@Bika: Leuk, eens een avondje voor jezelf. Ik vind het nog steeds erg moeilijk om haar niet met me mee te nemen. Vandaag heb ik mijn uurtje spinning dan ook niet af kunnen werken, Anne-Fleur bedacht halverwege dat het tijd werd voor haar voeding. In september ga ik naar een onewomanshow en dan ga ik haar ook achter laten, maar dan zal ze wel al bijna vier maanden zijn. Yes, komende zondag... doopfeest van Anne-Fleur. En jee, wat heb ik nog veel voorbereidingswerk
Hahaha Karen, tja kleinkind, wat moet je daar dan nog van zeggen he... We worden doorgestuurd naar de ka, maar wel dinsdag en niet vandaag. Heb de rest van de dag beetje in bed doorgebracht en beetje op de bank hangend, ben niet helemaal lekker. Probeer zo nog een laatste beetje fles er in te krijgen en dan ga ik lekker slapen. Man heeft weer nachtdienst dus sta er wederom helemaal alleen voor.
In sept alweer 4 maand Karen? hihi of je hebt de maand fout of de leeftijd denk ik. Maar ja heb er ook veel moeite mee hem alleen te laten. Moet dat echt van mezelf gewoon, maar makkelijk is het niet. Maar kan toch niet voor eeuwig elke minuut van de dag bij hem blijven natuurlijk. En heb ook wel echt genoten van gisteravond, was echt zo gezellig mn vriendinnen weer te zien!!
Ja, zo denk ik er eigenlijk ook wel over. Je moet die navelstreng nu eenmaal ook symbolisch los kunnen maken op een bepaald moment, maar zelfs na vier kids blijf ik dat moeilijk vinden! En september moet natuurlijk wel december zijn... stommerd die ik ben... had het echt niet door
Wat erg een kaartje met hoera, een kleinkind! Zou je wel een hele jonge oma zijn. Theoretisch is tegenwoordig natuurlijk alles mogelijk, maar denk dat je er niet aan moet denken . Wij zijn donderdag met de kleine meid bij de kinderarts geweest. Hier in het zh is dat standaard 6 weken na een KS. Ze zat donderdag helemaal onder de uitslag, dus dat kwam goed uit! Ze was in ieder geval goed gegroeid en bijgekomen. Maar heeft wel de Frisopep voorgeschreven gekregen. Dit is eigenlijk hetzelfde als Pepti van Nutricia. Ze vermoeden toch wel heel sterk dat ze een koemelkallergie heeft. Komt ook heel erg in de familie voor. Mijn moeder, tante, zusje, neefje hadden het ook. Gisteren was ik weer terug in het ziekenhuis. Toen met mijn schoonzusje. Die is uiteindelijk opgenomen met hyperemesis gravidarum (zelfde als ik gehad heb). Het ging thuis niet meer, dus nu toch maar besloten om een paar dagen aan het infuus te gaan. Ik heb mijn kleine neefje of nichtje wel even op de echo mogen bewonderen . En overal waar ik kom daar in het ziekenhuis word ik herkend. Ze kennen me allemaal en andersom . Gisteren dus ook weer bij de arts ass, eergisteren bij de kinderarts (was eerst arts ass op de VK) en de gyn zwaaide vanaf de eerste verdieping eergisteren toen hij mij en mijn man zag lopen door de hal. Die bekendheid is echt niet goed! Hoop dat het zonnetje doorzet, wil vanmiddag even te voet de stad in.
Oew! Dat gaat wel errug ver, haha! Net zoiets als dat meisje van 19 gisteren bij TVOH, dat door een van de coaches op "een jaar of 30"werd geschat
Dat was gewoon echt zielig. Ok ze zag er niet uit als 19, maar 30 nou ook weer niet hoor!! Pfff so blijven maar bellen, neem mooi niet op. Gooi elke keer het geluid er af, want man ligt te slapen na een nachtdienst. Wat ze waarschijnlijk ook best weten, maar toch even bellen. Hij kreeg ook al een smsje dat ze even willen weten hoe het met de kleine is. Ja daaaggggg dat doe je maar wanneer hij wakker is!!! Stelletje $@*#@&* (de reden dat ik dus ook mooi niet op neem, zit niet te wachten op een telefoontje van hun. Weet bij god niet wat ik tegen ze moet zeggen altijd en ze willen mij ook helemaal niet spreken, ze bellen alleen maar voor mijn man)
Nogmaals; lang leve de nummermelder!!!!! Gisteren de Easybase plus MaxiCosi opgehaald; zag er echt super uit, en voor een heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeele mooie prijs! Daarbij kwam; die mensen reden ook eenzelfde auto als wij, dus wist zeker dat het zou passen. Ben er echt erg blij mee! En ik heb vandaag op Facebook een babypakketje gewonnen van Babytijd; shirtje, mutsje, nog wat; leuke start van de dag!
