Joehoe ik ben er weer *zwaait ff* Ik zie dat er weer lekker geshopt is: geke: top die catimini jurk! @bloempje: gefeliciteerd meid! @debby: mooie jas voor Sam, helemaal mijn smaak ook! MIjn kinderen lagen resp met 21 mnd en 17 mnd al in een groot bed, die wilden niet meer in het ledikant. En meteen vanaf dag 1 goed slapen in een 1 mtr 80 bed.
heel leuk tulip, mooi verjaardagssetje! Van de bolero daar heb ik het tuniekje van @jingels, welkom terug. Hebben jullie het leuk gehad?
otm, jeetje lijkt mij idd zwaar met 2 van die ukkies die rondlopen bloempje, gefeliciteerd!! Das altijd supernieuws. madeliefke, zo das georganiseerd, daar kan ik een voorbeeld aannemen. zo, o echt leuk! Ik heb mn zinnen nog gezet op een leuk shirt en een kort spijkerbroekje met zo'n gekleurde maillot eronder, maar er hingen ook nog zoveel leuke rokjes.... tesske, ben benieuwd of je hem nu ook krijgt voor die 32 cent.
@zo79: ja was echt geslaagd. Voorheen konden we allebei nog wel eens chagreinig rondlopen de 1e vakantedag, maar nu helmaal niet, dus super ! Prachtig weer, lekker veel gefietst met de kids, en lekker geshopt. Leuke set trouwens...ik vind Jubel toch ook wel leuk ( niet alles).
@jingels, ja jullie hebben echt super weer gehad, lekker hoor!! Wat heb je allemaal geshopt? Jubel zitten inderdaad leuke dingen tussen! Niet alles, maar dat heb ik bij nog niet 1 collectie gehad dat ik alles er van leuk vond.
@tulip; leuk verjaarrdagssetje!! @jingels welcome back!! Weet niet zeker of je hem al gezien had? Maar kijk even in mijn album, ik heb Danique haar verjaardagsjurk gevonden en ben er zoooo blij mee! @tesske: hoop ook dat je mazzel hebt hiermee, zou mooi zijn! @OTM: snap dat het best zwaar is, ik doe het je niet na respect hoor!!! Sterkte meid!
@lynn: net je album bekeken. Prachtige verjaardagsjurk voor je dochter! WElke maat is die jurk? Heb je ´m al met een andere kleur longsleeve of blouse geprobeerd?
Even snel de code voor vd is extra15 . Dit weekend is er extra korting op prijzen circus en deze code deed het ook nog daar boven op.
@ Teske das beter een jurkje voor 32 cent hahahah Das pas shoppen!! @ Tulip ontzettend leuk setje van Jubel!! @ Lynn andere topic maar reageer hier even leuk die pyama`s vind dat ook altijd wel leuk shoppen! @ Madeliefke ook een lekker volle kast!! @ Jingels jullie hebben echt geluk gehad met dit weer! Heerlijk!! @ Hier nou mijn shopstop is al weer opgeheven hoor hahahaha.. Zag een winkeltje die opheffings uitverkoop hadden blijkbaar was dat al effe bezeig maar heb voor Mila een spijkerrokje plus vestje en voor Evi een heel schattig tuniekje maak vanavond wel effe een foto als k thuis ben!
jammer van de verzendkosten dan. Heb een vd in de buurt. Wacht wel op de stickers in de bus en ga hem dan halen mijn vestjes.