Geef jij je kind eten wat nog niet betaald is?

Discussie in 'De lounge' gestart door consider, 23 sep 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
?

Geef jij eten wat nog niet betaald is?

  1. Ja

  2. Nee

  3. Anders, namelijk....

Meerdere stemmen zijn toegestaan.
De resultaten zijn alleen zichtbaar na stemmen.
  1. Babystew

    Babystew Niet meer actief

    Zo op het eerste moment zal ik zeggen dat ik dat niet zou doen, omdat ik dit inderdaad onbeleefd vind. Je hebt nog niet betaald dus het is nog niet van jou.
    Maar misschien denk ik daar anders over als ik zelf in de supermarkt sta straks met een krijsend kind. Vind dat ook heel gênant dat anderen dan last hebben van mij..
     
  2. Jo79

    Jo79 VIP lid

    6 mei 2007
    25.068
    3.862
    113
    Ik snap niet zo goed wat gejengel en gedram hiermee te maken heeft. Mijn kinderen krijgen niets als ze gaan jengelen of drammen, ze krijgen gewoon spontaan wat en soms als ze er netjes om vragen. Voor mij zijn dat dingen die los van elkaar staan. Natuurlijk zul je ook wel moeders hebben die hun kinderen wat geven om ze stil te krijgen of geen zin hebben in gedram, maar ook dat is mijn probleem niet.
     
  3. Foxymama

    Foxymama Niet meer actief

    Juist als ze gaan jengelen en drammen geef je ze toch niks lijkt mij?
    Want 1000000% dat je kind dat de volgende keer gaat proberen.

    Als mensen dan last hebben daarvan kan mij niet echt heel veel schelen.
     
  4. Kwekijzer

    Kwekijzer Niet meer actief

    Je rukt het wel uit zijn verband, heeft niets met vinden te maken. Ik vind het persoonlijk ook VET aso als je iets in een supermarkt gaat consumeren terwijl je dat nog moet afrekenen. Maar daarmee zeg ik nog niet dat iemand persoonlijk ook VET aso is, ik vind het asociaal gedrag. En mensen halen hier overmacht en gewoon laks met dergelijke dingen omgaan zoals dit, nogal door elkaar.
     
  5. Sisa

    Sisa VIP lid

    13 jun 2008
    5.552
    1
    0
    Jeetje meiden... waar maken jullie je druk om zeg ;):$
     
  6. Vlinderbloem

    Vlinderbloem VIP lid

    27 mrt 2008
    8.128
    1.682
    113
    Wat mij opvalt is dat ik steeds lees dat het "belachelijk is dat je asociaal wordt gevonden wanneer je iets geeft", maar ik zie nergens actually staan dat iemand heeft gezegd dat je dan vet aso bent. Zo krijg je wel een catfight ja. MI-AUW! ;)
     
  7. Danjay

    Danjay Fanatiek lid

    3 dec 2009
    1.407
    1
    0
    smurfenland
    nou idd zeg, ga lekker naar buiten het is eindelijk mooi weer:)
     
  8. Assi

    Assi Fanatiek lid

    2 mrt 2008
    4.519
    46
    48
    Ik ga daar echt niet moeilijk over doen, hoor. Jeetje, tegenwoordig is bijna alles not done...

    Als iets in mijn kar ligt dan krijgt mijn dochtertje het gewoon. Niet altijd. Soms wel, soms niet. Ik ga er gewoon voor betalen. En in winkels hebben ze er echt nooit moeilijk over gedaan.
     
  9. wenrichtwan

    wenrichtwan Bekend lid

    5 feb 2011
    775
    1
    18
    Vrouw
    Activiteiten begeleidster
    Stadskanaal, Provincie Groningen
    Ik zou het zelf niet doen nee.
     