Bika: Schoonouders!!!! Die van mij maakten gisteren zulke paniek dat ik met schoonzus naar het ziekenhuis was gegaan en we hun niks hadden laten weten. We moesten gelijk komen, eer sm schoenen aan heeft zijn we al 2 uur verder. En S. kon fijn bij papa blijven. Dus zag het probleem niet. Daarnaast heb ik vaker in het zh met hyperemesis gezeten dus weet wat wel en niet slim is.... Klus: Leuk!!! Goed begin van de dag. Ik was vanmorgen de felicitasbox gaan halen. Beetje waardeloos. Het is dat je hem gratis krijgt. Pyamapapje kan ik geeneens gebruiken (koemelk) en tegen de tijd dat ze het uberhaupt mag over de datum. Voor de rest klein potje sudocrem, handig voor de luiertas en wat tijdschriften. We hebben mooiere dozen (Plus, Jan Linders) gehad.
Is dat echt alles wat er in zit? Net weer eens kraambezoek gehad. Was erg gezellig!! Waren man's oom en tante, echt hele leuke mensen zijn dat Kleine ventje spuugde me daarentegen zo erg onder dat het zelfs in mn onderbroek zat!! Arm ding Klus fijn dat de easybase zo mooi nog is!! Veel plezier ermee
Ik balen, hij een fles om 11 uur. Drinkt hij maar 30 cc!!! Net opgegeven om er nog meer in te krijgen (meestal wil hij na een tijdje rust wel weer). Reken ik net uit hoeveel hij vandaag gedronken heeft... 765 cc!!!!!!!!!!!!!!! Vind je het gek dat die laatste fles er niet meer in gaat hahahah. Ok eerlijk is eerlijk, er is vanmiddag bij de fles van 4 uur echt heel erg veel uit gegaan, denk tussen de 20 en 50 cc. Maar zelfs als je die er af haalt zit hij op een heel erg nette hoeveelheid, gewoon voor de 2e dag achtereen genoeg ! Nu alleen dus nog op de juiste manier en in de juiste tijd. Maar mama is blij!!
Gaat vast wel een keertje lukken Bika! Keep the faith, hihi! Hidde sliep gister dus om 21:15 uur, en heeft lekker doorgetukt tot 04:30 uur, (uiteindelijk na verschonen, effe "kletsen"etc. om 05:00 uur de fles) dat was wel prettig. Maar wat ik al eerder eens heb aangegeven; om 08:00 uur was hij alweer wakker. Ik vertik het om 'm dan al een fles te geven want als hij dan drinkt, komt het er net zo hard weer uit en drinkt hij heel slordig. Maar slapen, ho maar... Ik ben er wel wat makkelijker in om 'm effe te laten jengelen totdat hij weer in slaap sukkelt, maar papa slaapt dan niet meer in, dus die heeft 'm zuchtend mee naar beneden genomen en mij laten liggen. Erg lief, maar beneden was hij ook geen moment stil, en Kluspapa had echt alle middelen aangewend; op de borst gelegd, in de wipstoel, in de box, beetje knuffelen etc. Niks hielp. Nu kom ik net beneden, ik pak Hidde en zeg dat hij nou toch echt moet gaan slapen, haha... Leg 'm op zijn buik in de box.... en hij valt als een blok in slaap... Dju! Ligt het dus toch weer aan mij... zucht..
Kleine meid hier heeft ook slecht gedronken voor het slapen gaan. Kreeg er maar 65 cc in, die ze voor de helft ook weer uitspuugde. Ik heb haar gewoon in bed gelegd met het idee: ze meld zich wel. En ja hoor. Papa en mama hebben tot 5.30 uur mogen slapen en daarna tot 8.30 uur! Is een van jullie al ongesteld geworden. Ik dus gisteren en zoveel bloedverlies heb ik nog nooit gehad. Was blij dat we nog kraamverbanden hadden liggen!
