Maart mama's 2010, deel 6!

Discussie in 'De mama's' gestart door Johannal, 24 aug 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Soda Pop

    Soda Pop Niet meer actief

    IVM zijn gezondheid? Nouw als ik Setti zo hoor, klinkt het best nog wel heavy, en als je dan een wat oudere persoon bent?? Maar dat valt dus nogal mee??
    Wel hip van je schoonvader! :)

    Hoe gaat het eigenlijk met jou meis?
    Hoe voel je je?

    @ Gwen, waar blijf je?? Nu heb je een superr laptop, internet geinstalleerd, en ik zie geen post van je? Of is Jorgen thuis?
    Hihi...

    @ Superb, hoe is het met Morris? Heeft hij nog last (gehad) van de prikken? Ik hoop het niet!!

    @ Alies, hoe is het met het nageltje van Melanie?
    Zit ie er nog aan? Heeft ze er ook (nog) pijn aan?

    @ Elisah, heb je al weer wat gehoord van je werk?
    En hoe gaat het met Taleah, heeft ze al weer tattoo's getekend! :D

    @ Hier, vanavond na bijna 2 hele dagen eindelijk weer een poepluier... En weer vrij stevig ook... Dus vanavond had ie al zonnebloemolie door zijn eten gehad, maar heb hem ook nog een klein beetje lactulose gegeven....
    Eens zien hoe het van het weekend gaat....
    En net wilde hij nie slapen.. Tjonge wat ging hij tekeer!! HUILENNN!! KRIJSEN!! Sodeju!! :$:$

    En verder.... Ik mis T.. Maar jah... Ik laat nix meer van me horen....
    Die keuze heb ik nu gemaakt... En ik hoor ook nix van hem....
    Pijnlijk, maar tis nou eenmaal zo...
    We zullen zien hoe het loopt....

    Liefs
     
  2. vriendlief

    vriendlief Fanatiek lid

    25 apr 2009
    1.982
    0
    0
    toekomstig huismoeder
    zaanstreek/waterland
    johannal:"sterkte nogmaals mij.....probeer de stress zoveel mogelijk weg te schrijven of dneken want dat is ook helemaal niet goed voor jullie kindje!!!

    Hier baal als een stekker: Tante was vorige week jarig en wij waren daar en nou had de hond van mijn pa vlooien....In plaats van dat ze ons bellen en dat melden hadden we chunk thuis gelaten.......Gelijk thuis begon chunk al te schurken.......en hadden hem gekamt maar niks. Nu vandaag pipetje gegeven omdat hij daar als wij op vakantie zijn toch een week heen moet. Dus vanmiddag dacht ik nou kam hem nog maar een keer en jahoor 5 a 6 vlooien!!!!!!!!. Nou hoop niet dat ik een vlooien plaag heb als ik terug kom....en Tja nu ik zwanger ben mag ik ook niet spuiten ook schijnt dat nogal gevaarlijk te zijn voor kids. Nu dus maar zondag ochtend om 4 uur spuiten vlak voordat we weggaan en maar gevraagd of schoonmams ff wil zuigen van de week.......Grrrrrr ben beetje boos dus.
    Hier ook nog steeds bruinverlies. Voel me ook totaal niet zwanger! 12 oktober mag ik naar de vk en dan gaat ze dnek ik ook hartje luisteren en dan die week erna als ik 13 weken ben de 12 weken echo!!! hoop zo dat alles goed is
     
  3. Soda Pop

    Soda Pop Niet meer actief

    @ Gwen, owww, je bent er wel, hihi.... Ach joh, een zwarte is toch ook mooi! :D:D Ah Joenna ook nu niet zo goed gemutst?? Zal ze ook TE moe zijn, Stan ook hele dag buiten geweest, ook te moe?
     
  4. Alies05

    Alies05 Fanatiek lid

    5 sep 2008
    4.312
    0
    36
    Mel haar nagel zit er nog wel aan. Het moet er langzaam uitgroeien. De helft van haar nagel is bijna zwart door het opgedroogde bloed. Met een paar weken zal dat pas los gaan laten. Of misschien met een beetje mazzel groeit het door zonder dat de nagel er af zal gaan. We zullen het zien.. .Ze heeft er geen pijn meer aan.

    Hopelijk krijgt Stan gauw weer regelmatiger poepluiers. Arm ventje zo.
    Jammer dat T. niks van zich laat horen. :(
     
  5. Soda Pop

    Soda Pop Niet meer actief

    Wat is schurken?? Krabben??
    Jeks, vlooien is nooit prettig, maar zijn er geen andere middeltjes, wil je een heel goeie tip weten?
    Chunky wassen met een paar druppeltjes dreft afwasmiddel....
    Hebben wij ooit als tip meegekregen van onze hondenkapster...
    Scheen bij onze poedels te werken als een speer, en het is geen chemisch goedje, dus ook ongevaarlijk voor je qua zwangerschap...

