Wat een deprimerende berichten hier allemaal! Ik heb een rekening van 1700 euro per maand! niet echt zin in om dat allemaal zelf te betalen... Maar opzeggen is hier echt gelijk aan "nooit meer terug!" Ik ga maar weer even op monsterboard kijken.... Iemand nog een Communicatie adviseur nodig?
Holy crap! 1.700,-- p/m aan kinderopvangkosten . Wij betalen (zonder KOT) iets van 380,-- p/m maar dat is voor ons ook niet te betalen zonder de KOT en met minder inkomen door mijn ww. Dus ja...voor ons zou het per 1 jan ook zijn -> weg opvang. Maar goed, zoals ik al zei: geen idee hoe ik dat dan moet oplossen als ik werk vind...
Ik vind dit ook heel lastig, gelukkig zit ik niet in deze situatie, maar ik heb acht maanden moeten wachtten voordat ik plek had op het kdv. Je wordt nooit ergens aangenomen en acht maanden later is je eerste werkdag. En je moet wel 300 euro per dag per kind terugbetalen als het niet lukt, dan ben je wel zelfverzekerd als je dat aandurft. Het maakt het mensen niet makkelijker.
8 maanden wachttijd maar? Hier was het toen ik van Ayla zwanger was 1,5 jaar . Gelukkig bood mijn nicht toen aan om op Ayla te passen (zij is dus g.o.). Een kindje waar zij op paste ging naar de basisschool, dus er kwam een plekje vrij.
hoho 300 euro per dag per kind? Ik snap je niet helemaal....ik moet dan toch gewoon die 1700 zelf betalen?
Als je KOT hebt gekregen waar je achteraf gezien geen recht op hebt gehad hoef je natuurlijk alleen dat terug te betalen aan de BD. Ik snap niet helemaal wat Vash bedoelt.
Bij ons kdv is het ongeveer 300 euro per dag per kind. Dus als je 3 dagen twee kids op kdv hebt kom je op 1800 euro dat je zelf moet betalen. Dat bedoelde ik met 300 euro per dag.
Maar goed, ik denk wel dat de wachttijden naar beneden gaan. Als alles duurder wordt zullen mensen minder opvang afnemen.
Hier hetzelfde probleem. Mijn man zit helaas even zonder werk. De belastingdienst zei dat hij op 1 jan. in elk geval een contract moet hebben voor het aantal uur dat we opvang nodig hebben anders vervalt de KOT. Echt flink balen want je hebt 2 mnd opzegtermijn maar ik durf niks op te zeggen omdat hij misschien wel voor die tijd een andere baan heeft. Ik heb hem al gezegd dat hij desnoods maar even stom werk gaat doen voor een week maar dat we die kot niet kunnen missen. Mijn oudste heeft adhd en we hebben een super gastouder voor haar al jaren en die willen we niet kwijt, we kunnen niet zonder haar want een ander kan niet zo goed omgaan met mijn oudste haar stoornis en het is te veel voor mijn oudste om te wisselen van gastouder. Ook hier dus flinke stress. Maarja.. ik snap de regels wel, er is zoveel misbruik gemaakt maar nu baal ik er even flink van.. Ook mijn man is buiten zijn schuld om zijn baan kwijt maar regels zijn nou eenmaal regels.
Maar bij jou heeft de belastingdienst dus wel aangegeven dat als je bv een week werkt in 2012 dat je dan heel het jaar recht hebt op KOT? Dat krijg ik wel voor elkaar...En als je man echt wilt lukt het denk ik wel! Al is het maar bij de mac oid
Dat kan never nooit Wil je zeggen dat het KDV +/- 40 euro per kind per UUR rekent? Dus als je kind 8 uur op het KDV zit per dag betaal je 300 per DAG. Dus dan zou je op 1800 euro per week zitten zoals jij zegt (2 kids 3 dagen KDV) maar de belasting werkt per maand. Dat zou 7200 euro per maand aan KDV zijn of je moet in een zeeeeeeer rijke buurt wonen (een soort prive kdv) maar dat kan echt niet zoveel geld per dag Het max tarief KDV is volgens mij maar iets van 6 euro per uur
Dat zal hier helaas niet gaan gebeuren. Dit is een wijk waar alleen maar tweeverdieners in het hoge segment zitten. Alle moeders die ik ken op het kdv werken ook voor zichzelf en niet alleen voor het geld. Het zijn ook allemaal hoge functies enz.
als je in de ww zit betaald uwv niks nada nopes helaas. en max uur tarief is ook geen 6 euro, hier is het kdv al 6,82 per uur.Maar 300 per dag zitten ze in stoelen met gouden randjes? en krijgen de kids kaviaar voorgeschoteld Kan echt niet hoor
Vanaf 2012 willen ze dus bij de berekening van de toeslag naar het aantal gewerkte uren kijken van de minst werkende partner. Maar hoe moet je dat gaan bewijzen? Zou je dan een kopie van je contract op moeten sturen? Hoe werkt dat dan als je bijvoorbeeld voor jezelf werkt of af en toe freelance klussen hebt?
Hij had gezegd dat het per belastingjaar was ja maar later zat ik te bedenken dat ze de regels veranderen per 2012 en het aantal uur dat je hebt gewerkt bekijken maar daar had hij niks over gezegd tijdens dat telefoongesprek.
Ik denk dat ze 300 per dag per kind per maand bedoeld Dus als je dan drie dagen voor twee kinderen afneemt kom je per maand op 1800 euro..
Kun je met het KDV niet afspreken dat je bovenaan de wachtlijst komt? Je hebt nu immers plek en maakt nu plek voor een ander kindje. Zo hoef je misschien niet al te lang te wachten als je een nieuwe baan hebt. Ik vind overigens de wachtlijst op jullie KDV erg mee vallen als je nu al plek voor de jongste hebt. Toen ik een positieve test had heb ik direct mijn buik opgegeven bij het KDV en dan kregen we nog voorrang omdat we al 2 kindjes op het KDV hadden maar de jongste kon pas met 6 maanden 1 dag en de 2e dag na een jaar.
Je hebt gewoon recht op die toeslag hoor, als je verwacht dat je wel aan het werk gaat in 2012 (en dat gaat vast wel lukken ) Ik heb ditzelfde gehad in 2009, ben toen pas einde 2009 aan het werk gegaan en heb gewoon zonder problemen die toeslag gehad incl eindafrekening.