Pfff, ik ken het!! Helaas ben ik ook al een paar maanden bezig met terugbetalen!! De laatste rekening moet halverwege oktober betaald zijn en dan heb ik totaal 1600,- betaald!! Ben wel blij dat ik er vanaf ben en dat ik het zonder teveel moeite heb kunnen betalen!! Maar ik had er leuke dingen van kunnen doen!! En ik weet nu zeker dat ik volgend jaar echt niks meer hoef terug te betalen en dat ik alleen maar geld terug krijg!!
Ik had in augustus gebeld! Kwam thuis van vakantie, 2 enveloppen.. 599 voor zorgtoeslag en 474 voor huurtoeslag. Denk je alles gehad te hebben valt er 2 dagen later nog eentje binnen van 2009, 399 euro!! Ik gebeld en gevraagd hoe t zat.. ja mevrouw we hebben t nagerekend bla bla bla.. ik zeg zitte er verdomme kleutertjes op jullie rekenafdeling! Was zooo boos!! Er zijn geen grotere oplichters dan de belasting!! Eigelijk massaal boycotte!!
een aantal jaar geleden woonden we nog in een huurhuis. we hadden recht op huurtoeslag. dat kregen we ook elke maand. toen kregen we opeens van de bd een brief dat we er geen recht op hadden en zo even 900 euro terug moesten betalen. vond het heel vreemd dat we van wel recht opeens op helemaal geen recht kwamen. wij in termijnen betalen. toen dat klaar was kregen we de definitieve afrekening. bleken we er toch recht op te hebben. hadden we het weer teruggekregen. was blij natuurlijk maar we hebben wel een aantal maanden een stukje krapper moeten leven.
Haha lekker suf! Ik maak voor mijn werk weleens bezwaarbrieven voor omzetbelasting en was er domweg vanuit gegaan dat het zo ook werkt voor de kot. Nu bedenk ik me dat ik dan ook altijd de aangifte omzetbelasting opnieuw verstuur.
Nee hoor, je kan gewoon een brief sturen, zoals Fairy Tale heeft beschreven. Heb er zoveel geschreven (was vooral zakelijk), maar die brief is alles. De BD gaat je dan een bevestiging sturen dat je ze bezwaarschrift hebben ontvangen en moeten je dan in kennis stellen van hun bevindingen of vragen om meer informatie.
Bij mij staat op de beschikking eerst ons toestingsinkomen, daaronder de gegevens van mijn zoon en dan uren per maand. Ik heb zojuist ook een bezwaarschrift getypt. Wij werden vriendelijk verzocht om 1260 euro over te maken?! Natuurlijk Maar bij uren per maand staan 30 uren minder. Als ik met het toetsingsinkomen dat hun zelf noemen en de daadwerkelijke uren opnieuw een berekening maak dan geeft de site van de belastingdienst aan dat we een hoger bedrag terug hadden moeten krijgen dan we daadwerkelijk hebben gehad. Dus ik ben benieuwd of we dan nu wat terug krijgen ipv moeten betalen. Ik heb al eens een bezwaarbrief gemaakt en ook gelijk gekregen, dit ging over iets anders maar je kunt gewoon zelf een brief schrijven/typen, in je eigen woorden dan komt het helemaal goed (als je gelijk hebt) Maar voor iedereen is het dus wel even opletten want hoor nu dat bij meerdere die uren niet kloppen.
nooit meegemaakt, hier altijd alles in moeten vullen. en over de uren. Hoe kan dat nou? je moet toch een kopie van je jaaropgave sturen, daar staan toch gewoon je uren op, en die uren heb je ook ingevuld bij de BD toen je het aanvraagde. Is het nou zo moeilijk voor de BD?!
bij mij staan er geen uren op en ik heb nooit uren ingeleverd! maar wel meer uren afgenomen. hoe weten ze dat het klopt? bizar he? ik ga morgen wel bellen!
Dit vroeg die meneer van de belastingdienst ook aan mij, of ik aan het einde van het jaar wel een papier had gekregen waarop ik wijzigingen enz kon aangeven. Daarbij moest ook een kopie van het jaaroverzicht van de creche. Ik gaf aan dat ik die nooit had gekregen. Nou zei hij, dan hebben we wrsch bij het kdv gegevens opgevraagd en is er miscommunicatie geweest. Ik moet nu bezwaar aantekenen met een kopie van het jaaroverzicht van het kdv.
Nou, het zijn me een stelletje nietsnutten daar. Wij hadden ook meer uren afgenomen dan ik had opgegeven, de extra uren staan ook keurig op de jaaropgave van het kdv. Maar nog hebben ze die uren niet meegerekend. Als ze het nou gewoon eens in 1x goed doen, hoeven ze daar bij de bd minder uren te draaien en dat scheelt ons uiteindelijk ook weer centen