    Meis, wat k*t dat je je helemaal nie zwanger voelt.. Weet ook nie zo goed wat ik moet zeggen... Ik kan me voorstellen dat je toch wel heel graag weer het hartje wil horen en nu ook gewoon de echo wilt...
    Maar als je dat bruinverlies hebt meis, waarom bel je niet gewoon ze op, en vraag je om een extra echo, das toch helemaal nie raar meiss!!
    Echt nie hoor!! Die onzekerheid is zoo killing!
    *knuffelll*
     
  6. Alies05

    Alies05 Fanatiek lid

    5 sep 2008
    4.312
    0
    36
    @vriendlief lekker dan dat je uitgerekend nu last van vlooien hebt. Misschien jullie hond even een vlooienhalsband om doen voordat hij dan naar jullie ouders gaat? En voor die tijd ff met hondenshampoo hem wassen? Dan vallen ze wel uit zijn vacht.

    En wat jammer van dat bruinverlies. Kan me voorstellen dat dat de zwangerschapspret wel onderdrukt. Hopelijk zal je 12 oktober gerustgesteld worden. :)
     
  7. Soda Pop

    Soda Pop Niet meer actief

    Ben echt blij te lezen, dat ze er in ieder geval geen pijn meer aan heeft. Zal er wel niet heel florissant uitzien :(
    Ik hoop echt dat het nageltje er dan gewoon NIET afgaat....

    Hoeveel poepluiers hebben jullie kids eigenlijk meiden?
    Elke dag 1 of om de dag?
     
  8. Alies05

    Alies05 Fanatiek lid

    5 sep 2008
    4.312
    0
    36
    Onze Mel is een kleine poepdoos. :D Elke dag zo tussen de 1 en 3 poepluiers. Soms zelfs 4. :$ Maar komt denk ik ook omdat ze hier bijna elke dag wel of rozijnen, druiven of tomaten eet. Dan poept ze elke dag wel.
     
  9. vriendlief

    vriendlief Fanatiek lid

    25 apr 2009
    1.982
    0
    0
    toekomstig huismoeder
    zaanstreek/waterland
    kussie: hier ook wel 2 in iedergeval op een dag...

    hond wassen: ja heb hem vandaag pipetje gegeven dus als ik hemnu was dan werkt die niet.......de hond van mijn pa is ook bij mijn tante dus die heb toch al last van vlooien zeg maar. Zal even zeggen dat ze ze een halsband omdoen....dan ik hem wel "schoon"terug krijg haha
     
  10. Alies05

    Alies05 Fanatiek lid

    5 sep 2008
    4.312
    0
    36
    Laat je pa hun hond dan sowieso ff wassen en daarna een vlooienhalsband om doen. Door dat pipetje is de kans klein dat Chunk nog vlooien zal krijgen. Dat spul helpt goed. ;)
     
  11. Gwenolyn

    Gwenolyn VIP lid

    13 jan 2009
    7.067
    0
    0
    Hahahahahaha, pagina ervoor heb ik gepost:D
     
  12. Gwenolyn

    Gwenolyn VIP lid

    13 jan 2009
    7.067
    0
    0
    Ze is ook te moe. Ik krijg haar alleen niet meer zo gemakkelijk eerder op bed gelegt. Het was nu al een redelijk klein probleempje om haar op bed te krijgen.
    Ze heeft nog een half uur liggen kletsen, en ligt nu heerlijk te slapen.

    Ik met chocola en frisdrank + laptop op de bank:D
     
  13. Appel en Peer

    Appel en Peer Niet meer actief

    Vriendlief; bah wat ontzettend balen zeg van die vlooien. Snap ik dat je er van baalt. Maar jullie gaan dus op vakantie... Waar ook alweer naartoe?
    Niet leuk dat je je helemaal niet zwanger voelt, hopelijk een mooi hartje en een mooie echo binnenkort. Komt goed meis! ;)

    Kussie; jammer van T. Het leek weer zo goed te gaan tussen jullie. Echt jammer meis!
    Hier heeft Taleah elke dag wel een poep luier, meestal als ze net de ochtend fles op heeft. Soms poept ze ook wel eens 2x op een dag en vandaag zelfs 2x haha!
    Komt goed meis met het poepen van Stan. Hoe geef je de lactulose?

    Gwen; leuk dat ze zo'n leuke dag heeft gehad op t kdv. Altijd eg vermoeiend indd voor die kids.
    Gezellig dat je weer veel aanwezig bent :)!

    Ano; nog met Jef over het horloge gesproken hihi..
    Hoe gaat het met je buikje? Foto ;)!?

