maansteen ter bevordering van de vruchtbaarheid

Discussion in 'Zwanger worden' started by peekaboo, Sep 18, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Delta

    Delta Niet meer actief

    ja precies ! heel goed :) leuk dat je me had uitgenodigd trouwens ! :D
     
  2. Delta

    Delta Niet meer actief

    ja dat is echt een optimale reiniging heb ik gehoord
     
  3. Kimmytje

    Kimmytje Niet meer actief

    ;) Kunnen we elkaar wat opvolgen hé :)
     
  4. LindeDD

    LindeDD Fanatiek lid

    Apr 4, 2011
    1,418
    0
    36
    @Evaa: Dat had ik hier ook begrepen, dus vandaar maar geprobeerd.

    Ik voel af en toe een tinteling als ik hem in m'n hand heb en nu ook om m'n arm. Vraag me af of het van de armband komt of dat het tussen m'n oren zit.
     
  5. Kimmytje

    Kimmytje Niet meer actief

    :) Klopt! Ik heb hetzelfde gelezen dus ga mijn steen ook op die manier onderhouden!

    En we zullen nooit weten of al die vreemde dingen die we voelen van de steen komen, maar zoals eerder gezegd, "baat het niet, dan schaadt het niet" ;)
     
  6. Delta

    Delta Niet meer actief

    ja zeker ! dat is wel zo gezellig.... ik dacht dat jij een banner had altijd, heb je die weg gedaan?
    hoelang zijn jullie bezig voor een kindje?

    @ Linde: de steen geeft erg veel energie af... zou goed kunnen ! de maansteen is een erg sterke steen!
     
  7. Kimmytje

    Kimmytje Niet meer actief

    Hai :)

    Mja, ik had een banner tot een kleine maand geleden. Ik werd ongi en heb toen beslist om niet meer te gaan tellen en dergelijke, vandaar dat ik geen banner wil.
    Ik voel mijn eisprong wel, dus weet ongeveer mijn NOD maar niet exact.

    Ik ben 26 maart gestopt met de pil, juist 6 maanden dus.

    xoxox
     
  8. Delta

    Delta Niet meer actief

    aahh oke ! heb je dan nooit stiekem de gedachten van ik wil toch wel weten op welke dag ik nu zit? haha maar ik snap t wel hoor.. lastig is dat he, om het een beetje links te laten liggen...
     
  9. Kimmytje

    Kimmytje Niet meer actief

    Mja, soms ben ik wel eens aan het tellen waar ik ongeveer zit maar dan kom ik er eigenlijk nog niet hoor.

    Het is idd heel erg moeilijk om afstand te houden. Ik wou eerst niet meer op het forum komen maar das toch niet evident.
    Al doe ik wel niet meer mee aan NOD-lijstjes enzoverder.
     
  10. Isis857

    Isis857 Fanatiek lid

    Dec 6, 2010
    3,584
    0
    0
    ergens...
    kimmy, nog even over dat slaapprobleem. Ik heb de eerste 2 nachten ook slecht geslapen en vanaf toen gewoon goed! denk dat je inderdaad een beetje moet wennen aan de steen?
    fijn dat je nu in ieder geval wel goed hebt geslapen!
     
  11. Delta

    Delta Niet meer actief

    ja ik snap t... lastig.. maar t komt goed !
     
  12. Kimmytje

    Kimmytje Niet meer actief

    Vreemd hé! Vannacht ga ik nog eens zonder steen slapen om te zien hoe ik slaap en dan morgen leg ik hem weer op mijn nachtkastje. Kwestie van testen wat... :)
     
  13. happy3

    happy3 Niet meer actief

    ik geloof heel sterk in de kracht van stenen, ik heb dan ook een hele collectie ;), ik ben 2 x zwanger geworden toen ik de maansteen droeg, de laatste keer hebben ze me zelfs een engelenhealing gegeven met de maanstenen, en uit die zwangerschap is onze dochter geboren.
    ik ben 14 dagen geleden bij een medium geweest, en die zei me om alvast de maansteen en roze kwarts terug te gaan dragen, omdat mijn ventje nog niet openstaat voor een tweede, ze zei dat hij ook sneller van gedacht zou veranderen op die manier.
    Ik kies wel altijd zelf mijn stenen uit in een winkeltje, want eigenlijk moet je aangetrokken worden tot een steen. En als de steen zijn werk gedaan heeft moet je hem eigenlijk ook begraven in de aarde.

    ik droeg ook stenen (ken de benaming niet meer) tegen miskramen, bij mijn tweede zwangerschap vielen deze 's morgens van mijn nek, ik heb direct naar de gyn gebeld voor een echo, en 's avonds bleek dat het hartje niet meer klopte, :(
     
  14. LindeDD

    LindeDD Fanatiek lid

    Apr 4, 2011
    1,418
    0
    36
    @ Kimmytje: Ik ben inderdaad ook gestopt met kijken op het NOD-forum. Tellen waar ik zit met m'n cyclus doe ik nog wel. Ik hou alles bij en hoop zo op een gegeven moment een beetje inzicht te krijgen in hoe het allemaal loopt in mijn lichaam.

    @Happy3: Mooi verhaal hoor, van je zwangerschap. Wel heftig dat je een miskraam hebt gehad. Twee zelfs aan je handtekening te zien?
     
  15. happy3

    happy3 Niet meer actief

     
  16. MSC

    MSC Actief lid

    Aug 27, 2011
    109
    0
    0
    Kleding verkoop, in mijn vrijetijd:fotografie, wan
    In mooi Drenthe
    Lees dat iedereen goed zorgt voor haar steentje,
    ik heb die van mij ook om, vast gemaakt aan mijn bh met een kettingkje, heb ook rozenkwarts gekocht voor de extra liefde en passie :D altijd goed !! ;)
    nu maar duimen dat het z'n werk doet heb tot nu toe nog last van kwaaltjes :(
     
  17. masami

    masami Fanatiek lid

    Jul 27, 2011
    4,248
    802
    113
    Female
    Ik heb er vandaag een besteld en hopelijk is die morgen of overmorgen binnen.
    Wel een leuk iets vind ikzelf.. de maansteen blijkt ook nog eens mijn geboortesteen te zijn.
    ik heb een regenbooghanger besteld, die ik dan laag wil dragen aan een mooie ketting.
     
  18. buufke

    buufke Actief lid

    Feb 3, 2011
    130
    0
    0
    Brabant
    Ik lees ook over reinigen in zeezout...??
    Hoe doe je dat dan?? Koop je dan gewoon een potje zeezout in de supermarkt? En maak je dan een badje met zeezout en water, of gewoon op een laagje zeezout leggen??
    Ik merk zelf nog niets van de maansteen maar blijf hem braaf dragen hoor. Heb hem om mijn nek en doe hem 's-nachts idd ook af.


    xx Buufke
     
  19. molly27

    molly27 Fanatiek lid

    Jul 1, 2011
    1,673
    0
    0
    Ik kon gisteravond nergen een maan vinden (war nergens vanuit mijn huis te zien). Ga nu maar vanavond weer op zoek.
     
  20. LindeDD

    LindeDD Fanatiek lid

    Apr 4, 2011
    1,418
    0
    36
    Ik heb inderdaad gewoon zeezout bij de supermarkt gekocht. Een flinke laag in een schaaltje gedaan en daar de steen in gelegd.

    @ Happy3: Jammer dat je vriend geen tweede wil. Waarschijnlijk bang voor weer een teleurstelling? Moeilijk hoor, snap ook dat je dat liever niet nog eens mee wil maken.
     

Share This Page