Ik kan niet herinneren dat ik ooit zoveel pijn in me rug heb gehad... Het zit echt in mijn onderrug. Heb vannacht ook voor de verandering eens niet geslapen, heb alleen op de bank gehangen met een warme kruik. Om half 5 dacht ik laat ik eens naar bed gaan... Gelukkig slaapt mijn dochter ook lekker uit (als ik niet hoef te werken) dus net pas een half uurtje uit bed Maar ben wel gebroken zeg. Ben dat niet meer gewend een nachtje overslaan. Ben ook geen 20 meer hahha Het is wel lekker weer zeg vandaag!! Vanavond komt mijn moeder even oppassen zodat wij nog even samen naar de kermis kunnen hier een dorp verder!!! Man is vanaf maandag een weekje vrij, dan kan hij aan de klus! Verven van plafonds, behang aftrekken, opnieuw behangen en dan weer schilderen En dit alleen nog van woonkamer en keuken (de rest moet ook nog, maar dan eerst weer even sparen)
Ik ben ff harrieindewarrie Ik doe net een ovu-test ruim 3 dagen te vroeg (en ben altijd STIPT op tijd) dus heb hem aan de kant gelegd voor de verzameling Maar hij is gewoon positief volgens mij?! Ben al naar de fotocamera geholt, maar die doet het niet, volgens mij batterijen leeg, dus die in de oplader gedaan. Hopen maar dat hij het zo doet, dan hoop ik dat jullie ff met me mee kunnen kijken?
hee dames, Ik droom sinds een week bijna elke dag vooral leuke dingen, over het krijgen van een tweeling, over een innestelingsbloeding, maar vanacht een hele enge nachtmerrie bbrrrr... wat was ik bang zeg ik ben toen snel tegen vriendlief aan gekropen ahhhaha Kan veel dromen een zwangerschapskenmerk zijn? hahahha ik heb nog 10 dagen te gaan tot de nod en ik zoek nu al aanwijzingen tot een eventuele zwangerschap hahaha Verder was ik gisteren kotsmisselijk maar ja dat kan nog niet van een evt. zwangerschap zijn want dit is nog veelste vroeg... Mijn temp is alweer 0.2 gestegen, joepie dat zie ik liever dan als dalen hhahaha Weten iemand hoeveel dagen de eisprong de innesteling plaats vind? Nou dat worden nog lange dagen tot mijn nod Zijn er al meerdere die zich helemaal gek maken ahahhah??? Kuss
Volgens mij is het gelukt met het maken/plaatsen van de foto; de bovenste is van gistermorgen, en de onderste van net, wat denken jullie?
@ chanelle; dromen kan zeker een teken van een zwangerschap zijn. Maar ik kan absoluut niet meepraten over symptomen, beide zwangerschappen waren een verrassing en had ik totaal geen kwaaltjes, zeker niet voor NOD...ik vind het lange wachten van de eisprong tot NOD ook het vervelendste, van NOD tot ovulatie vind ik wel meevallen, dan weet je zeker dat je niet zwanger bent, en ben ik er ook veel minder mee bezig.
heey enas, ik vind de periode van de eisprong tot de nod idd ook het ergste omdat ik me dan helemaal gek maak hahah Maar ik heb nog nooit een ovulatietest gedaan maar ik zie wel duidelijk een goeie streep op die van vandaag. ik zou toch maar vanavond gaan klussen voor de zekerheid en morgen weer een ovu test doen ahahhah. Kuss
inderdaad aan de klus jij!! huppakkee! Ik mag vanavond ook weer denk ik.. Gisteren wel een streepje maar volgens mij en mijn vriend nog niet helemaal dus vandaag moettie wel knallen..
wat lief van je ventje melanie! alohaman is er hier ook zo mee bezig, bv in de klusperiode als ik eigenlijk te moe ben dan vind alohaman dat er nog wat aan het goededoel gedaan moet worden en ik heb als ik zwanger ben vaak de hik dus elke keer als ik hik zit die vol verwachting te glunderen haha best schattig hij wil nu zelfs elke dag FF bekijken om de grafiek te analyseren dus het word steeds erger met hem wel lief!
Dromen! hou op schei uit haha als ik zwanger ben droom ik ook heeeeel anders. Veel levendiger en echter en inderdaad de vreemdste nachtmerries komen voorbij in een fantasywereld waar steven king nog wat van kan leren hier vannacht ook vaag gedroomd dus wie weet je innesteling heeft waarschijnlijk nog niet plaats gevonden dus echte hcg klachtjes zijn het niet, er is mij welleens vertelt dat dromen enz ook door het progestoron kan komen wat vrijkomt na je ei ( waardoor mede je temp stijgt) de innesteling vind meestal plaats tussen dag 5 en dag 10. gemiddeld dus zo op dag 7. dat je temp weer gestegen is is wel lekker! zegt niets maar wel goed teken dat je dus progestoron aanmaakt
thx voor de reacties! Heb mijn mannetje al gemailt dat hij op moet schieten als hij thuiskomt van zijn werk, en dat er dan een grote klus te wachten staat. Maar aangezien hij in utrecht werkt en in het oosten woont, zal het wel wat later worden. Maar volgens mij geeft dat toch niet, want bij een posi-test springt hij toch binnen 24-48 uur? Naaaajaaaa ik ga iig wat leuks doen vandaag
@enas, die is positief, maar hij kan eventueel morgen ook nog posi zijn en dat dan je ei morgen/overmorgen springt. @kelly1312, ik heb het ook altijd onderin me rug, ook zo erg dat ik met wakker worden eerst een half uur met me rug bol moet liggen voor me gevoel. ik slaap ook slecht die nachten.
Mooie positieve test Enas Ik ga zo nog even een test doen. Ik baal een beetje van gister... Wij nog dapper aan de klus gister avond laat en eigenlijk d8 ik dat het voor mij nx zou worden maar dat is niet het ergste ik geniet er evengoed wel van maar het was andersom.... Vanavond is ie weer erg laat thuis maar ik ben bang dat het een moetje word en het daarom niet lukt. Zou jammer zijn want ook hij wilt het graag, volgende maand anders maar mijn mond houden over testen en gewoon proberen om de dag vol te houden.
Aloha: wat een mooi FF kaartje heb je. Hoop dat hij zo mooi hoog blijft. Mannen: de mijne is er niet mee bezig deze maand ben toch niet zwanger zegt hij ivm spiraaltje verwijderen. Hij wil eerst nog een paar maanden oefenen zegt hij, hij bedoeld meer dat hij dan klussen wel prettig vind. Toen ik net zwanger was durfde hij nl niet meer.
Het grappige is dat het enige wat ze hoeven te doen is klussen hahaha wij doen werkelijk de rest met alles
Probeer ik wat afstand van t forum te nemen en dagje met manlief weg te gaan zodat we even niet aan zwanger-worden denken, is heel dolfinarium bezaaid met baby's!! Notebene vanmorge een dolfijntje geboren ook (wat wel super schattig eruit ziet! Helemaal verschrompelt nog hihi)
Idd dat klussen zien ze wel zitten ,maar zoals nu een poepluier verschonen. Meneer staat er kokhalzend boven.