De rollatorgirls

Discussie in 'Algemene clubs' gestart door Liesben, 16 jun 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. zogelukkig

    zogelukkig Niet meer actief

    Geen nieuws goed nieuws moet je maar denken!

    En volgens mij bept de helft hier tevens in een ander clubje.;)

    Hier alles goed, gisteren heel de dag naar het strand geweest; heerlijk!

    En het blijft zulk mooi weer deze week, joepie!
     
  2. Natas1

    Natas1 VIP lid

    4 aug 2007
    7.903
    0
    0
    Almere
    Ik klets ook al heel lang mee in andere cluppies, maar de laatste dagen even niet want ik was belabberd. Niet echt ziek genoeg om in bed te duiken, ik hing tegen griep aan, maar behoorlijk gammel. Verder druk druk druk dus ben een paar dagen niet op het forum geweest.

    Het is hier idd wel erg stil.
     
  3. belinda203

    belinda203 Bekend lid

    23 mrt 2008
    784
    0
    0
    verzorgende I.G.
    Odijk
    Ook hier even weinig zin gehad om uitgebreid te typen.
    Leuke dingen en minder leuke dingen lossen elkaar af. Zo ben ik geslaagd voor een trouwjurk bv! :D
    Maar ook de rugproblemen houden de gemoederen flink bezig.Intussen zijn er foto's gemaakt waar niks uitkwam en ben ik terug geweest naar mijn huisarts.Het vermoeden is nu dat ik een scheefstaand Si gewricht heb waardoor ik nog steeds klachten heb en de therapie tot nu toe nog niet werkt. Vrijdag ga ik voor het eerst naar een manueel therapeut die er hopelijk nu wel wat aan kan doen.Ik word er soms een beetje moedeloos van.
    Maar goed,voor de rest gaat het wel goed geloof ik,hopelijk zijn jullie ook weer snel van alle kwalen verlost en kunnen jullie weer lachen!
     
  4. zogelukkig

    zogelukkig Niet meer actief

    Hb je al een MRI gehad, Belinda? Daarop instabiel SI-gewricht wel te zien. Maar ik kan je dus een hand geven, heb er al 20 jaar last van.
    De manueel therapeut kan je wsl wel helpen, mits hij/zij voorzichtig doet.
     
  5. belinda203

    belinda203 Bekend lid

    23 mrt 2008
    784
    0
    0
    verzorgende I.G.
    Odijk
    Ja,die heb ik gehad maar toen hebben ze alleen een lumbale scan gemaakt en er is niet gekeken naar de si-gewrichten.
    Vrijdag moet ik naar de manueel therapeut dus ben benieuwd wat die gaat zeggen. Ik hoop niet dat ik er 20 jaar last van ga hebben..........
     
  6. zogelukkig

    zogelukkig Niet meer actief

    Nou nee, dat hoop ik ook niet voor je!
    OP een lumbale scan moeten ze te zien zijn geweest! Ze zitten nl. ter hoogte van je onderste lumbaalwervels.
    Ging je nou ook niet naar houdingstherapie? Werkte dat niet?
    Het SI-gewricht is een stabiliserend gewricht. Maar vaak is ie te instabiel, heel simpel gezegd. Doordat de banden die eraan vast zitten uitgerekt zijn door een scheefstand van het bekken of een beenlengteverschil of door hormonale toestanden.
    Hier zijn de problemen chronisch en dat weet ik. Maar dat hoeft zeker niet zo te zijn, dus ik hoop voor jou dat het over gaat!
     
  7. belinda203

    belinda203 Bekend lid

    23 mrt 2008
    784
    0
    0
    verzorgende I.G.
    Odijk
    Kun je er wel mee functioneren zogelukkig?? Ik heb al zolang rugklachten dat ik een eetje vrees dat het hier ook chronisch is nl. :(
     
  8. Liesben

    Liesben Niet meer actief

    Haaaaai meisjes ______(\_______

    :D

    Ik leef nog hoor!
    Inmiddels de 37 weken gepasseerd, en in afwachting van wat komen gaat :)

    Belinda, wat een ellende met die rug van jou! Ik hoop dat "ze" er iets mee kunnen!
     
  9. zogelukkig

    zogelukkig Niet meer actief

    Ja en nee.
    De pijn is onderdeel van mijn bestaan, het hoort erbij.
    Om daar mee om te gaan heb ik wel een revalidatietraject doorlopen. Ik heb geaccepteerd dat het zo is en laat er niks voor!
    Nee, kan geen vierdaagse lopen, maar heb wel een kind gebaard!:D
     
  10. zogelukkig

    zogelukkig Niet meer actief

    Wat schiet het lekker op nu! Gaat het nog, heb je alles af?
     
  11. Liesben

    Liesben Niet meer actief

    Ja hoor, het gaat...ik begin het wel een beetje "zat" te worden dat ik nog zo weinig kan, maar hé...alles voor het goede doel!
     
  12. lotuss

    lotuss Fanatiek lid

    11 sep 2008
    3.964
    1
    38
    Sterkte voor de dames met rugklachten... valt vast niet mee!
    Ben wel eens door m'n rug gegaan vroeger..pff...

