Juni 2012 mama's

Discussion in 'Bevallingslijst forum' started by Laurie, Sep 24, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Mijn laatste keer ging ook mis met bijna 6wk. Ik ga ervan uit dat deze beeb blijft plakken!!! Het heeft geen zin om nu al te stressen, je kunt de uitkomst toch niet veranderen.

    Gewoon lekker van genieten meiden!!
     
  2. Mirri

    Mirri Fanatiek lid

    Sep 25, 2009
    4,551
    1
    38
    N.Holland
    ditissumdan:D
     
  3. GewoonLinda

    GewoonLinda Fanatiek lid

    Jan 4, 2011
    2,938
    58
    48
    Lekker duidelijk!!!!

    Ik ga morgen ook nog even een test doen en dan hoop ik dat die van mij ook zo donker is. De mijne was maandag nog niet superdonker, maar al wel heel duidelijk.
    Maar ik denk dat het voor mijn gemoedsrust wel goed is als hij morgen net zo donker is als de controlestreep....
     
  4. Hoop42

    Hoop42 Niet meer actief

    Mooie test Mirri! Heel duidelijk:)

    Ik heb gisteren en eergisteren getest.Allebei al heel duidelijk.Over een paar dagen doe ik het nog een keer:)
     
  5. volonta

    volonta Actief lid

    Apr 7, 2011
    139
    0
    0
    NULL
    NULL
    -Gewoon Linda: Ik voel ook eigenlijk geen bijzonderheden en ook tijdens mijn eerste zwangerschap heb ik weinig tot geen kwaaltjes gehad. Je hoeft je daar dus geen zorgen om te maken! hier wel wat lage rugpijn, eigenlijk zoals ik altijd heb als ik ongesteld wordt :S
    Ik voel me verder prima! Dank je.

    - Hoop, dank voor je welkom! Wow, een vijfde kindje, wat een rijkdom! Hoe ziet de samenstelling van je gezin eruit?
    Als je dit liever prive houdt begrijp ik ook hoor!

    -Winnie, wat goed dat de waarde is gestegen! En wat leuk dat je al een echo afspraak hebt om naar uit te kijken!

    -Bloempje, JEEEH, gefeliciteerd! Het lijstje ziet er goed uit! Dank je wel. Ik zal mijn gegevens er zometeen ook bij zetten.

    - Mirri, jij ook gefelicteerd met je zwangerschap! Wow, wat een mooie duidelijke test. Die heb ik hier nog niet hoor!

    Hier alles goed! Blij zijn wisseld zich af met onzeker zijn..
    Ik vind het erg leuk om zo vanaf het begin bij het toppic aanwezig te zijn!
     
  6. volonta

    volonta Actief lid

    Apr 7, 2011
    139
    0
    0
    NULL
    NULL
     
  7. waauww :d
     
  8. Zo ga ik het straks aan manlief vertellen:
     
  9. Ik wil van de rest van de meiden ook wel eens weten of jullie samen hebben getest en zo niet, hoe je het verteld hebt en natuurlijk hoe jullie mannen reageerden!
     
  10. GewoonLinda

    GewoonLinda Fanatiek lid

    Jan 4, 2011
    2,938
    58
    48
    Wat een leuke manier om het te vertellen.... Ziet er echt leuk uit!
    Wij hebben zaterdagochtend samen getest.
    Stiekem had ik al wel eerder al een test gedaan en daarop verscheen al een heel licht streepje. Maar dat heb ik manlief maar niet verteld. Vond het zo sneu. En ik was ook een beetje boos op mezelf dat ik me niet had kunnen inhouden haha...
     
  11. lin2011

    lin2011 Fanatiek lid

    Aug 22, 2011
    3,321
    0
    36
    Een heel verhaal geschreven, valt de pc uit!
    Overnieuw dan maar..

    Welkom nieuwe mama's en gefeliciteerd met jullie mooie testjes ziet er goed uit!

    ik heb gisteren nog even een digitale gedaan van cb. Die dag 1-2 weken geleden bevruchting aan. Dus mijn hcg is ook nog niet super hoor maar het klopt precies met de ovutestjes.
    Zie avatar voor de test de dag ervoor een kv test gedaan staat in mn album.

