) urine? Want dan kan t zijn dat je idd nog niet zo duidelijk test. Maar uiteraard moet het dan sowieso wel in de loop der dagen donkerder worden. Succes!
hier snap ik er niks meer van, maar ga dr maar vanuit dat t weer door naar de volgende ronde is. wel nog getest, batterije van toestel zijn leeg dus is met de telefoon genomen sorry! in t echt lijkt t streepje iets donkerder dan gisteren. maaaaar, gisteravond veegde ik wat roze af en zojuist veeg ik wat rood/bruin af.. veel te vroeg want zou op zn vroegst maandag pas ongi worden na de inseminatie, maar het zal wel. zal maandag de gyn wel bellen en dan zien we t met de uitgangsecho wel.
thx kellox maar je ziet m dus wel? ik zie m eerlijk gezegd zelf op de foto amper haha.. en dan is t omdat ik weet dat ie er staat..
hoi meiden, is dit herkenbaar, 2 ongeveer dezelfde ovu testen? gisterenochtend en vanochtend getest maar zie weinig verschil. kan het nog donkerder worden of neemt het eerder af en waneer zou ei nou zijn (geweest)
haha dank je mm1981 maar omdat ik ook bloedverlies heb, te vroeg na de behandeling, vraag ik me af of t wel goed is.. dus denk dat ik maandag maar gewoon bel naar de gyn en dan kijken ze maar ff.. en anders weer op voor een nieuwe ronde....zucht..