Schaam me om te vragen maar toch.....

Discussie in 'Voeding' gestart door Confidence, 28 sep 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. sandraske

    sandraske VIP lid

    23 jul 2010
    14.043
    0
    0
    Noord-Brabant
    Zelfgemaakte prakjes heeft ze nooit gegeten, potjes wel natuurlijk. Toen we terugkwamen van vakantie at ze die ook heel slecht, ben meteen overgegaan op met de pot mee eten. Ze at niet veel in het begin maarja ze probeerde het wel.

    Ik geef haar dus gewoon hele stukken groenten/aardappel en die peuzelt ze lekker met de handjes op. Nu een maand verder is het net een kliko, je kunt er alles ingooien, zelfs spruiten vond ze lekker :D Pasta's vind ze niet zo geweldig, daar zit ze de groenten tussen uit te vissen en de rest laat ze liggen.

    Is wel één nadeel, ze wil absoluut niet meer gevoerd worden. ;)
     
  2. Suusjeuh

    Suusjeuh VIP lid

    4 jul 2010
    13.212
    13
    38
    Verpleegkundige/gastouder
    = alleen maar een voordeel toch? Zolang je een grote slab hebt en een washandje in de buurt! Wij probeerden gisteren bij de Ikea een potje aan dochterlief te voeren. 1 hapje en lippen op elkaar! Mn man zei nog "Dat is zo vloeibaar, dan kan je wel een rietje vragen ipv een lepel!"
     
  3. guppekop

    guppekop VIP lid

    28 aug 2009
    13.271
    1
    0
    varend op schip
    heb de reacties niet gelezen ;)

    drinken uit beker word vanzelf meer. Daniel dronk ook eerder een beker sap leeg dan beker melk.

    met pot mee laten eten kan ik je geen tips geven, hier zelden potjes gebruikt...
     
  4. sandraske

    sandraske VIP lid

    23 jul 2010
    14.043
    0
    0
    Noord-Brabant

    en een dweil etc.. Met yoghurt vind ik zelf doen toch niet zo handig :D:D:D
     
  5. deepfreeze

    deepfreeze VIP lid

    29 nov 2007
    11.895
    42
    48
    Hier was vanaf 12 maanden voeren ook een drama.. Als we voerden, at hij niks, en zat het eten tot het plafond (letterlijk, hoe sloeg de lepel uit je handen). Als hij zelf at, was het alleen hemzelf, de stoel en de vloer. Dat maakte sneller schoon ;)

    yoghurt kun je ook in een beker geven.. Drinken morst minder :D
     
  6. Mayon

    Mayon Niet meer actief

    Ik heb zon slab met een bakje, ook yoghurt eten gaat prima (zelf alles vanaf 13 maand ofzo) heb echt nog nooit gedweild!! Nette dochter zeker??
     
  7. zogelukkig

    zogelukkig Niet meer actief

    Hij is toch al 16 maanden?

    Ongezonde dingen als kroepoek en appelmoes van tafel.

    Gewoon samen gezond eten aan tafel, tegelijkertijd, allemaal hetzelfde.

    En als hij niet eet, dan kan je besluiten dat hij pech heeft of je geeft nog fruit of yoghurt.

    Maar ik zou die potjes gewoon niet meer geven.
     
  8. sandraske

    sandraske VIP lid

    23 jul 2010
    14.043
    0
    0
    Noord-Brabant
    Dat denk ik ;) Die van ons is net een varken af en toe.. Zit overal mee te viezerikken, vandaar dat ze de yoghurt niet zelf mag eten.. Paar geprobeerd maar ik kon de omgeving kinderstoel alles poetsen, zelfs de hond zat onder de yoghurt en die lag twee meter verder :D


    @deepfreeze, beker daar had ik nog niet aan gedacht, zal het morgen eens proberen..
     
  9. Confidence

    Confidence Fanatiek lid

    5 jul 2009
    1.024
    0
    0
    Ja klopt, maar hij heeft een lange aanloop gehad naar uberhaupt grof eten. Door constante slijmvorming kwam bij het minste geringste alles er weer uit.

    Ik ga er mee aan de slag en zie wel even hoe het gaat.
    Hij is nu ziek, dus eten gaat sowieso niet geweldig nu.
     
  10. zogelukkig

    zogelukkig Niet meer actief

    He bah, wat vervelend! Lekker verwennen nu!;)

    Je gaat gewoon van glad naar steeds groffer, het komt goed hoor, op gegeven moment een hij gewoon met jullie mee. En de meeste kindjes zijn geen groente-eters hoor; vleesjes, gebakken aardappeltjes, appelmoes en kroepoek lusten ze gek genoeg allemaal!:p
     
  11. Umm85

    Umm85 VIP lid

    17 jun 2007
    26.310
    248
    63
    Vrouw
    huismama, doktersassistente
    Turkije
    Ik zou hem gewoon gekruid eten geven hoor. Mijn kinderen houden ook niet van de Hollandse pot (ik ben Indisch, mijn man is Turks). Gekookte aardappel en gekookte groenten vinden ze gewoon niet lekker, ik ook niet overigens, dus vanaf 10 maanden aten ze gewoon mee met de pot.
     
  12. Vogelinnetje

    Vogelinnetje VIP lid

    3 nov 2009
    7.272
    6.735
    113
    Hier een kind (bijna 15 maanden) dat ontzettend van gekruid eten houdt. Zelfs hete curry eet ie goed op. Ik zou je dus niet laten beperken door de kruiden. Eten moet er smakelijk uitzien.

    Stukjes moesten hier ook hel langzaam opgebouwd worden. Op een gegeven moment kreeg hij recepten uit opperdepop en die konden we steeds minder grof maken. Iets groffer aanbieden en als het niet gaat, dan staafmixer erbij totdat staafmixer niet meer nodig is. Maar op een gegeven moment had hij door dat wij iets anders aten dan hij en daar was hij het niet mee eens. Sindsdien eet hij volledig met ons mee. We hebben dus niets gedwongen.

    Als wij pasta eten, dan zijn de groentestukjes enigzins groot. Hij kiest toch redelijk vaak om eerst wat groenten op te eten, maar als hij pasta wil, dan laten we hem dat ook kiezen. Hij is dus heel erg met zijn eigen eten bezig en dat gaat bij ons iig heel goed.
     

Deel Deze Pagina