    Hier; poehee Taleah was me toch weer chaggie vanmiddag. Bah bah! Oma heeft vanochtend weer opgepast en dan is het in de middag altijd prijs. Ze krijgt gewoon zo veel aandacht van oma, als ze op t kdv is geweest is het helema niet.

    Taleah wilde vanaaf ook echt niet gaan slapen. Zucht, gillen en krijsen.
    Vannacht was ze ineens rond 2 uur kei hard aan t gillen, een enge droom denk ik. Ze was ook klaar wakker en wilde echt niet meer in dr eigen bed. Dus even bij ons, maar ja ze wilde alleen maar tv kijken haha. En papa pesten ;)! Na een half uur toch in haar eigen bed en gelukkig ging ze slapen. Haha gek ding!

    Ga zo lekker slapen, ben kapot. En morgen hebben we open dag op t werk dus mag ik weer of nou ja moet ik aanwezig zijn.
    In de middag gelukkig wel naar de kapper, gaat een stuk vanaf! ;)

    Owja volgend weekend gaan we naar center parcs huttenheugte. Iemand al eerder geweest?
     
  14. Alies05

    Alies05 Fanatiek lid

    5 sep 2008
    4.312
    0
    36
    Huttenheugte is heel leuk. Ik woon er vlak bij. Plopsaland is daar ook naast het park.
     
  15. Gwenolyn

    Gwenolyn VIP lid

    13 jan 2009
    7.067
    0
    0
    @ Vriendlief : Lekker balen dan dat Chuck vlooien heeft. Echt rot beesten, en zeker nu het zo warm is.
    Ik voel me ook nog steeds niet zwanger. Wel voelden ik deze baby al erg vroeg, maar moet er echt aan denken "oja, ik ben zwanger".
    Hopelijk geeft de echo je weer een zwanger gevoel.

    @ hier : heb ik al verteld dat ik nu lekker 3(!!!!!!) weken vakantie heb???? Gewoon 3 weken helemaal niks doen. Naja, bijna niks doen. Jorgen moet gewoon werken, maar in het weekend zorgt hij er wel voor dat Joënna haar nieuwe kamer leeg is, zodat ik me samen met mijn moeder kan uitleven op verven en behangen.
     
  16. Soda Pop

    Soda Pop Niet meer actief

    Das vlak bij ons!! MEETENN!! Haha, grapje!
    Das harstikke leuk meid!!
    Vooral het zwembad! Nouw jah, das ook het enigste wat ik er ken.. Haha...
    Hmm Taleah ook al nie zo goed slapen vanacht, hier ook al nie afgelopen nacht, dikke drama! En vanmorgen om 7 uur al aan het brood eten! En dat op mijn vrije dag! Dat was me echt een slag te vroeg! :$

    Wat T. betreft, ja vind het heel erg dit...
    Snap er zelf ook de ballen van.... :(:(
    Maar komt waarschijnlijk omdat ik nix meer laat horen?
    Nou jammer dan, moet ook nie van 1 kant hoeven komen toch?
    Kan nog zoveel van hem houden, d'r zijn grenzen!
    Hoe moeilijk ik het ook vind, ik ga niet (meer;))als een hondje achter hem aan hupsen, NOWAY!

    Stan had ook met regelmaat tot 2x daags poepluier, regelmaat is er nu helemaal uit! :(:(

    Thanks voor jullie reacties op de poepluiers!

    Zie dat Rozijnen ook goed werken???
     
  17. Alies05

    Alies05 Fanatiek lid

    5 sep 2008
    4.312
    0
    36
    Ja rozijnen en druiven werken echt super hiero. :)
     
  18. Gwenolyn

    Gwenolyn VIP lid

    13 jan 2009
    7.067
    0
    0
    @ Poepluier : hier iedere dag 1 á 2 poepluiers.

    @ Eliesah : Nee, zegt me niks Huttenheugte. Veel plezier!!
    Alleen een stuk eraf, of ga je ook je coupe veranderen?
     
  19. Soda Pop

    Soda Pop Niet meer actief

    Hihi + laptop!! :D:D:D
    Doe je goed! Al is die chocola ook nie mis!!
    Ik heb al een dikke week, savonds alleen nog wat drinken en nix meer te snoepen! IK WIL EN ZAL onder die verrekte 80 kilo komen!!!!
    MAAR dat lijkt gewoon NIE te lukken!! AAARGGHHH!!!
     
  20. Gwenolyn

    Gwenolyn VIP lid

    13 jan 2009
    7.067
    0
    0
    hier eet ze eigenlijk ook wel iedere dag rozijntjes. Nooit bij stil gestaan dat dit ook goed voor de stoelgang zou kunnen zijn.
     

Deel Deze Pagina