krekeltje 2 flessen! Ik krijg die 5e fles er maar niet van af. Gisteravond deed ie het zonder maar net weer de hele tijd huilen dus ik heb hem maar een flesje in bed gegeven...
Wauw. 2 flessen, wij zitten nog op drie. En zolang de groente nog niet gaat blijft dat zo. Op welke rijden zijn die flessen?
morgen... pfff geen idee wat dr met aaron was vanacht! 1, 3,4,5 en 7 uur wakker . flessen. hier ook 2 flessen en daarnaast in de middag een pap(weet niet of jullie die ook als fles rekenen?) tijden: 8.00: fles 10.15: fruithapje 12.30: papje 15.00: yoghurtje 17.30:groentehap 22.30: flesje
Hier ook een rotnacht.. gisteravond begon het al met elk half uur hysterisch wakker worden..denk toch door de spreidbroek. normaal als ze wakker wordt doe ik er een speen in en klaar.en toen om 01.00 en 03.00 en toen was ze echt ontroostbaar. spreidbroek af gedaan en toen ging mevrouw prinses heerlijk op dr zij liggen en verder slapen zonder morren.. maar vannacht weer eens proberen...helaas...
@niki, ze is natuurlijk gewend om te gaan liggen hoe ze wil en nu moet ze op haar rug slapen. Dit is natuurlijk heel erg wennen voor haar. Pim moest vorig jaar ook eigenlijk een half jaar op zijn rug slapen en hij is een echte buikslaper, maar na 2 weken hebben we z'n slaapzak maar los gemaakt van het matras, niet te doen. Ik hoop voor julie dat ze er snel aan went. Hier een redelijke nacht gehad, Job's tandje komt eraan, we krijgen een duiveltje, hahah. Job was om 5.30 wakker en daarna gilde hij Femke wakker van de lol dus hebben we hem maar weer in de box gelegd. Tja wat moet je anders, ze moet wel naar school dus heeft haar rust wel nodig. @flessen, wij zitten nog op 4 flessen als hij niet extra komt. 7.00 fles melk 9.00 fruit 11.00 brood en kleine fles. 15.30/16.00 warm eten met kleine fles 19.30 fles pap. Het is een beetje wisselend hoe het warm eten uitkomt hoor, soms doe ik ook rond 15.00 fles en rond 16.30 warm eten.
Hey hey @ Niki ai ze moet er duidelijk nog aan wennen. succes! helemaal als ze een zij slaper is! @ Triska aah wat een rotnacht.. sterkte om de dag door te komen. Lastig he als ze nog niet kunnen zeggen wat er is.. zat er geen mug op z`n kamer waar die wakker van werd? @ Krekeltje zo 2 flessen al knap! smorgens en savonds? Ik wou de middag fles na 90 doen toen zei ze nee hij moet zeker nog 2x 150 hebben.. dus ik zo ja maar savonds drinkt hij ook nog 180 weg.. keek ze me zo raar aan.. tja die ga ik er dus echt nog nie af doen hahaha dus ik ga de middag fles eens afbouwen hij eet met gemak 1 a anderhalve boterham weg dus dan kan ie zat n 90.. (deze fles haal ik er niet helemaal af omdat ik het belangrijk vind dat ze melk drinken tussen de middag) dan savonds of smorgens maar ietsje minder zitten we ook op 2 hahaha @ Hen gefeliciteerd en een fijne dag! hoe smaken de cupcakes? zag een heel makkelijk apparaat darvoor bij de kruitvat! -- Hier gaat het de goeie kant weer op.. de kids knappen op alleen het hoesten blijft. Heb maandag toch de huisarts weer gebeld en hebben nu voor Arjen een puf (ventolin) gekregen. Eind van de week moet het hoesten beter zijn anders langskomen en ove 2 weken mogen we de puf niet meer gebruiken.. ben benieuwd! Voor Jarno heb ik net hoestdrank gekocht.. t is gelukkig mooi weer dus hopelijk knappen ze hier een beetje van op! Ik heb vanavond EHBO herhalingscursus.. 18:30 tot ong 21:30 hoorde dat het eergister uitgelopen was tot 22:00 moet nog wel een uur na huis en morge om 5:45 m`n bed uit!! dus ik ben om 21:30 echt weg Pff net 3 wasmanden was weggevouwen en ga dr nu weer 1 ophangen.. Dan genieten van de zon! echt lekker warm!! xxx
hahaha, nou hij had wel een muggebultje . gister at ie ook slecht en vandaag gaat dat al een stuk beter dus hoop dat aankomende nacht ook weer een rustige wordt, ben juist zo blij dat ie doorslaapt hahaha!