    Hoe ik het verteld heb, nou we hebben een soort van samen getest hij lag in bed en ik was aan het testen op de wc en toen werd de test al heel snel duidelijk dus rende ik naar de slaapkamer en riep:"Kijk dan ik ben zwanger! "
    Erg leuk dat champagneglas idee!

    @GewoonLinda: Niks voelen is niet gek. Die krampjes komen soms af en aan en ik voel ze deze keer amper. Is geen meetbaar iets.

    Ik heb wel last van mn onderrug en mn darmen. Voel me verder prima. Het begint nu pas een beetje door te dringen dat het weer zo is en het voelt zo fijn en niet meer zo leeg. Ben nog wel een beetje onzeker en de onbezorgdheid is ook niet raar na de mk van de zomer maar ik probeer wel positief te blijven. Het word er niet erger of minder erg van of ik nu wel of niet genoten heb en het zal mis gaan. En deze keer gaat gewoon goed komen.

    Hebben jullie al over namen nagedacht?
    Wij hadden al een meisjes naam maar voor een jongen nog geen idee. Vind ik ook moeilijker.

    Hoe zijn jullie mannen eronder dat je zwanger bent?

    Die van mij is blij maar nog niet zn stuiterbal als ik hij wil eerst een mooie echo zien. Snap ik ook wel na de laatste keer.

    O ja en mn buik is opgezet van mn darmen dus ik denk dat ik al snel niet meer in mn eigen broeken pas. De vorige kilotjes van de mk waren er nog niet helemaal af dus ik paste al niet alles en dat word denk ik nog wat lastiger. Gelukkig al wel kleding in huis.
    Zal nog lastig worden met verbergen want ik ben lang en slank gebouwd dus je ziet het erg snel. Toch nog 6 weken stil houden op het werk.

    Hebben jullie het al aan mensen verteld? En aan wie ga je het wanneer en op welke manier vertellen of heb je het verteld?

    Hier is het idee om met sinterklaas (+ 13wk) de echo in te pakken en cadeau te geven aan de opa's en oma's.
    De reden dat we zo lang wachten is dat ze moeite hebben met het stil te houden en de mk dus.
    Wel weten 3 vriendinnen het die heb ik het gewoon verteld.
    Ik las in een topic over een vrouw die had haar vriendin een pak tampons gegeven en ingepakt op een volterras zo van die heb ik even niet meer nodig, vond ik wel cool.

    Nou ik ga even opstarten de laaste nacht voor de boeg. Avondje voor mezelf, mn vriend is uit eten.

    Groetjes
     
  12. minigup

    minigup Lid

    Sep 27, 2011
    28
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hoi allemaal!!
    ik hoor er ook bij!!! 4 wekene en een paar dagen zwanger, ha hoe blij kun je zijn??? na 10 maanden! wachten duurt zo lang en ik durf te geloven dat er veel mensen zijn die het helaas moeilijker hebben!

    Ik voel me erg moe, heb nergens zin in (lees werk) wel in shoppen en lezen. Zelfs eten vind ik niet zo boeiend! Ik ben een echte bourgondier en krijg nooit genoeg van eten en koken, nu denk ik..bah koken en ik heb zo geen zin, ik wil in bed liggen!!

    verder Niet misselijk, alleen wat krampjes (zoals ongi) jullie? soms denk ik, ownee niet ongesteld he??? maar nee hoor!! ik blijf lekker zwanger!

    Hebben jullie ook dat jullie van alles willen kopen? (uh nesteldrang?) mijn vriend zit maar, we wachten wel, komt goed, we krijgen veel, denk dan echt man zeik niet! Maarja we moeten ook nog wel even flink sparen!