  10. Pluis81

    Pluis81 VIP lid

    16 mrt 2010
    6.445
    2
    0
    Pedagogisch werker
    Brabant jonguh!!
    Ik zou het zelf niet doen maar veroordeel ook niemand die het wel doet,dat moet iedereen toch lekker zelf weten? Wat kan mij het schelen wat een ander doet,als ik me daar allemaal druk om ga maken..
     
  11. Marsupilami

    Marsupilami Fanatiek lid

    12 dec 2006
    2.072
    309
    83
    verpleegkundige
    Ga je in een kledingwinkel dan ook de kleding die je wil kopen vast aandoen. Als de mogelijkheid er is, ook alvast wat eten met je nieuwe kleding omdat je het achteraf toch gaat betalen?

    Ik vind dat zolang iets niet betaald is, is het niet van jou en heb je te wachten met consumeren tot je het daadwerkelijk betaald hebt.
     
  12. Wat een discussie zeg.. Jeetje!
     
  13. Elmo

    Elmo Niet meer actief

    Hahaha...ik moet er ondertussen ook een beetje om lachen hoor.
    Relaxxxxx ;)
     
  14. Luuz

    Luuz VIP lid

    16 aug 2008
    23.842
    2.610
    113
    Hier
    Ik vind het wel grappig om te zien dat de discussie nog steeds loopt na 56 pagina's :D
     
  15. sistabigbones

    sistabigbones Actief lid

    15 mrt 2009
    380
    0
    0
    rotterdam


    Je haalt me de woorden van het toetsenbord:D
     
  16. hellie

    hellie Fanatiek lid

    27 aug 2009
    1.178
    1
    0
    Noord-Brabant
    Ik doe dat wel. De ene keer krijgt hij in de supermarkt een banaantje van de groenteboer, de andere keer krijgt hij van mij iets en het komt ook regelmatig voor dat hij niks krijgt.
    Als hij iets van mij krijgt, wordt het uiteraard wel afgerekend, daarom zie ik het probleem er ook niet van...

    Oh, en van de week kreeg hij nieuwe schoenen en die mocht hij ook direct aanhouden (of is dat iets heeeel anders?;))
     
  17. vinisa

    vinisa Fanatiek lid

    8 sep 2008
    4.346
    1
    36
    Vet ASO hoor!!

    ;)

    Hier ook zo, we kochten eerste paar schoenen voor onze dochter en toen heeft zij ze ook meteen aangehouden en daarna hebben we pas betaald. We hadden het wel gevraagd aan de medewerkster die ons hielp, maar toch.. ASO dat we zijn, want we hadden nog niet betaald :D
     
  18. Belle1981

    Belle1981 Bekend lid

    5 jun 2011
    654
    0
    0
    NULL
    NULL
    Goh, dit is echt het enige forum waar zo'n discussie eindigd in zoveel pagina's! kom op hee, bizar.

    Volgens mij hebben we het weleens gedaan, lang gelden, met een stukje brood als ik me geod herinner. Sinds ze de 2 gepasseerd zijn niet, dus die keer was ervoor, toen de oudste klein was, echt jong dus.

    Ik doe het liever niet, niet omdat ik me erger, niet omdat het voor de cassiere vervelend is (ik heb zelf lang in Duinrell gewerkt in de supermarkt als puber, en ik vond dat niet srtorend, er zijn ergere dingen op de wereld), maar meer omdat ik liever aanleer dat ze maar even moeten wachten, vaak zelfs tot thuis, anders heb ik straks alleen gezeur in de winkel. Maar meer niet, ik doe het zeker niet om een ander het makkelijker te maken, en ergerende mensen? die ergeren zich maar lekker verder...er zijn ook genoeg dingen waar ik me aan erger ;)
     
  19. Kwekijzer

    Kwekijzer Niet meer actief

    Jemig, het lijkt wel een one liner geworden dat "VET ASO".

    Net als dat "doe es normaal man"-"doe zelf normaal man" ;)
     
  20. Kwekijzer

    Kwekijzer Niet meer actief

    Op welke forums kom jij dan als dit het enige is?:D
     

Deel Deze Pagina