@Dani, ja, hij vermaakt zich wel....dit had ik bij de andere kids nooit gedaan, maar we zijn nu echt elke minuut slaap hard nodig. ( niet dat ik dan nog heel goed slaap hoor maar we rusten dan iig wel.) Fijn dat het beter gaat met de kids. Die ventolin helpt altijd erg goed hoor!!
@muggebulte, haha die van ons zitten zo vol dat er al gevraagd word of ze de waterpokken hebben.... Moet zeggen dat ik nu haast geen muggen meer binnen heb, denk dat afgelopen weekend ergens iets open heeft gestaan zonder hor.
Ah Niki, wat vervelend, hopenlijk went ze er snel aan! Ik sluit me aan bij het rijtje van beroerde nacht! Volgens mij is er nu echt een tandje op komst ( roepen we al heel lang haha, maar bleef maar uit). Ze heeft echt pijn en veel uit het niet huilen en echt ''knagen'' op haar speen. Lang leve de dentinox en vanmorgen maar een zetpilletje gegeven.
wie zijn er trouwens allemaal over naar het zitgedeelte van de kinderwagen? Dan kan toch als ze goed kunnen zitten of al eerder? Linde zit nog in de maxi cosi.
hier met ruim 5 maanden over gegaan naar kinderwagen. kan me niet meer indenken dat ze op deze leeftijd nog in een bak liggen. ze zit al,wilt kijken etc. maxi cosi wel. die opvolg autostoel mogen ze met 9 kilo in. vaak rond 8/9 maanden denk ik.
hier ook al met 5 maanden over. Mag officieel pas met 6 maanden maar sam wil graag alles zien en begon anders te bleren. Emma heeft er tot 10 maanden in gelegen. Nu zou ik het niet eens meer aandurven. Denk dat sam zich omhoog trekt aan de rand en eruit kukelt.
nu weet ik wat sam wilde bereiken met zijn acrobaten handstand ... het is hem gelukt om zelf te gaan zitten die kleine aap!
Ligt er idd een beetje aan welke wagen je hebt. Ik doe JOb nu in de maxicosi als ik ga wandelen, want als ik het zitgedeelte monteer dan zakt ie nog een beetje weg omdat hij nog niet zo stevig zit. Zo kan hij toch lekker kijken. De bak staat nog voor het grijpen indien nodig, maar is wel krapjes.
Ik zit bij dkter Femke en ik ben heel erg ziek. Heb last van mijn oren en een zeer hoofd en ik moet nu 4 dagen in het zh moet blijven.
haha patje ik moest je laatste reactie wel 2x lezen hahahaha denk huh? hihi ooh zielig zoveel muggebultjes. Arjen wil niet echt meer in de box.. vanmorgen 6:15 ging hij ook heel hard huilen met resultaat iedereen wakker.. en Jar ook huilen.. maar dan stop je de speen erin meneer slaapt verder en wij liggen met z`n 3en wakker in bed hahaha nouja.. @ Debby knap zeg!Ik wacht nog steeds! hier ook flinke acrobatische kunstjes @ Arjen zit ook al vanaf ong 5 mnd in de wandelwagen. maxicosi op onderstel dan ligt hij naar z`n idee nog te plat en kan ie niet goed kijken hij zakt soms nog wel iets onderuit omdat ik hele gladde stof van de kinderwagen heb.. @ tandje.. hier 3e tandje ( voor boven) in zicht. klein wit puntje en dikke bult haha idd lang leve de Dentinox! ga ff eten maken moet straks dus naar EHBO ( had ik al verteld geloof ik hahaahah ) @ triska haha ziejewl een mugje hopelijk gaat het vannacht beter!