    37 weken Lies.....je mág nu al gaan bevallen officieel!
    Het echte aftellen is begonnen en inderdaad vallen die laatste weken niet mee. Moet je je voorstellen dat je nu nog een peuter rond hebt lopen... Ik was echt blij dat ik ging bevallen van Sophie! Bij Rosalie ook trouwens hoor!
     
  13. belinda203

    belinda203 Bekend lid

    23 mrt 2008
    784
    0
    0
    verzorgende I.G.
    Odijk
    Lies dan heb je ook nog eens de pech dat het voor de tijd van het jaar nog heerlijk en warm weer is. Heb je nog last van vocht vasthouden of iets dergelijks?? Ik hoop dat de laatste loodjes niet al te zwaar zullen worden voor je! Het wordt idd wel steeds spannender!(en dan ben je hopelijk niet bijna 2 weken over tijd,net zoals ik :( ) ;)

    Ja die rugjes die hebben het zwaar te verduren! Ik hoop maar dat de manueel therapeut me morgen kan helpen.
     
  14. Roes

    Roes Fanatiek lid

    9 okt 2009
    1.791
    0
    0
    woonbeg voor jongeren met een verst beperking
    Gelderland
    En Belinda...denk je dat manueel therapeut iets voor je kan betekenen of is dat nog te vroeg om te zeggen?
    HEYY LIESBEN....oeiiii...leukleuk! en ook een klein beetje niet..tenminste dat had ik want dan komt zo'n bevalling..Hoe kijk jij er tegenaan?? ohww mss lig je nu al wel van alles weg te puffen..ssspppannend!!
    ZG: jeempie 20 jr al rugklachten, wat stoer en goed van je dat je er niets voor laat (zo'n 4daagse mis je niks aan hoor!) super instelling van je!
    Hier geen galstenen maar een vervetting van de lever ws door medicatie en wat overgewicht..en er wordt nu wat serieuzer gekeken naar mijn maagklacht..kheb nu een andere ha en zij denkt aan een chronische ontsteking aan maag ws veroorzaakt door een niet behandelde ontsteking...hmmmmmm....khoop dat ze er flink naast zit en is het iets veel simpelers hihihi.. Nou ja tot die tijd doorslikken en genieten van het fijne weer buiten!
    Zoonlief is helemaal in de dreumes/peuter overgang haha Heerlijk jochie met zijn ondeugende uitstraling, ijsblauwe ogen en de liefste lach die ik ooit gezien heb..(jaja ik ben verliefd op vader EN kind)
     
  15. belinda203

    belinda203 Bekend lid

    23 mrt 2008
    784
    0
    0
    verzorgende I.G.
    Odijk
    Nou ik zit nu brak op de bank.Mijn rug voelt lekker beurs ondanks de Ibuprofen 600.Mijn SI-gewricht zit vast en hij heeft een poging gedaan om deze los te maken.Ik kan nu nog niet zeggen of het gaat werken,dat kan ik denk ik pas over een paar weken,De pijn zal nu wel normaal zijn.Maandag weer naar de bedrijfsarts.Ben benieuwd.
    Fijn en zonnig weekend allemaal!
     
  16. Liesben

    Liesben Niet meer actief

    Hahaha. nog niks weg te puffen hier hoor Roes.
    Soms wel flinke menstruatiepijn, beetje voorwerk enzo. Maar ik heb besloten dat we na het mooie weer gaan bevallen. Nu hopen dat die kleine me begrijpt :)
    Hoe ik er tegenaan kijk? geen idee, ben nooit bevallen. Dus we zien het wel, kan me er nu wel druk om maken, maar dat lijkt me redelijk zinloos ;)
     
  17. Liesben

    Liesben Niet meer actief

    He gatsie...net nu ik het zo spannend vind en tijd te over heb is het overal zo stil. Kvinnerniksanzoopzp :(
     
  18. Roes

    Roes Fanatiek lid

    9 okt 2009
    1.791
    0
    0
    woonbeg voor jongeren met een verst beperking
    Gelderland
    hahahha....leuk scrabblewoord Lies! tja het is idd ernstig kalmpjes hierzo, lijkt alsof we de beste tijd erop hebben zitten... nou het mooie weer zit erop dus kindlief moet ant werk !!!
    hierzo loopt mams met een maagontsteking rond en manlief met een ontsteking IN zijn voet ???? kan dat???? ja blijkbaar. Hij jammert en vloekt dat het akelig pijn doet, kan en mag er niet op lopen. tja het zal vast pijn doen geloof ik wel...mijn onsteking doet ook pijn. Gelukkig komt het nu en niet eind vlg week want dan gaan wij onze de zee bezoeken...
     
  19. Liesben

    Liesben Niet meer actief

    Voor degeme die hier nog wel eens komen...Ik heb vanaf ongeveer 03:00 vannacht weeën. Nog wel wat onregelmatig, maar nu ongeveer om de 10 minuten. Tussendoor veel harde buiken en menstruatiepijn. De verloskundige komt rond 1100 even langs om te checken, en als het mogelijk is ook de vliezen te breken...
    Wordt vervolgd.
     
  20. pinguin72

    pinguin72 VIP lid

    7 jan 2006
    7.832
    1
    38
    Ik schreef nooit zo mee maar las wel mee.
    Succes Liesben! Spannend!
    Hoop op een prachtige bevalling voor je!
     

Deel Deze Pagina