Nee helaas, wil weer met de pil beginnen, maar dat schiet niet op tot ik ongesteld wordt. Nou de afgelopen 3 flessen krijg ik er niet meer dan 60 in. We zullen het wel zien, heb vannacht besloten dat ik niet meer een uur ga prutsen, dan drinkt hij maar niet. Hij krijgt een half uurtje. Als hij niet genoeg binnen krijgt melden we ons wel weer bij de ha en dan gaan ze maar eens wat sneller er aan doen. Ik ben gewoon op.
Intussen ligt Hidde nog steeds heerlijk te pitten... Ben wel blij, als ik jullie verhalen zo lees, dat het drinken hier verder goed gaat; alle flessen gaan eigenlijk wel leeg. Lijkt me wel frustrerend voor jullie , want je wilt natuurlijk toch dat je kindje het goed doet, hè?! Dikke knuf voor jullie hoor!!!
angel ik ben al wel ongesteld geweest ik moet haast alweer maar heb een spiraal laten zetten voor twee weken terug ongeveer dus weet niet zo goed hoe en wanneer ik het dit keer kan verwachten ik was de eerste keer ook heel erg ongesteld ik zag gewoon sterretjes voelde me echt heel slap ook
Ben dus blij dat ik niet de enige ben die zo erg ongesteld is. Ik heb al 2 keer me helemaal kunnen verschonen omdat ik doorlekte. Ga binnenkort ook een spiraal laten zetten, dan schijnt het sowieso minder te worden of helemaal weg te gaan.
Nou ons meiske had om acht uur de laatste fles, heb haar niet ingebakerd in bed gelegd, van 20.15 tot 22.15 daarna haar verschoond en ingebakerd en toen heeft ze geslapen tot half zes!! Das wel beter hihi kijken of dat vannacht weer zo gaat
Hier gaat het nog slechter dan het al ging. Het is nu echt helemaal mis. Hij drinkt echt over de hele dag een paar slokken, krijsen, wil niet meer. Dus heb hem zodra hij wou een paar slokken gegeven elke keer. Niet meer doorgezet op vaste(re) tijden. Nexium stikte hij bijna in, hij verslikt zich om de haverklap. Het beetje dat hij drinkt spuugt hij ook nog eens gedeeltelijk uit. Gisteren ben ik zelf echt compleet ingestort. Man ging weer de nachtdienst in en daar zat ik dan uren lang met een krijsend kind dat pijn en honger had. Eten wou hij wel, maar kon hij niet. Heb uiteindelijk de buurvrouw, gelukkig ondertussen een goede vriendin van ons, gevraagd om 11 uur of zij even op hem wou passen. Vond ze geen probleem en die heeft me vervolgens naar bed gestuurd. Om 2 uur is ze weer naar huis gegaan, had ik mooi even 2,5 uur kunnen slapen. Echt zo lief van haar!! Vandaag gaat man bellen met de ka of we niet nu al terecht kunnen, zeggen ze nee ga ik daar op de poli bij de balie staan met hem wanneer hij weer echt honger heeft. Pik het niet meer. Onze hap heb je al niets aan die sturen je zo weer weg, dus kan gewoon geen kant meer op. Man zegt wel dat als ze hem willen zien vandaag hij de kans heel erg groot acht dat ze hem op gaan nemen. Dat moet dan maar, wordt daar niet blij van, maar hoe het nu gaat kan gewoon echt niet!! Er is iets mis en ze moeten maar eens uit gaan zoeken wat het is. Dit gaat al 5 weken zo! Man zal denk ik over een half uurtje thuis zijn, hij wou hem eerst zelf nog even zien voor hij ging bellen zodat hij met een duidelijk verhaal kan komen. Op dit soort momenten ben ik zo blij dat hij zelf arts is (vannacht niet tijdens zijn dienst hoor!!!), hij laat zich niet afschepen met het zal wel goed zijn.
Succes!! Fijn dat je buurvrouw bij je was. Ik zou idd een consult eisen vandaag. Precies waar we het gisteravond over hadden! Laat me wat weten over hoe en wat. En als je ff gewoon wil kletsen dan bel je maar. Ik ga nu kleine meid wakker maken en verzorgen.X