    Ben heel benieuwd naar jullie ervaringen (het is mijn eerste)!

    oja Helaas rookt mijn vriend nog (buiten), ik ben zo teleurgesteld! hoopte dat hij zal stoppen (is laatst weeeer begonnen). Ik heb er echt last van en vind het ook heel stom dat hij het doet, lekker krijg je een kindje en sta je dom te roken! Ik vind roken en een kind nogal kansloos (sorry) ik heb zelf ook gerookt, maar bewust ee keuze gemaakt!
    Daarbij hou ik er nu nogal biologische natuurlijke ideeen op na (ben benieuwd hoe dat bij de verloskundige gaat)

    nou ik ben veels te enthousiast! ik ga jullie verhalen eens lezen!

    liefs!!
     
  13. minigup

    minigup Lid

    Sep 27, 2011
    28
    0
    0
    NULL
    NULL
    @lin, wat een leuk idee van die vriendin over de tampons! haha ga ik ook doen (over een paar weken)

    ik heb trouwens mijn eerste afspraak al staan met 8 1/2 week krijg ik mijn eerste (inwendige) echo!! woehoe!!
     
  14. lin2011

    lin2011 Fanatiek lid

    Aug 22, 2011
    3,321
    0
    36
    Welkom en van harte! Gaaf is het he!
    Weet je al een datum? En wanneer je zelf hebt berekend wanneer het komt?
    Dan kan je jezelf op de lijst zetten is handig om bijzondeheden bij te houden. Als je niet weet hoe kan ook iemand die je berichtje leest het doen.
    Genietze he!
     
  15. GewoonLinda

    GewoonLinda Fanatiek lid

    Jan 4, 2011
    2,938
    58
    48
    welkom minigup! Waarom krijg je een inwendige echo? En niet gewoon uitwendig?
     
  16. lin2011

    lin2011 Fanatiek lid

    Aug 22, 2011
    3,321
    0
    36
    Ik heb me opgegeven voor moeders voor moeders volgende week intake.
    Doen jullie dat ook.
    Trouwens ik heb ook gerookt tot jan 2010 mn vriend rookt niet. Ben blij dat ik het ook niet meer hoef en nu in een gezondlijf zwanger ben.

    Gr
     
  17. maart

    maart Fanatiek lid

    Dec 18, 2006
    2,252
    0
    0
    Zuid Holland
    Ik kom mij ook even melden.

    Ik heb wel maandag beetje bruinverlies gehad dus hier erg spannend.

    net nog even een test gedaan en zie hieronder het resultaat.
     
  18. GewoonLinda

    GewoonLinda Fanatiek lid

    Jan 4, 2011
    2,938
    58
    48
    @ maart: welkom! We lopen precies gelijk zie ik...

    @ Lin: Ik heb ook a.s. maandag intake. Moet alleen nog even gaan verzinnen waar ik die kratten neer ga laten zetten, want ik heb geen voortuin en niet heel het dorp hoeft al te weten dat ik zwanger ben....
     
  19. Babsies

    Babsies Bekend lid

    Mar 16, 2010
    817
    0
    16
    NULL
    NULL
    Hoi meiden!

    Ik wil me ook graag aanmelden hier! Had 4 dgn voor nod al duidelijk posi test en gister knalde die er vanaf dus zwanger :D
    5 juni uitgerekend van ons eerste kindje, ben nu 25 jr.
    Verder heb ik sochtends getest nadat we al uit bed waren (stiekem) en toen ie al snel posi werd rende ik naar mn vriend en sprong al trillend op z'n schoot. Samen hebben we gelachen en gehuild van blijdschap, wat een geluk!
    Dus, hoop dat we lekker kunnen genieten en dat een miskraam ons bespaard blijft, ben er wel bang voor maarja.. door angst moet je je nooit laten leiden zeggen ze. Dus doe me best om dat ook niet te doen :)

    Groetjes en allemaal gefeliciteerd met jullie zwangerschap!!
     
  20. In de eerste 7/8 weken krijgt geloof ik iedereen een inwendige echo omdat je dan van buiten af nog niets kan zien. Vanaf de normale termijn doen ze uitwendig. Heb ook 2x inwendig gehad.
     

Share This Page