menstruatie komt die er aan....

Discussie in 'Zwanger worden' gestart door Fayy, 22 sep 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Fayy

    Fayy Niet meer actief

    #1 Fayy, 22 sep 2011
    Laatst bewerkt door een moderator: 22 sep 2011
    Hallo meiden,

    sinds mn zwangerschap ben ik niet meer ongesteld geweest duurt nu wel erg lang heb sinds een halfuurtje steken in mn linker lies t straalt uit tot iets boven in me buik maar alles blijft links..soms ook rechts maar t meest naar links..net deed me rechterschouderblad zeer en daarna me linker..steken in me linkerhand (vingers) en dan weer de rechterkant.
    wat denken jullie.. komt 't er nu eindelijk eens aan?? ik weet natuurlijk ook niet hoe heftig t nu zal zijn.. dames met ervaring na de zwschap die voor t eerst weer ongesteld werden? t mag nu wel keer doorzetten :)
    bij een menstr. heb ik altijd zulke zeren liezen trouwens. maar weet niet meer of t aanhoudend is aan 1 kant. oja heb t soms ook in t midden
     
  2. Emmie83

    Emmie83 Bekend lid

    14 jul 2010
    679
    0
    0
    Dat duurt wel lang ja. Mijn eerste menstuatie had ik rond 6 weken na mijn zw. En dat was 3 dagen heel minimaal. De 2e kwam rond 10 weken en was heel heftig. Nu net mijn 3e gehad en die was al weer als normaal.

    De steken in mijn linkerzij en lies wijst bij mij op mijn eisprong. Ik hoop voor je dat het snel doorzet. Dan weet je waar je aan toe bent.
     
  3. Fayy

    Fayy Niet meer actief

    vanochtend wezen plassen rood plas met stukjes..bah
    en met afvegen bloed maar minimaal en t voelt best opgezwolle daar beneden..misschien wel een wondje....zal wel niet ik hb nu nog steeeds last van me liezen voornamelijk links pff denk datk eindelijk ongesteld ben hoeraa :p
     
  4. glimworm

    glimworm Niet meer actief

    Heb je borstvoeding gegeven of geef je het nog steeds?
    Daar kan het namelijk ook aan liggen ;)
     
  5. Fayy

    Fayy Niet meer actief

    had een paar dagen borstvoeding gegeven maar dat lukte niet was te zwaar voor mn meisje en voor mezelf ook want t kwam niet op gang haha.
    maaaar wou even laten weten dat ik net vandaag weer van mn ongi af ben dus alweer op dag 7 zit haha.
    eindelijk!!
     
  6. glimworm

    glimworm Niet meer actief

    herkenbaar drama! hier had ik het na een week ook opgegeven, tranen stonden in mijn ogen van de pijn aan mijn tepels. en ik voelde me echt een melkmachine. kolven was geen optie, kwamen 3 druppels uit.
    maar mooi dat je cyclus weer op gang komt ;)
     
  7. Fayy

    Fayy Niet meer actief

    ja had ik ook 20 minuten kolven bij iedere borst dus 40 minuten en dan was er nog maar 10 a 15 cc nou en toen ik dus toch maar flesvoeding ging doen toen lekte ik steeds mja toen was ze al gewend aan de fles..is ook niks hoor om de 3 uur j ekindje eten geven waarvan je er bijna 1 kwijt ben aan kolven..zeeeer vermoeiend haha
     

Deel Deze Pagina